Chrome OS: mūsu galvenā problēma ir printeri

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Chrome OS: mūsu galvenā problēma ir printeri

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #220150
    #220151
    Mad182
    Participant

    Pēc komentāriem izskatās, ka es tomēr neesmu vienīgais, kuram besī HP printeru draiveri 😀

    Es arī vienreiz kādas 2h nočakarējos ar vienu kombainu un PC ar vistu. Stulbākais, ka pieslēdzot to kombainu pie mana laptopa, kuram uz vistas ir instalēti draiveri pavisam citam modelim, šis atpazinās automātiski un strādāja, uz linux arī, bet konkrētajam PC tā arī neizdevās piedabūt to kropli strādāt. Draiveru pakas arī sver 140 MB. Plja, daži pamanās iedabūt +/- pilnvērtīgu OS iekš 50 MB, kā viena nolāpīta printera draiveri var svērt 3x vairāk?

    #220152
    TokRa
    Participant

    bezolaam wrote:

    dodu 99%, ka chrome os savā laikā izspiedīs smirdīgo windowsu no netbūku lauciņa


    Plānais klients izspiedīs reālo OS? 🙂

    #220153
    msh
    Participant

    Mad182 wrote:

    Quote:

    Visiem pārējiem datoriem un jebkurai citau ne *NIX OS nav tādu problēmu!!!


    Nu man mājās ir bijuši 3 printeri. Vienīgā OS uz kuras visi 3 ir gājuši “plug & play” ir Ubuntu 🙂 2 no printeriem uz, piemēram, windows vista bez draiveru instalēšanas i nedomā strādāt.


    Nu, un? Tev labāk patīk maikrosofta nepilnīgie draiveri? Jā, protams, man nav nekas pretī ka dažiem dzelžiem ar vēsturisku vērtību draiveri ir arī uz winxp – piemēram, man te mētājas tāds DeskJet 640C [vai 630C, no galvas neatceros], kuram šāda problēma nav, vēl man ir viens jauks klasisks hāpē dinozaurs – skaneris – atkal nekādu problēmu 😀 Bet pie tā ka lielākajai daļai vajag windblouza draiverus, neredzu problēmu.

    P.S. Mani arī kaitina hāpē draiveri – man vajag dzelža draiveri un neko vairāk, to hāpē sūdu kaudzi, kas nāk tiem līdzi, man nevajag 😀 Pat manuāli instalējot, cik atceros, sūdi velkas līdzi.

    #220154
    aoma
    Participant

    HP ir murgs, uz XP “vieglā” instalācija – 155MB, ja mēģina “iemānīt” tikai pliku draiveri, nekas nestrādā, met vienu kļūdu pēc otras. Jāsaka visu cieņu win7 – novilka no apdeitiem tieši to, ko vajadzēja un darbojas bez kādiem papildus softiem.

    A HP aparāts vecs – šamējā mājas lapā ir tikai par XP un MAC padomāts.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā