Filmas tirgos arī uz zibatmiņām

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Filmas tirgos arī uz zibatmiņām

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149736
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_star_trek__1.jpg[/imgl]Visi mēs atceramies filmas uz videokasetēm, tagad tās nomainījuši daudz kvalitatīvākie diski, arī Blu-Ray. Filmas “Star Trek” radītāji sadomājuši savu garadarbu izplatīt arī vēl netradicionālā, USB-flash formātā, kas, viņuprāt, gūtu lielu atsaucību seriāla fanātu vidū. Pati zibatmiņa tiks tirgota oriģinālā dāvanu iepakojumā un būs izgatavota mums labi pazīstamā Star Trek breloka-komunikatora izskatā, un to par 19 € varēs nopirkt sākot ar 16. novembri.

    USB-flash apjoms būs 4 GB, bet filma būs 720p DivX kvalitātē un aizņems vien 1/4 no zibatmiņas ietilpības.

    Iepriekšēja pasūtīšana, piemēram, šeit.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_145018_1.jpg[/img]

    #213866
    ob1
    Participant

    Laba ideja. Ja Latvijā būs pieejams, nopirkšu.

    #213867
    Evers
    Participant

    Tas Star Trek seriāls ir tik īpašs?

    Noskatījos filmu un saku ka “Nasing Spešal” . Filma par ob1 bija labāka. 😀

    #213868
    ob1
    Participant

    Klasika. Viena no pirmajām datrospēlēm, ka spēlēju vēl uz SM4… klingoni dabūja trūkties toreiz 😀

    #213869
    McAnder
    Participant

    720p DivX – interesants salikums 😀

    #213870
    nevertell
    Participant

    Sen jau par šito biju domājis. Daudz ekodraudzīgāk nekā taisīt vienreiz lietojamu dē vē dē. Es gan domāju, ka būtu labāk, ja lietotu sd kartes nevis fleškas.

    #213871
    izredzētais
    Participant

    sd karšu ideja jau ir visai pasena, uz tām gribēja izdot mūzikas albumus, bet cik tālu tas viss ir aizgājis nav nejausmas 🙂

    #213872
    ehex
    Participant

    jāizdod, tomēr vairāk filmas un citas lietas šādā veidā. tas, cik bieži šādos standartos kaut kas iznāk ir daudz par maz. Par tām SD kartēm – varbūt būtu labāk, bet SD kartes, tomēr nav tik izplatītas kā fleshi. Drīzāk SD kartēs varētu izdot papildus, paralēli pārdodot arī flešos.

    #213873
    Evers
    Participant

    Nu nemaz tik traki ar tām SD kartēm nav,

    Varu ielikt karti karšu lasītājā, vai spraužu pie USB ar adapterīti. Turklāt varu tā – ielieku sd karti ar filmu telefonā un skatos. Protams runāju par MicroSD kartēm.

    #213874
    msh
    Participant

    The cosmos iz calling… 19 eiras par sūdu? Es tā saprotu ka tas ir pilnmetrāžas bojeviks, ja? Jau parastus DVD, saripotus un vēl ar samazinātu izšķirtspēju relīžu grupas ļoti bieži izlaiž kā divus CD, bet te 720p samocīts uz vienu gigu un piedevām kā divx 😀 Es esmu skatījies 720p pilnmetrāžas bojeviku, saspiestu kā divx, tikai 4 gb apjomā – nu, kvalitāte bija ciešama – bet tie bija 4 gigi nevis viens.

    nevertell, tu filmu pērc lai noskatītos un izmestu vai lai to kaut kad noskatītos atkal? Toties flašs nav tik parocīgs glabāšanai + to var nejauši izdzēst.

    #213875
    Evers
    Participant

    +1 msh par kvalitāti un par uzglabāšanu, es reiz vienu filmu(vienu no vislabākajām ko esmu redzējis, un tiešām novērtēju) mēģināju nopirkt tieši tāpēc lai mājās vienmēr glabātos zolīdā diskā. Diemžēl Latvijā DVD filmas nopirkt nevar jo , piemēram, interneta veikalā dvdveikals.lv strādā neaptēsti cilvēki, kas pat nesaprot, ko tu gribi, kad pēc mēneša sūdzies, ka filma vēl nav atnākusi. Tik pasūta uz riņķi no viena kantora uz otru.

    ….. Un vēl karot te kāds grib ar pirātismu 😀

    #213876
    WerNeo
    Participant

    Nav zvanīts, ka flasha dalju, kur filma, varēs dzēst vai formatēt 🙂 Bet par to, ka flash nebūs ērtākais veids kā filmas glabāt, nav teikts, ka arī par to nav padomāts. 🙂 No personīgā viedokļa teikšu, ka DVD un CD nav ērtākais veids, jo slinkākie eksemplāri to nenoliek vietā, kā arī diski tomēr skrāpējas ātri, normālos apstākļos. Daudz ir to priekšrocību, lai pārietu uz šāda veida (flešiņiem) datu nesējiem. Pats arī, nu jau labu laiku neizmantoju CD/DVD/kur nu vēl dārgos Blue Ray… kā savu failu datu nesējiem.

    #213877
    msh
    Participant

    WerNeo tie tavi ātrās saskrāpēšanas apstākļi ir kaut kādu nevērīgu lietotāju apstākļi 🙂 Ja disku lieto tā, kā jālieto, tas saskrāpēsies tādā ātrumā, ka problēmas ar nolasīšanu ikdienā lietotam diskam varētu rasties pēc dažiem gadiem 😀

    #213878
    Creep
    Participant

    Piekrītu, SD kartes šeit būtu sakarigāks variants. Ērtāk lietojams, mazāks, ari pieminētā nesaskrāpēšanās atšķirībā no diskiem utt…

    Plusus jau varētu visu dienu skaitīt, bet tas nemaina lietas būtību. Vienīgais mīnuss laikam ir cena, kas flash atmiņām ir nesalīdzināma ar diskiem…

    #213879
    WerNeo
    Participant

    msh. Ne jau visi lieto pareizi DVD 🙂 Atzīšos, es esmu no tiem, kam diski mēdz “aizmirsties” nolikt vietā, bet vienkārši tiek nomesti uz galda. Ar flešiņu to var darīt, neaizdomājoties par skrāpējumiem.

    Atmiņas kartes? Labs risinājums, bet atmiņas kartes vēl DVD playeros un kinozālēs nav tik populāri kā USB. Tomēr pieņemu, ka nākotnē tas tā būs.

    #213880
    msh
    Participant

    Creep pie mīnusiem pieskaiti to, ka neatņemot izmēra plusu nevar normāli glabāt [man diski stāv sakrāmēti čupās plauktā, flašus čupās nevar sakrāmēt, tie birs uz grīdas 😀 ] un nevar pat normāli uz flaša uzrakstīt garāku bojevika nosaukumu, par aprakstu un tamlīdzīgām lietām nerunājot 😀

    #213881
    WerNeo
    Participant

    Tāpēc, katrs izvērtēt varēs, kas viņam tuvāks… 🙂 Man uz diskiem labi ja 5 filmas. Visas oriģināli pirktas, bet daudz lielāka filmu “izmantošana” man būtu, ja vajadzības gadījumā pamanītu uz galda flashu ar 3 brīviem GB, kurus varētu izmantot.

    Tāpēc, kā jau visus jauninājumus, tauta sagaidīs dažādi. Bet noniecināt izgudrojumu… nu nezinu… Tev to tiešām vajag, zinot, ka tāpat neko tas nemainīs.

    #213882
    msh
    Participant

    Izgudrojums? 😀 Jā, radies kopš parādījās flaši un kādam radās vajadzība aiznest nokačāto draugam 😀

    P.N. Ja arī ieviesīsies šitentā būšana, par brīvu vietu nesapņo, te vnk izskatās ka jamiem ir izdevies kaut kur noliktavās aizķērušos partiju par lētākām naudām iepirkt.

    #213883
    WerNeo
    Participant

    Tu esi jau turējis rokās kādu no tiem flešiem? Zini, ka būs formatējamas arī fleša daļas, kur filma? Zini, ka aizņems vairāk fiziskas vietas nekā DVD?

    Es to nezinu! Dzīvosim redzēsim.

    Nāks jauni standarti un mums ir jāmāk mainīties tiem līdz. Tu vari man nepiekrist, bet CD un DVD laiks ir pagājis. Protams, neizmirs “uz hopā”, bet lēnītēm… tāpat kā disketes (kuras šur tur tāpat vēl izmanto).

    #213884
    nevertell
    Participant

    nezinu, es te tā padomāju, un domāju, ka pirms tā kārtīgi izmirs visi optiskie datu nesēji, vel ir jāiziet cauri blureju ērai. Tikai izmaksu dēļ, jo 200gb flešus jau mēs nedalīsim katram pa kreisi, ne ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā