Dzert ir veselīgi!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Dzert ir veselīgi!

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #173869
    Tvinky
    Participant

    Loading wrote:

    Mans viedoklis visiem skaidrs 🙂 Ne pilītes.

    Pēdējās pāris nedēļas dzīvoju ar šo gājienu – ne pilītes. Bet tagad man te sākuši jaukt galvu – nav labi tā darīt 🙂

    #173870
    klibais_Silvers
    Participant

    Nekaadas smadzenju shuunas neatmirst, tas tikai hronikjiem:) Bet tiem, kuriem nav 18- labaak nelietot vispaar. Nepienaakas!

    Bet, ja saliidzinaam ar citu jaunatnes modes kliedzienu uudenspiipi- glaaze viina buus mazaak kaitiiga.

    #173871
    Loading
    Participant

    Šªdens pīpe jau tā pati parastā cigarete/pīpe ir. Vienīgi, tas, ka vēl papildus ūdens tvaiki tiek ieelpoti.

    #173872
    Tvinky
    Participant

    Loading wrote:

    Šªdens pīpe jau tā pati parastā cigarete/pīpe ir. Vienīgi, tas, ka vēl papildus ūdens tvaiki tiek ieelpoti.

    Nē, nav tas pats, tur mazāk cita “sūda” un vairāk cita “sūda”. Pat cik esmu dzirdējis, tā ir kaitīgāka par parasto cigareti 😀 Imho, uz tabakas kastītes info latviešu valodā neatradu, tikai ķeburi arābu – nepīpēju 🙂

    A par to smadzeņu šūnu bojāšanu gan nav taisnība, bojā un vēl kā – tikai tas nemanās, jo to ir daudz. Bet vari jau trāpīt uz kādas pasvarīgākas šūniņas un bojāts sektors :/

    #173873
    samurajs
    Participant

    Tvinky wrote:

    Loading wrote:

    A par to smadzeņu šūnu bojāšanu gan nav taisnība, bojā un vēl kā – tikai tas nemanās, jo to ir daudz. Bet vari jau trāpīt uz kādas pasvarīgākas šūniņas un bojāts sektors :/


    Es uztaisīju savam RAM’am Memtest86, rāda, ka visas šūnas kārtībā! 😀

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā