Datora lielās ausis 60 – 80Ls robežās

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Datora lielās ausis 60 – 80Ls robežās

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158954
    Tmkks
    Participant

    Sveiki!

    Meklēju kaut ausis, kuras slēgt pie datora un dažreiz varbūt pie telefona piespraust.

    Līdz šim bija Sennheiser HD 465, bet tās savus gadus jau ir nokalpojušas un vēlos apgreidu. Š īm problēma bija arī ar to, ka ilgākā laika periodā valkājot, ausis sāka sāpēt, jo bija plakanas un neapņēma ausi.

    Vai ir kādi ieteikumi, ko Latvijā var dabūt 80Ls robežās?

    Esmu metis acis uz audio technica, bet Latvijā cena ir neadekvāti augsta, bet no ārzemēm nezinu nevienu uzticamu veikalu, no kura varētu pasūtīt.

    Labprāt dzirdētu jūsu ieteikumus.

    #303164
    Peteris Skabarga
    Participant

    Pats lietoju Razer Kraken Pro, pirku pa 55ls, skaņa, manuprāt, ir ļoti laba (nedaudz ekvalaizeri pamainot), ērtuma ziņā ideāla, ausis sāk sāpēt pēc ~6 valkāšanas stundām.

    #303165
    ruukjis
    Participant

    Ja reiz esi iesācis ar Sennheiser, tev būs grūti pāriet uz ko zemāku. Mans ieteikums: paliec pie Sennheiser – HD 518.

    #303166
    Tmkks
    Participant

    Izdomāju par labu Sennheiser HD 439. Š ķiet labāka cenas/kvalitātes attiecība. Paldies par ieteikumiem!

    #303167
    Crow
    Participant

    Quote:

    bet no ārzemēm nezinu nevienu uzticamu veikalu, no kura varētu pasūtīt.


    Tak kaut amazon.co.uk, bļin. Ja vēl “fullfilled by Amazon”, trīs dienās atnāks + būs visas garantijas, atteikuma tiesības utt.. un piegāde arī nemaz nemaksā tik daudz. Labāk nekā no 2/3 vietējām piparbodītēm.

    https://www.amazon.co.uk/Sennheiser-Closed-Back-Headphones-Outstanding-Performance/dp/B005N8W1TM/

    Ar piegādi uz Rīgas pasta nodaļu 76 GBP jeb 63 LVL.

    #303168
    Tmkks
    Participant

    Protams, ka Amazonē skatos, bet tur vienmēr sanāk dārgāk kā Latvijā.

    Kad ir tā, tad Latvija ņem priekšroku.

    #303169
    RicoPico
    Participant

    Nja, Latvijā tiešām tā arī ir, ka par akustiku sanāk smaaaagi pārmaksāt. Visas pultis, preampi, skaņas kartes utt… Maksā vājprātīgu piķi. Labākais variants, laikam, ir ebay zondēšana. Ir dzirdēti gadījumi, ka čalis par preci no ASV, ar visu piegādi, samaksā 50% no LV cenas (400 Ls VS 400 USD).

    A par ausīm… Nez, nu ņem tās atvērtās Sennheiser, ja apkārtējiem netraucēs tas, ko klausies. Es mājas apstākļiem dodu priekšroku semi-open. Vispār man pašam ar jāsāk domāt par jaunu ausu iegādi. Drošvien sūtīšu sev šīs Superlux.

    #303170
    Oxys
    Participant

    Ja godīgi man ir prastā ausis pa 4 ls, bet tik labu skaņas kvalitāti nekad neesmu dzirdējis! 🙂

    Š oreiz skaņas kvalitāte bija atšķirīga no cenas! 😀

    Defender HN751 ķīnietis kkāds varbūt patiks! 🙂

    Lai veicas meklējumos! 🙂

    #303171
    msh
    Participant

    Jā, problēmas nopirkt par adekvātu cenu kaut ko es mazliet [atbilstoši vajadzībai, tb tās trūkumam] es arī esmu mazliet novērojis – anglijā es maplinā pirku kaut kādus lētā gala sennheiserus pa 15 mārciņām, te latvijā pāris reizes mēģinot nopirkt kaut ko lietojamu pa ~10 ls, nopērkas tikai kaut kas tāds, no kā ausis vīst nost. Bet nu, vismaz no S-30B ausis nesāp – pilnīgi gribas prasīt visiem austiņu mājās lietotājiem ko tādu uz briesmīgu skaļumu klausāties ka vajag tās austiņas par spīti neērtībām.

    #303172
    Faks
    Participant

    ja godīgi teikt tad ausisi zvēlas nevis pēc cenas bet pēc kvalitātes un brenda kurš ir izturīgāgs personīgi lietoju Pioner SE-M390 kuras ir ļoti labas un kvalatīvas tagad lietoju viņas ikdiena priekš telefona 🙂

    #303173
    msh
    Participant

    Labi, man ir zināma nosliece uz hipsterismu, bet ne tik liela, lai kaut kur dotos ārpus mājas ar lielām austiņām uz ausīm, kuras neklausoties ir jātur vai nu uz kakla, vai mugursomā 😀

    #303174
    Viestartss
    Participant

    man jau kādus 4 vai 5 gadus ir Sennheiser HD215, toreiz maksāja kādus 40-50 latus, īsti vairs neatceros. skaņa joprojām ir lieliska un viņas ir ļoti ērtas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā