Esmu apņēmies sākt lietot Linux

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Esmu apņēmies sākt lietot Linux

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #189267
    APOC
    Participant

    Paldies par atbildēm!

    Paņurcīšu vēl biki ubuntu, bet ja nekas prātīgs nesanāks arī pēc jūsu ieteikumiem, tad back uz Mandrivu. 🙂

    #189268
    shady
    Participant
    #189269
    elvisburdajs
    Participant

    Queenz vairs nav dienas pērle, bet gan gada pērle! :duno: :duno: 😀

    #189270
    QueenZ
    Participant

    Shodien pateicu Operetajsistemu pasniedzeejam, ka es taisu savu distru, vins man teica ka es paaraak dzilji gribu braukt iekshaa un teica lai labaak programeeju GNOMEI softus [img]https://notepad.lv/images/smiles/super_smilies063_26236.gif[/img] 😀

    #189271
    samurajs
    Participant

    QueenZ: tas tavs pasniedzējs ir tas ar tiem sirmiem matiem? Bet pašam tik mazliet pāri 30? Nabadziņš…

    #189272
    QueenZ
    Participant

    Jaa tas ar tiem sirmajiem matiem.. 🙂 Deva man kaut kaadu gnome ide tooli un lai cepu sham augshaa applikacijas, kjipa es vareetu taa nopelniit atziimi.

    #189273
    Aldis
    Participant

    Tad redz kā rodas tās free programmas, jo cilvēki pelna atzīmi! 🙂

    #189274
    Creep
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    xp queenz edition bija, queenzlinux distro arii, tagad buus quenzbezde..


    Gar zemi :duno:

    Kas attiecas uz topiku: /etc/fstab aplūri, kā jau samurajs teica. Uz eee pc ir tāds joks, ka SD karte nešancēja, kamēr vienu entry neizdzēsa (tipa cd-rom).

    P.S. https://www.tuxfiles.org/linuxhelp/fstab.html

    Varbūt radīsies kāds priekšstats par to padarīšanu…

    #189275
    Wuu
    Participant

    APOC wrote:

    Bet mani nomāca viena lieta – ātrdarbība un mistiska CPU rīšana neskatoties uz to, ka efekti ir pa 0. Palasījos pa netu un noskaidroju, ka patiešām pastāv šāda problēma un neesmu vienīgais kas sūdzās par šo pēdējo versiju.

    Tas tamdēļ ka ubuntu automātiski noregulē tava cp MHz man piemēram lēkā no 800 MHz līdz 1.8 GHz! Tīri enerģijas taupīšanai domāts!

    #189276
    sir_irius
    Participant

    Wtf?! Apņēmies lietot GNU/Linux? Apņemties var nelietot alko vai m$ Windows, nekurīt pīpes vai beidzot sākt dzīvot, nevis lietot Linux… vai tad Pingavīns ir TIK ļauns?! :0

    #189277
    APOC
    Participant

    Wuu wrote:

    Tas tamdēļ ka ubuntu automātiski noregulē tava cp MHz man piemēram lēkā no 800 MHz līdz 1.8 GHz! Tīri enerģijas taupīšanai domāts!

    Vai šo enerģijas taupīšanas mehānismu var atslēgt un gluži vienkārši strādāt ar vienu konkrētu performance?

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā