Firefox 3.7 būs jauns, redizainēts interfeiss

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox 3.7 būs jauns, redizainēts interfeiss

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #205200
    daGrevis
    Participant

    KaNeiet, neviens bugs mani nav skāris, kopš pirmās RC versijas FF… 🙂

    #205201
    Crow
    Participant

    Ēmm, nu vispār es arī FF3 uzskatu par vairāk vai mazāk izgāšanos. Salīdzinoši. 🙂

    #205202
    msh
    Participant

    lilmoder wrote:

    Š ie “krustojumi” paliek arvien ērtāki lietošanā. Man bija patīkami lietot jauno Safari UI, kas arī ir kautkāds Chrome-FF-Safari krustojums.

    Domāju, ka jaunais FF varētu būt labs. Taču grūtāk piemērojams lietotāja vajadzībām nekā Opera.

    Nav jēgas naivi aizstāvēt kautko, kas nevar nākt klejā ar kautko jaunu un labu.

    ‘Thumbnailu’ tabbars iekš Opera 10 beta? WTF. Kam tas vajadzīgs? Lielākais jaunievedums “tēmošanā” – fonti ar ēnām. Fuck yeah.

    Operas “superīgais” tēmu endžains sūdīgi integrējas/neintegrējas vispār ar sistēmas tēmām, īpaši visādos lunixos. Nav Windows Aero supports. Nav transistion efekti, tāpēc piemēram, paneļu aizvēršana un atvēršana liek visam UI “salekties”.

    Jaunam lietotājam milzīgais pogu daudzums by default, liek domāt, ka proga ir baigi sarežģīta (paver tik vaļā tos dafiga paneļus, bez kuriem neiztikt).

    Tās manuprāt ir lielākās problēmas ar Operas UI.

    Taču Operai un tās UI ir plusi, kuru dēļ vienkārši nevaru uz FF pāriet. Bet FF tiešām kārdina 😀


    ĀĀĀĀĀĀāāāāā 😀 😀 😀

    “Jaunajai ražotāja XXX mašīnai YYY ir vairākas nopietnas problēmas, kādēļ es vienmēr izvēlēšos AAA ražoto BBB. Pirmkārt, BBB ir visās malās spīdīgas līstītes, kādu nav YYY, nu kā tā var! Otrkārt, BBB tiek no rūpnīcas aprīkota ar 18″ ļitakiem bet YYY tikai ar 16″. Treškārt, BBB no priekšas izskatās daudz niknāk nekā YYY. Nu vārdu sakot, YYY ir pilnīgi nelietojama mašīna!”

    😀 😀 😀

    Skumjākais ir tas, ka šādiem pokemoniem pielāgojoties, brauzeri paliek arvien smagāki un nepraktiskāki… 🙁

    P.N. Izskatās, ka fuifui ar savu jauno, nozagto dizainu beidzot būs puslīdz iespējams lietot – nevajadzēs katru reizi, kad gribas jaunu tabu, iet iekš File lai paņemtu New Tab 😀 Anālais lejuplāžu “menedžeris” gan noteikti paliks tāds pats – absolūti nelietojams.

    #205203
    rajah
    Participant

    msh wrote:

    nevajadzēs katru reizi, kad gribas jaunu tabu, iet iekš File lai paņemtu New Tab.


    3.5 tak parādījās krustiņš

    #205204
    Crow
    Participant

    msh wrote:

    nevajadzēs katru reizi, kad gribas jaunu tabu, iet iekš File lai paņemtu New Tab.

    Ctrl + T … m? 😀

    #205205
    Tmkks
    Participant

    Man liekas, ka, ja būtu, Opera jaunais Presto renderēšanas dzinis + turbo + FF funkcionalitāte un addoni + Chrome startupa ātrums un katrs tabs savā procesā, sanāktu ideāls pārlūks. 😕

    #205206
    daGrevis
    Participant

    Tmkks wrote:

    Man liekas, ka, ja būtu, Opera jaunais Presto renderēšanas dzinis + turbo + FF funkcionalitāte un addoni + Chrome startupa ātrums un katrs tabs savā procesā, sanāktu ideāls pārlūks. 😕

    Pamosties! :seeker:

    #205207
    msh
    Participant

    ff ir funkcionalitāte? wtf? Funkcionalitāte tur ir apmēram kā IE5 – var atvērt lapas un var novilkt failus, piedevām failu novilkšana IE5 notiek ērtāk. Un priekš kam tos atsevišķos procesus – lai ponta pēc vairāk norītu procesoru un operatīvo? Kas vainas parastaja, normālajam variantam?

    #205208
    msh
    Participant

    damncrow wrote:

    Ctrl + T … m? 😀


    Tu programmai, kuru tu netaisies lietot, uzreiz iegaumē visas tastiņu kombinācijas? 😀

    #205209
    Evers
    Participant

    FF 3.5 tak jau ar ir poga tabu rindas galā, ar ko atvēt jaunu tabu. Kā arī ar 2xClick ar var

    #205210
    rajah
    Participant

    msh wrote:

    damncrow wrote:

    Ctrl + T … m? 😀


    Tu programmai, kuru tu netaisies lietot, uzreiz iegaumē visas tastiņu kombinācijas? 😀


    Operai ir tāds pats kombinējums

    #205211
    msh
    Participant

    Es jau kādus sešus gadus spiežu plusiņu un nesūdzos.

    #205212
    feiks
    Participant

    1. Jo mazāk pogu, jo labāk.

    2. No visiem latviskojumiem, FF katrā ziņā viens no labākajiem, pat, ja, saskaņā ar mūsu valodniekiem, tur viss ir galīgā tūtā.

    3. Atveriet IE, Opera, Safari, Chrome utt.. konfigurācijas logus. Es nezinu, kurš ir vieglākais un lietotājam draudzīgākais, bet točna zinu. ka FF nebūs pēdējais. ( IMHO )

    4. Download manager – IE tāds maz ir? FF – primītīvs, bet savas funkcijas pilda un nerada vajadzību parastam lietotājam pēc cita, Opera – diezgan praktisks un jauks, Safari – ””vieta jūsu viedoklim”

    *pirmajiem diviem ir 3rd party addoni/standaloni vairāk nekā dažiem labiem saprašanas

    5. FF’am vienīgajam skaita lejpielādes katrs sevi cienošais IT portāls uz pasaules, kamēr pārējos piemin salīdzināšanai. Nu kā var nejusties lepns ar tādu pārlūku? 😀 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā