Fallout Shelter

Sākumlapa Forumi Software Windows Fallout Shelter

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161062
    RicoPico
    Participant

    Sanāca man šodien uz iOS ierīces padzenāt tāltālēs izdaudzināto spēli Fallout Shelter. Tagad enkurs lūpā, bet iOS ierīci man gādāt nav plānā. So- vai ir kāda iespēja emulēt iOS uz Windowsa ar funkcinālu AppStore?

    Google mūsdienās ir aizdirsta ar prātvēderu saražotu miskasti (scam, adware, simulators utt…), bet līdz noderīgai informācijai aizrakties tā arī nesanāca.

    Help.

    #318130
    Crow
    Participant

    Pacieties, nepacietīgais. Andžas versija būšot soon 🙂

    https://twitter.com/BethesdaStudios/status/610850052454551552

    #318131
    RicoPico
    Participant

    Nu jā, jā. Daži mēneši nav gluži tas pats, kas: “o- šovakar mājās arī uzrukāšu!”. Mhhh…

    Emulators vaig.

    #318132
    Crow
    Participant

    Takoi emulators neir, punkt.

    #318133
    RicoPico
    Participant

    Man arī tā sāk likties. Nu neko. Oficiāli šī ir pirmā reize, kad man skauž Applerasti. Skumji.

    #318134
    SFiX
    Participant

    Uz Android iznāks 13. augustā.

    #318135
    ExDec
    Participant

    Būt jau tas ir iOS emulators ar savu AppStore, kur teorētiski var arī Fallout Shelter dabūt. Praksē diemžēl tas AppStore nedarbojas un defaultā uz emulatora uzinstalētā iOS Angry Birds spēlīte ir ķīniešu valodā. 😀

    Tā kā sagaidi 13. augustu. Sliktākajā gadījumā uz PC ar Andrīša emulatoru spēlēt varēsi. 😀

    #318136
    Aldis
    Participant

    Nav.

    Vienīgais emulators, uz Apple, izstrādātājiem. Uz Windows visādi ģēniji noportēt nav tālāk tikuši par ideju.

    Vienīgais kas nāk prāta, uz ne-apple kompja palaist iOS, ir vai nu caur vmware kurbulēt Mac Osu, un tajā iOS, vai taisīt hackintosch. :>

    #318137
    ExDec
    Participant

    Kļūdies. Kā jau teicu – būt ir: https://www.xpadian.com/

    Tikai jautājums par to, cik daudz no tā visa strādā. Bet nu manis minētais Angry Birds darbojas uz viņa. 😀

    #318138
    Crow
    Participant
    #318139
    RicoPico
    Participant
    #318140
    Aldis
    Participant

    Skaidrs, uzmetīšu savai Android trubai iOs līdzīgu launčeri, un būs man iPhone… :>

    [img]https://i.imgur.com/2ixlDHb.gif[/img]

    #318141
    ExDec
    Participant

    Strādā vai nē, man tak ir pie vienas vietas, godīgi sakot. Man pietiek ar Windows uz 2 PC un Andrīti telefonā. Pats pilnīgi nejauši uzskrēju virsū, kad meklēju xpadder (nekā nevarēju vienā reizē atcerēties pareizo nosaukumu 😀 ) un tad uzmetu tikai apskatīties, kas lācītim vēderā. Nekur tak neesmu teicis, ka šams strādā kā vajag (drīzāk jau teicu pretējo) un ka tas ir tas, kas tur ir teikts vispār (un to var labi saprast no manis rakstītā, starp citu).

    #318142
    Crow
    Participant

    Kas tā par nelāgu modi! Tak negrozies te riņķī kā tāds deputāts, ķipa “jūs mani pālplatāt”, “et tā neteitu”, “man ītenībā vieauga”. Nē, uzrakstīji hjņu – otvečai za hjņu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā