Drošība: «botnet» tīklu jaudas pārspēj superdatorus

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Drošība: «botnet» tīklu jaudas pārspēj superdatorus

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #211679
    nevertell
    Participant

    Tik pēc tam badojies gadu.

    #211680
    Stat1CX
    Participant

    nevertell wrote:

    Pietiek vienkārši ar admin acc visu laiku rubīt CS un viss gatavs. Vislabāk ir instalēt no kreisiem torrentiem vilktu CS, kurš jau ir inficēts, un pēc tam dabūt drazu spēlējot sterveros, kuri tev piedāvā nokačāt to, šito un drazu.


    Un kas gan cits tas ir, ja ne līkas rokas? Kādēļ mana kaste ir tīra, nenoliedzu ka esmu kaislīgs P2P jūzeris, bet mana sistēma ir tīra.

    #211681
    Wuu
    Participant

    Stat1CX pierādi 🙂

    Man jau ar liekas ka nav manā windowsā nekā, jo pārsvarā viņu nelietoju. Bet 100% drošs tu nevari būt! Visvairāk tracina ka Windows ļauj inficēt pašas os failus, bet limited user tracina ārā! Kāpēc nevar būt ka Ubuntu ievadi paroli un darīts.

    #211682
    drunk_lizard
    Participant

    aciimredzot taapeec, ka tu esi par stulbu lai izmantotu “run as” funkciju…

    #211683
    Stat1CX
    Participant

    Nu nav man nekādu vīrusu un es nemaz nesēžu uz admia acc, precīzāk gan sēžu, bet tiek lietots UAC, kas admina acc pataisa par limited.

    #211684
    Stat1CX
    Participant

    Wuu wrote:

    Kāpēc nevar būt ka Ubuntu ievadi paroli un darīts.


    Un kā vēl var, win vistai un jaunākiem tas ļoti smuki strādā.

    #211685
    rajah
    Participant

    Janhouse wrote:

    Tur tā lieta. Ja visu pērk legālu, tad problēmas krieni mazāk. Nopērc Windows, Office, antivirusu, spēles iekš Steam un problēmu nekādu.

    muļķības, ja lietotājam smadzeņu nav no legālām lietām jēgas nebūs nekādas.

    #211686
    Janhouse
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    aciimredzot taapeec, ka tu esi par stulbu lai izmantotu “run as” funkciju…

    +1 😀

    rajah wrote:

    Janhouse wrote:

    Tur tā lieta. Ja visu pērk legālu, tad problēmas krieni mazāk. Nopērc Windows, Office, antivirusu, spēles iekš Steam un problēmu nekādu.

    muļķības, ja lietotājam smadzeņu nav no legālām lietām jēgas nebūs nekādas.

    Tantei, kura neko citu izņemot Firefox un Skype nelieto, uzliec Linux un vina gribot nesačakarēs 😀

    #211687
    Wuu
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    aciimredzot taapeec, ka tu esi par stulbu lai izmantotu “run as” funkciju…


    Nafig man to vajag es labāk ik pēc pus gada pārinstalēju windu un miers…

    #211688
    Janhouse
    Participant

    Wuu wrote:

    drunk_lizard wrote:

    aciimredzot taapeec, ka tu esi par stulbu lai izmantotu “run as” funkciju…


    Nafig man to vajag es labāk ik pēc pus gada pārinstalēju windu un miers…

    Īpatnējs gadījums! 😀

    #211689
    usins
    Participant

    Viss būtu labi, ja Microsoft normāli spēt no jaunajām Windows versijām izskaust ms-dos failus un arī Win8x failus, kuri ir vājākā vieta visā OS.

    Bieži vien tiek paturēti veci un nevajadzīgi faili + nafig vajag compability mode kā tādu? Labāk lai to var novilkt kā papildus eksru- kam vajag, tam būs ms-dos vai Win9x kompability paka, kam nevaajg, tam nebūs.

    #211690
    drunk_lizard
    Participant

    ieprieksjeejam komentam nepiegriezt veeriibu, tam puikam nav pilns rublis…

    #211691
    emsiem
    Participant

    Tmkks wrote:

    Pārskenēju visu ar Eset Smart Security 4, hijackthis un cureit – neko neatrada. Tas nozīmē, ka man nav vīrusi vai tomēr ir kādi vēl apslēptāki par tiem, kas man nav atrasti?

    Vai ta nozīmē, ka man taisnas rokas?


    Tagad tu legāli drīksti piedalīties “Taisnās Rokas 2009”

    #211692
    Ralfie
    Participant

    rajah wrote:

    Janhouse wrote:

    Tur tā lieta. Ja visu pērk legālu, tad problēmas krieni mazāk. Nopērc Windows, Office, antivirusu, spēles iekš Steam un problēmu nekādu.

    muļķības, ja lietotājam smadzeņu nav no legālām lietām jēgas nebūs nekādas.

    Esmu iemācījis dažiem vecāka gadagājuma cilvēkiem neinstalēt visu, ko ierauga internetā.. žēl, ka savai muterītei man to vēl neizdodas iestāstīt.. 😀 torrentos mazās spēlītes velk, ka šņakst vien.. tagad man pagaidām topā ir AVG Internet security.. uzliku un nu jau kādus divus mēnešus ir miers (nē.. kompis darbojās ātri.. tik visu drazu noķer un nahrenizē uzreiz.. ) bet ar ne visu.. ja vien varētu apvienot AVG IS ar Malwarebytes – būtu miers beidzot! :lala:

    #211693
    nmy
    Participant

    Noskanēja uz atvērtiem portiem un tagad plātās… pff

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā