Cik būtu gatavi maksāt par servera īri?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Cik būtu gatavi maksāt par servera īri?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146375
    Dolce23
    Participant

    Sveiki visiem, tad nu radās man jautājums, cik jūs būtu gatavi mēnesī maksāt par servera īri?

    Piemēram CS, COD, Day Of Defeat, Bf,SA:MP, TF2?

    Un vai ir nozīmē kādā summā tu maksā LS vai Euro?

    Piemērs: CS no 5-20Ls un tā tālāk. Paldies visiem tiem, kas atbildēs.

    #173789
    samurajs
    Participant

    Cilvēks ar labām IT zināšanām vnm centīsies par velti uzlikt serveri. Naudu maksā lāmes un tādos gadījumos, kad citādi nevar. Par naudu var nopirkt visu, bet tad jau nav interesanti… 😀

    #173790
    Dolce23
    Participant

    Bet ne vienmēr ir iespēja ar kādu sarunāt. Un vēlams atbildēt tikai tos, kas pareizi atbild, nevis bezsakaru.

    #173791
    marr
    Participant

    Kādēļ tad Tu prasi, ja jau zini “pareizās” atbildes un citas Tev nemaz nav derīgas? :hmz:

    Es piekrītu samurajam, ka zinoši cilvēki vai nu paši hostēs sevi, vai arī atradīs sev atbilstošu neatkarīgi no tā ko kāds prasīs.

    Lai Tu objektīvi spētu izdomāt, kas ir labs piedāvājums Tev pašam būtu jāpameklē kāds piedāvājums ir tagad, cik tas maksā un vai Tu pats zini cilvēkus, kas nehostē tikai tāpēc, ka cenas ir par augstu.

    edit: un pat ja šeit būs cilvēki, kas vēlas kaut ko lētāku, viņi tik un tā Tev paziņos viszemāko iespējamo ciparu, piemēram, tos pašus piecus latus. Lai dabūtu objektīvu atbildi, jautājums ir nepareizi uzdots.

    #173792
    Foxsk8
    Participant

    Pats jau vairāk kā gadu lietoju pats savu hostu, visādiem testiem. Ja projekts ir nopietns un vēlies arī gūt labu atsaucību, nāksies vien ņemt maksas risinājumus.

    Atceros kā šo portālu centos uz savas kastes sākumā uzturēt. Problēmas bija vairāk nekā vajag, tāpēc vajadzēja ņemt stabilu serveri. Uzskatu ka 2,5 Ls pa mēnesi nav dārgi.

    #173793
    Dolce23
    Participant

    Lab, sapratu, ka šeit ir savākušies tikai gudreļi 😀

    Pats es saprotu, ka ir jāpēta un sen jau esmu izlēmis, bet cerēju, ka te ir kāds godīgs cilvēks, kas optimāli pateiktu par kādu summu būtu gatavs. Slēdz ciet šito!

    #173794
    Sid
    Participant

    Man garšo saldējums.

    #173795
    azazul
    Participant

    Sorry, nezinu kā tas notiek trešās pasaules valstīs, bet spēļu serverus neizīrē.

    Tos uztur un ar tiem pelna naudu. Un uz kastes vairāk par vienu

    spēļu komplektu neuzliksi (serveris + juuzeru/statu DB + xml ‘avots’ web’am ).

    .. izklausās pēc kārtējā pamatskolnieka kas pārspēlējies CS.

    #173796
    Dolce23
    Participant

    azazul es zinu, ka Tu esi murmulis so STFU. CS nespēlēju.

    #173797
    drunk_lizard
    Participant

    teiksju kaa ir – TG/AM!

    #173798
    Sid
    Participant

    Dolce23 wrote:

    azazul es zinu, ka Tu esi murmulis so STFU. CS nespēlēju.

    :)))))

    #173799
    azazul
    Participant

    Dolce23 wrote:

    azazul es zinu, ka Tu esi murmulis so STFU. CS nespēlēju.

    .. un kā diez tas maina to ka man tāpat ir taisnība ?

    #173800
    samurajs
    Participant

    Zināt, kungi, man paliek slikti no domas vien, ka es īrēšu serveri par teiksim- 20 Ls/mēn. un kaut kādi nopuņķojušies uz tā CS močīs, un vairāk no tā visa nebūs nekādas atdeves :win:

    Š…emot vērā šāda servera rijīgumu, laikam lētāk nesanāks.

    Tad me labāk nodzer tos 20Ls vai atdod ubagiem pie baznīcas… :rofl:

    #173801
    memorex
    Participant

    ja īrē kasti lidz 20Ls ar patstāvīgu pieeju internetam un kautkādu linux virsū, tad jau nemaz nav tik slikts variants, bet īrēt kautkādus sūda spēles serveri, un ja vel pats uz tās kastes sēdi… :duno:

    #173802
    deivs001
    Participant

    Nezinu gan vai ir verts iret spelu serverus. Zinu gadijumu, ka dzeks nopirka kompi un gribeja CS serverus turet. Prasija 20ls par katru. Protams, ka atradas kas velas tos serverus bet naudu maksat negribeja.

    Ja nerunajam par spelu servera iri, tad serverim, kas uzturetu forumus, web lapeles kaut tiem Cs serveriem tad lidz 10ls butu gatavs no savas kabatas dot.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā