feren OS 2017.08

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Īsziņas feren OS 2017.08

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163016
    zi007
    Participant

    Runājot par linuksiem, ja skatās Distrowatch , tad pirmajā vietā ir Linux Mint… Bet šīs ziņas galvenais varonis ir feren OS 2017.08

    Kā izrādās, konkrētā OS ir veidota, par pamatu ņemot Linux Mint, bet no sevis šī linux izstrādātāji ir pielikuši ļoti daudzas interfeisa pārveides iespējas. Es sev uzliku Windows 10 izskatu. Ir pieejami arī citu Windows versiju un citu OS versiju

    Aicinu visus iemēģināt un varbūt pat uzrakstīt kādu nopietnu apskatu… Pašam tagad nav luste…:)

    #330941
    Andron MacBeton
    Participant

    Ta jau es ar varu pielikt Debianim kaukādu Theme un pateikt ka tā ir mana OS, ne?

    Tu ar to thēmu vari 1kāršā veidā uztaisīt uz ekrāna shortcut uz /mnt/kaukas?

    #330942
    zi007
    Participant

    Protams, ka vari! Tieši tā rodas progress jebkurā jomā, ka tiek paņemts kaut kas jau gatavs un tam tiek pieķibināts kaut kas, ko pēc tam novērtē! Tieši tikko skatījos seriālu “Viljams”, kur Š ekspīrs tieši tā radīja savu daiļdarbu! Mēs, protams, varam kritizēt daudzus Linux paveidus, ka tie ir uztaisīti čerež ž, bet progress no tā neapstājas un tieši šobrīd skatos, ka Linux distributīvi kļūst arvien ērtāki un savu iespēju ziņā arvien mazāk atpaliek no Windows…

    #330943
    Andron MacBeton
    Participant

    Tu esi nolemts pajols.

    #330944
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Cik tālu ir ar Linux atbalstu DirectX spēlēm un natīvam .exe failu atbalstam, tai skaitā arī nedokumentētajām funkcijām?

    #330945
    itanium
    Participant

    Vēlējos ieprovēt, bet lejupielādes lapā ir foršs paziņojums no izstrādātaja, kas mani apturēja. Visu distru stutē viens vidusskolas skolnieks?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā