Copy.com "mākonis" ar 1. maiju likvidējas un dzēsīs lietotāju datus

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Copy.com "mākonis" ar 1. maiju likvidējas un dzēsīs lietotāju datus

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161778
    Leichttraktor
    Participant

    Daudziem ļoti dārgais Copy.com serviss, uz kura attapīgie cilvēki savulaik izcēla vairākus terabaitus bezmaksas mākoņa diska vietas, ir gatavs pielikt punktu savai darbībai. Kompānija Barracuda oficiālajā blogā raksta, ka “biznesa fokuss ir mainījies” un resursus labāk novirzīšot kaut kur citur.

    Jums ir dots laiks līdz 2016. gada 1. maijam, lai nodrošinātu, ka jūsu dati neaiziet zudumā. Kā mani treji simti gigabaitu mākonī. 🙁

    Ko darīt, ja nav iespējas gigabaitus visādas drazas saglabāt lokāli? Barracuda piedāvā tiešsaistes rīku Mover, lai “pa tiešo” pārmigrētu datus uz Microsoft Onedrive.

    https://techlib.barracuda.com/Copy/EndOfLife

    https://blog.barracuda.com/2016/02/01/message-from-gm-of-storage/

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_image201612918_51_15_1.png[/img]

    #323198
    Andron MacBeton
    Participant

    Kas ta nu? NSA nesamaksāja naudiņu? 😀

    Klauni bljet.

    #323199
    re-mix
    Participant

    Bez mākoņainām dienām ir arī skaidras debesis. Muhahaha

    #323200
    Aldis
    Participant

    Sāpīgi.. Tas būtu aptuveni kā man taga kāds atņemtu manu ārejo terabaita cietni.. Paskaidrojot, ka es taču datus varu nogrūst uz saviem citiem cietņiem… Kuri ir ap 120GB-320GB 😀 Bet tā kā, cietnis ir mans īpašums, vienīgais kas var notikt, ir – jams var nobeigties.. (pieklauvēju 3 reizes pie koka)…

    Š eit es biju pieregojies, bet vienīgais ko esmu augšupielādējis ir tieši 2vi faili, kas nobildēti ar mobilo ierīci.. 🙂

    #323201
    Leichttraktor
    Participant

    Viņiem tā sanāk vairāk kā labdarība, manā gadījumā, mākonis aizsists pilns ar torrentu trakeru cienīgu saturu. 😀

    #323202
    m_janis
    Participant

    Nesaprotu, ar kādu garīgu slimību slimo tie, kuri izmanto jebkādus mākoņus u.c. failu glabātuves (instagram flickr, arī purnugrāmata, oranžais portāls, twitter u.t.t.). Neviens ar veselo saprātu apveltīts savus datus un failus ārpus savas kontroles neizlaidīs.

    #323203
    rt25
    Participant

    Iespējams, ka ar visu ko, tikai ne ar paranoju 🙂

    #323204
    uldics
    Participant

    Tā slimība ir visai cilvēcei raksturīga. Nav sen karš bijis, izlaižas dīvāna kartupeļi, labāk lieto ērtības nevis galvu un rokas. Pēc gadiem divdesmit tavu domāšanas veidu sauks par vecmodīgu un NSA tiešsaistē vēros, vai tu vannā stāvēdams narkotikas (un magnētus, dronu motorus, nereģistrētas ssd kartes, magnija pulveri, odekolonu uttutjp) nevelc ārā.

    #323205
    Draxo
    Participant

    Paranoiķu bars. Ne katram indivīdam ir tik daudz kā slēpjama un ne visi dati mākoņos ir sensitīvi.

    #323206
    Andron MacBeton
    Participant

    Kapēc es šo teicienu nenokopīrastoju 2007. gadā?

    #323207
    Andron MacBeton
    Participant

    Ilgi nau Pērses ielā elektrība pazudusi.

    #323208
    Athlons
    Participant

    fuck yeah… steidzmi sauciet vīriņus ar garo piedurkņu krekliem!…

    esmu sajucis prātā, jo man liekas ērti, ka faili glabājas ne tikai mana stacionārā cietnī, bet arī skydrive un laptopā… turklāt tie sinhronizējas automātiski, izmaiņas izdarot jebkurā ierīcē…

    ak jā, vēl tāds vājprāts, ka no telefona arī tieku klāt pie saviem failiem, plus vēl visas ar telefonu uzņemtās bildes pašas nonāk uz visām piesaistītajām ierīcēm…

    nemaz neminēsim tādu faktu, kā iespēju no jebkura kompja ar interneta pieslēgumu piekļūt saviem failiem…

    te nu ir skaidrs, saprātīgajai sabiedrībai zudis cilvēks… steidzami izolēt un skalot smadzenes!!!11one1!!!

    #323209
    usins
    Participant

    Auto sync ir ne visai veiksmīg darbs…. crypto vīruss un visās ierīcēs sakriptēts saturs…. ok, mobo sync to mākoni, planšeti to mākoni, bet pc ar potenciālām sekām, tikai manuāls sync uz/no mākoņa.

    #323210
    Participant

    Jaaaa, shie cilveeki ira viiruss cilveecei, kad tu glabaa savus .doc failus datoraa, fleshkaa un tas viss veel aiziet maakonjos. Nekaadi maakonji!! To es atkaartoshu, juus stuulbie un neizneesaatie, katraa maakonjteemaa!!!! Visi tie, kuri nedara kaa es ira dabass kljuudaaaa!!!!!

    Kaa vispaar cilveeks var iedot savus privaatos datus maakonjfirmai? Visi tak zina, ka NSA lasa tavus .doc failus un ekselja tabulinjas.

    #323211
    msh
    Participant

    Jā, un kāds no tā visa ir labums? Bling, bling, nevajadzīgs knibulis, tā teikt. Ērti jau nežēlīgi – bet nu baigā neērtība nēsāt līdzi plakanajam telefonam kabeli “lai piekļūtu saviem failiem jebkur”, ja tas ir tik nežēlīgi vajadzīgs. Bet tā vajadzība ir smagi apšaubāma – ja tev plakanais ir visu laiku jādrillē, ja vien tev nav kāds no tiem retajiem darbiem, kur tas ietilpst darba pienākumos, tad tu nosit laiku, un ja tev visu laiku jānosit laiks, tad organizē to labāk. Tu te fano par mākoņiem, tātad tev ir arī datu plāns – es arī pēc pāriešanas uz plakano telefonu turpinu lietot pliku zelta zivi ar sarunu visiem, kas nozīmē ka man viens megabaits maksā uz 25 centiem [neesmu mērījis, bet kaut kur tā] – līdz šim trīs reizes četru mēnešu laikā ir bijušas tik degošas lai būtu vērts patērēt kādu megabaitu vai divus. WLAN modulis arī pamatā ticis lietots lai darba ģerbtuvē vilktu no jūtubes viģikus. VISI maksā 4 eiras mēnesī, piemetīsim 50 centus neparedzētiem datiem – tagad parēķini cik tev izmaksā tā tava šņākoņu mānija.

    Tā jau viss būtu normāli, un varētu jau pieciest ka apkārt ir daudz tādu ne pārāk gudru cilvēku kā tu, piedūrušies uz visādām nevajadzīgām figņām, bet ir tā problēma ka tādēļ nākas ciest arī citiem. Man, piemēram, diezgan krīt uz nerviem ka androīds noklusējumā ir nokonfigurēts darbībai gugel botnetā, un katru reizi, kad vajag kādu programmu, nākas to meklēt pa visādām šaubīgām lapām, jo oficiālās lapas parasti piedāvā tikai “get it at gugel play”. Ja neskaita šo mākslīgi radīto mīnusu, nekādu plusu no dalības tajā botnetā neredzu.

    #323212
    msh
    Participant

    Š ņākoņi ir ieviesuši sajukumu dabiskajā datu nesēju evolūcijā – tā normāli viss visu laiku paliek lielāks – tad uzradās SSD, cilvēciņiem iestāstīja ka viņiem visiem tos vajag, tie panesās, un arī sāk palikt lielāki, lai arī joprojām smieklīgos apmēros – bet šito figņu dēļ diezgan lielas masas ir sākušas iet atpakaļvirzienā – datoriem izvēloties mazākus datu nesējus, kaut gan plakanajiem telefoniem tas kļūst vēl izteiktāk – pateicoties šai batonu bāšanai, lietotāji sāk pieņemt ierobežotus plakanos telefonus bez atmiņas karšu iespējas.

    Mani personīgi uzjautrina ka tofika autoram 300 gigi ir kaut kāda problēma. Man ir relatīvi neliels cietucītis, kā var parakstā redzēt – kaut kādi 1,29 TB stāv brīvi – tik mazs, jo es viņu pasūtot biju aizķēries pagātnē – biju pasenāk redzējis ka šai sērijai lielākais ir 2 TB, pasūtīju, nopirku, aizbraucu mājās, un tik tad ieraudzīju netā ka ir jau līdz 6 TB, un normāla cenas/veiktspējas attiecība ir 3 vai 4 TB modeļiem… Ja 300 megi ir problēma, tātad dzīvojam 10 gadus senā pagātnē.

    #323213
    Leichttraktor
    Participant

    Problēma ir tos datus dabūt atpakaļ. copy aplikācija gļuko vai vispār atslēgta, novilkt caur web pārlūku murgs, pārnešana uz citiem mākoņiem, izmantojot mover, sūdu pilna. Citiem mākoņiem tādas vietas nav un mover ir sūdīgs menedžments tā teikt.

    Būtībā nekas traģisks, neērtības sagādātas, bet es pārdzīvošu, nav man tur TIK svarīgi dati, mākonim es tādus pat neuzticētu ar vai bez lokālās kopijas. Bet darbība beidzas 1. maijā un tepat Latvijā ir zināmi cilvēki, kuriem vietas copy mākoni mērāmas terabaitos. Kavēties ar ziņām nevar ne mirkli, jo kādam tas var nepatīkami beigties.

    Pašam šobrīd ir 4 TB HDD vietas, lielākā daļa marinējas, par to gan vari uzjautrināties.

    Mani savukārt uzjautrina lielais paranojas vilnis notepadā. Mākoņus lietot nevar, Google, Chrome, Android etc. lietot nevar. GSM tīklu nevar. Jāsēž Faradeja būrī, ekstra drošības pasākums ar folija cepurīti uz galvas.

    Love this shit. 😀

    #323214
    msh
    Participant

    Nu ja tu slimo ar ekshibicionismu, tad tā ir paranoja. Man tikmēr ir pieņemts ka savas ierīces kontrolēju es pats, un neviens cits. Plakanais telefons, kurš var sākt zvanīt, jo tu, vai kāds cits ar attiecīgu pieeju nospiež uz datora pogu, ir apmēram tas pats kas mašīna, kurai kāds cits var pagriezt stūri pretējā virzienā nekā tu gribi. Nesen jau internetā varēja lasīt vienu gadījumu, kur vienam rietumu žurnim hakeri ar sociālo hakošanu tika klāt viņa īšķūņa kontam un nobloķēja īfõnu un noslaucīja pa tukšo datora cieto disku. Vai tas ir tas, ko tu vēlies? 😀

    Kaut gan primāri man, protams, ir praktiskais apsvērums. Datiem ir jābūt ātri un ērti pieejamiem – es baidos ka jebkurš manos krājumos esošs 15-20 gadus vecs cietais disks ir ātrāks nekā 10 mbps down/0,5 mbps up, vai kaut kas tamlīdzīgs – nerunājot nemaz par to relatīvi lēno cietuci, kas ir manā kompī, vai mana plakanā atmiņas karteli… 😀

    #323215
    Crow
    Participant

    Quote:

    Nesen jau internetā varēja lasīt […] mašīna, kurai kāds cits var pagriezt stūri pretējā virzienā nekā tu gribi.


    https://www.wired.com/2015/07/hackers-remotely-kill-jeep-highway/

    Es ar te savā laikā šitā reidžoju uz katru mākoņstūmēju. Es domāju, ja vismaz vienu pārliecināšu pamosties no Š matricas, tas būs bijis tā vērts. Nav vērts.

    Pēdējais posms tagad – IoT (jeb “idiots of things”). Pasaule tiek stumta uz elli, ratiņos, bet vienīgais iebildums no tajos braucējiem ir, ka vietām ir slikta “zona” 🙂

    #323216
    Aldis
    Participant

    Mjā, tie viedpalīgi toč veikalings, uz ko dikti spēlē LMT. Man vienīgajam nāk smiekli, par to ka uz svariem uzkāpjot, nosveroties un svaru apskatīt caur viedtālruni ir kas kruts?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā