Displejs, kurš nebaidījās āmura

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Displejs, kurš nebaidījās āmura

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149755
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_145421_1.jpg[/imgl]Kāds “jauks” skats – telefona displejs tiek dauzīts ar āmuru! Protams, ilgi šis prieks nevelkas, drīz vien pašķīst stikliņi. Bet tagad uzmanību – tiks dauzīts jaunais Samsung OLED displejs, kurš ir tikai 0,02 mm biezs, un ar 2,8″ diagonāli. Viens sitiens, otrs, trešais – nekā! Rāda, kā rādījis!

    Kad nopirksiet kādu jauno Samsung telefona modeli ar šo moderno displeju, nemetiet pret sienu, sarunāts? Ekrāns jau droši vien izturēs, bet var tak saplīst kas cits…

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=f8S8tbQMp2k[/youtube]

    #214181
    Evers
    Participant

    Tiešām lielisks izgudrojums un progress mobīlo telefonu lauciņā 🙂 Kā nekā displeji ir visvārīgākā mobilā telefona detaļa. Kas zin, varbūt pagaidīšu un iegādāšos telefonu ar šādu displeju.

    P.S fona dziesmā izklausās ka dzied “AaamoLED, a–a-a-a aaaMooLE-eD” 😀 (AMOLED)

    #214182
    Kefīrs
    Participant

    Man vajadzētu visu telefonu ar to ekrānu un vēl + no kautkāda lokana materiāla 🙂 Tas gan būtu labi. Nekad nevarētu sasist. 😀

    #214183
    Wuu
    Participant

    Omg.. Omg… Omg.. Smukulis, beidzot 🙂

    #214184
    Evers
    Participant

    Kefīrs wrote:

    Man vajadzētu visu telefonu ar to ekrānu un vēl + no kautkāda lokana materiāla 🙂 Tas gan būtu labi. Nekad nevarētu sasist. 😀

    gaidam Nokia Morph 🙂 :lala:

    #214185
    elvisburdajs
    Participant

    Evers, tad kad izveidoja morph konceptu, tad vēl tāda amoled nebija. 😀 Tagad tik jāgaida lokanas mikroshēmas.. 🙂

    #214186
    Wuu
    Participant

    Kad iznāks Nokia Morph tad mums vajadzēs naudu protēzēm.. cerams.. 😀

    #214187
    Kon
    Participant

    es kad engadžgetā izdzirdēju to dziesmu fonā uz viņas nereāli uzsēdos , un jā dziedātāja tik tiešām dzied par samsung amoled

    #214188
    Evers
    Participant

    Nu par to kas būs tajos laikos mēs šobrīd nevaram atļauties spriest, 😀 tāpat kā pusgadsimtu atpakaļ nevarēja neviens iedomāties tos brīnumus kas šobrīd ir, tā mēs nevaram iztēloties kas būs pēc 50 un vairāk 🙂

    #214189
    msh
    Participant

    Evers wrote:

    Tiešām lielisks izgudrojums un progress mobīlo telefonu lauciņā 🙂 Kā nekā displeji ir visvārīgākā mobilā telefona detaļa. Kas zin, varbūt pagaidīšu un iegādāšos telefonu ar šādu displeju.


    Nevajag lietot mobi kā loham, tad ekrānam nekas nenotiks 😀 Es esmu vienīgi sapisis vienu ekrānu, un tas pats bija izņemts no klucijas pusķieģeļa lai mēģinātu pieslēgt pie seriālā porta, bet no lodēšanas tas nosprāga 🙁 😀

    #214190
    Crow
    Participant

    Ar dauzīšanu un locīšanu ok. Bet kā ar skrāpējumiem? No atslēgām, sīcenes un spertiem skrūvdraiveriem?

    #214191
    msh
    Participant

    Tavuprāt tas ekrāns nebūs aiz plastmasas stikliņa? 😀

    #214192
    Aldis
    Participant

    msh wrote:

    Evers wrote:

    Tiešām lielisks izgudrojums un progress mobīlo telefonu lauciņā 🙂 Kā nekā displeji ir visvārīgākā mobilā telefona detaļa. Kas zin, varbūt pagaidīšu un iegādāšos telefonu ar šādu displeju.


    Nevajag lietot mobi kā loham, tad ekrānam nekas nenotiks 😀 Es esmu vienīgi sapisis vienu ekrānu, un tas pats bija izņemts no klucijas pusķieģeļa lai mēģinātu pieslēgt pie seriālā porta, bet no lodēšanas tas nosprāga 🙁 😀

    Pat jau ar ne labāks! 😀 😀 😀 Mastjers!

    #214193
    msh
    Participant

    To nebija žēl sabojāt. Mobī esošam ekrānam vēl pagaidām nav gadījies sabojāt ekrānu.

    P.N. Toreiz acīmredzot sajaucu, kuras klucijas ekrānu drīkstēja lodēt un kuru ne 😀

    #214194
    Evers
    Participant

    msh wrote:


    Nevajag lietot mobi kā loham

    Personīgi tik vienreiz man ir tā gadījies, un tad ar tā nebij mana vaina :p

    Bet cilvēkiem gadās visādi, cits nejauši uzsēžas, cits kautkur uzspiežas autobusā ar telefonu kabatā, citam tiešām neveiksmīgi nokrīt uz asas kants ar displeju, cita telefonam atkal tanks pārbrauc pāri, cits ar telefonu aizstāvas pret gopiem

    Š is ieviesums būs pavisam aktuāls touchscreeniem, jo tos “nošķilt” ir vēl vieglāk.

    #214195
    elvisburdajs
    Participant

    Evers, Touchscreeni vienalga nebūs pasargāti no ”lohiem”, jo skārienjūtīgā kārta saplīsīs.. 😀

    #214196
    Ralfie
    Participant

    Nekas nav mūžīgs.. 🙁

    #214197
    Loading
    Participant

    Man visiem telefoniem ir saplīsusi pamatplate 🙁 Netur triecienus pret asfaltu no kabatas augstuma 🙁

    #214198
    dajaNa
    Participant

    es ar tādu sev gribētu mobilo, iskatās ka varēšu iet droši iedzert 5dienasvakarā un atgriesties ar veselu mobilo 🙂 😀 🙂

    #214199
    ehex
    Participant

    neesmu no tiem lielajiem telefonu dauzītājiem, bet neatteiktos no tāda. Galu galā, pieļauju, ka šāds displejs varētu iegūt pat ļoti lielu popularitāti.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā