Firefox Team svin 2-miljardā spraudņa lejupielādi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox Team svin 2-miljardā spraudņa lejupielādi

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 59 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #240476
    McAnder
    Participant

    4-5 addoni un pāris greasemonkey scripti ^^

    p.s. tādiem bērniem kā web nemaz nevajadzētu nākt internetā….

    [spoil][img]https://homepages.nyu.edu/~kmg357/pictures/xkcd2/xkcd22.png[/img][/spoil]

    w00t?

    #240477
    drunk_lizard
    Participant

    plopesol, kaa tev neiet…

    https://dzertuve.lv/opport.PNG

    pilnveertiigs paarluuks 🙂

    #240478
    Professor35
    Participant

    draņķa_lizard

    nu un ko tu ar to gribi teikt, kas tev 100 MB žēl nesaprotu, izsakies vienreiz skaidri.

    Labāk salīdzinam mūsu brauzeru iespējas.

    #240479
    drunk_lizard
    Participant

    plopesol, kaa tu iisti to iedomaajies?

    acid testu? mhhhh

    jebsju satiekamies un apmeetaajam viens otru ar ikonaam? :>

    man nekas NAV jaapieraada. es lietoju to, ko ilgu gadu laikaa esmu paarbaudiijis un atzinis par labu esam…

    tev par nelaimi tas nav netscape izdzimums. un kaa veel nee…

    tu vari saviem vienaudzjiem skalot muguras smadzednju aizmetnjus, mhhhh

    #240480
    Professor35
    Participant

    draņķa_lizard

    es skatos tu esi no tiem kas ar vārdiem debesīs, bet ar darbiem pagultē!

    tu taču bļaustījies ka tava Opera var vairāk nekā mans FF ar minētajiem addoniem nu tad pierādi! Un uzspļaut tavam acid testam, vienkārši pasaki par cik mikrosekundēm Opera atver ātrāk mūsu notepad.lv

    #240481
    drunk_lizard
    Participant

    plopesol, es skatos, ka tu esi no tiem, kuriem viena rieva un taa pati p*******…

    dazjas no operas standalone fiicjaam:

    es varu pilniigi briivi redigjeet sourci bez dajebkaadiem addoniem,

    es varu ar diviem klikskjiem izveidot webserveri, pie kam pietiekosji drosju,

    es varu lejuplaadeet torrentos esjosju failu bez dajebkaadaam probloeemaam,

    es varu dajebkuraa briidii turpinaat lejuplaadeet failus no ftp servera tur, kur jamie apraavaas,

    es varu izmantot widgets, kuri ir juusu ff addonu analogs, ja man to vajag :>

    es varu izmantot mouse guestures nepisoties gar greiziem spraudnjiem

    es varu graamatziimes sakaartot ar drag’n’drop :>

    es varu staipiit screen izmeerus kaa man patiik

    man dakuja mazaak defaultaa instaleesies juusu, firefoxistu, tik iecieniitie 46 toolbaari

    pietiks, mazais smerdeliit?

    ak jaa, man dafiga pareizaak izpildaas JS un dafiga labaaks html5 atbalsts :>

    #240482
    Evers
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    >es lietoju to, ko ilgu gadu laikaa esmu paarbaudiijis un atzinis par labu esam…

    Š eit jāpiekrīt, ja pārlūks pilnībā apmierina visas prasības un pie tā ir pierasts, tad nevienam nekas nav jāpierāda lai savs pārlūks sev būtu pats labākais.

    #240483
    Edžus
    Participant

    D_L kārtējo reizi iespārda ar savu atbildi, brīdī, kad kāds to tomēr ir izspiedis! 😀 Tā tikai turēt! 😉

    #240484
    Professor35
    Participant

    drunk_lizard (tu ********* ******)

    Tā jau vīra valoda!

    tātad pieminēšu savas mīļākās FF iespējas

    1) tātad mans FF var visu ko tu minēji izņemot sorces rediģēšanu un web serveri jo tie man nav vajadzīgi, bet toties tam ir iemontēts FTP klients, un iespēja lejuplādēt arī izmantojot emules protokolu,

    2) var aktivizēt tabus uzbraucot ar kursoru uz taba, nav nekas jāklikšķina(baigi ērti, reaģēšanas ātrums maināms)

    divreiz uzklikšķinot uz taba atveras jauns tabs, uz katra taba ir skaista indikācija kas parāda par cik katra lapa ielādēta,bet toties nav pretīgo navigator-throbber, ar labo taustiņu uzklikšķinot uz taba atveras menu kas dot plašas iespējas izmantoju parasti aizvērt tabus pa kreisi vai pa labi. Aktīvais tabs savā krāsā, neizlasītie un izlasītie tabi savas krāsās- var viegli orientēties. Plašas iespējas regulēt kur atvērsies jauni tabi, kā aizvērsies nevajadzīgie.

    Tūlīt vēl.

    #240485
    buipisLV
    Participant

    [spoil]Plopesol un web33, jūs esat šie gangstas? Domāju ka jā, jo esat Apple šopā(kā web33 patīk), un darat debīlas lietas(kā plopesolam patīk). 😀

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wT023rgrC1I[/youtube][/spoil]

    #240486
    drunk_lizard
    Participant

    plopesol, tu mazais miiljuk!

    ftp klients ir iemonteets pat ieksj windows98, mhhhh… saucaas windows explorer :>

    interesanti, kaadas ir ff ftp klienta funkcijas? vai tiesjaam savaadaakas kaa up/down failus no ftp servera? o_O

    2. punkts vispaari izsauc zinaamas sjaubas pat par muguras smadzenu esamiibu ieksj tava organisma :>

    manupraat tas pat ieksj ie8 funkcionee….

    #240487
    Professor35
    Participant

    3)addons Custom Buttons 0.0.4.8 dod iespēju manam FF izveidot jaunas pogas, speciālos saitos ir to plaša izvēle visām dzīves vajadzībām un vairāki atbalsta forumi. Katrai pogai var izvēlēties savu ikonu.

    Teiksim esmu sev izveidojis menu pogu analoģisku Operai menu , tikai man iekš menu ir tikai tie punkti kurus tiešām izmantoju.

    Ir man pogas About:Config, Options, Open file, utt. baigi ērti nav jāgrābstās pa menu punktiem.

    Vēl poga External Applications kas dod iepēju pēc izvēles palaist win programas no pogas menu nu tur notepa, kalkulātoru, explorer, win media pleijeru utt. pa taisno no FF.

    Tad vēl jāpiemin poga Toggle Chrome kas automātiski aizvāc titlebar, līdz ar to mans FF ir līdzīgs Operai.

    Poga Past and search dod iespēju meklēt ar ar googli tekstu no apmaiņas bufera, no lasi kaut ko datorā iezīmē nokopē nospied pogu palaid meklēšanu- baigi ērti.

    Poga Переводчик Google dod iespēju pārtulkot lapu vai iezīmētu tekstu lapā bez jebkādiem dialogiem.

    Un pats labākais ka šo pogu kodus var glabāt kā grāmatzīmes no kurienes dabūt uz paneļa ar dažiem klikšķiem, man ir neliela kolekcija pa rokai iekš grāmatzīmēm. Tas viss daudz ērtāk par Operas jūzer skriptiem vai kā viņi tur.

    Un vēl 10 pogu….

    Tūlīt vēl.

    #240488
    drunk_lizard
    Participant

    paarliecinaaji, miiljuk, ff ir labaakais. tuuliit peec apple!

    mhhhh

    #240489
    Professor35
    Participant

    draņķa_lizard (tu ******* *******i)

    1)palasi šeit https://soft.softodrom.ru/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BC%D1%8B/?ras=1&subras=6 kādas var būt FTP klientu iespējas un padomā kam tie vajadzīgi.

    es vienkārši izmantoju kas ir ērtāk, pāredzamāk dod papildus iespējas un tavs variants man nešķiet drošs.

    2) par tabiem un ie8 tu jau pavisam aizmuldējies – atkal sāc veco dziesmu, kaut ko apgalvo nepamatoti , lūdzu pierādījumus galdā.

    #240490
    Professor35
    Participant

    draņķa_lizard (tu ********)

    Žēl es skatos konstruktīvs dialogs mums jau beidzās tu jau atkal sāc ko muldēt , dod kaut kādus miglainus salīdzinājumus. Runā mīklās.

    Nu tad sveiki.

    Pievērs uzmanību es nekad nesāku iekš notepad.lv tevi pirmais aizskart. Es skatos ka tu zini daudz gudru vārdu, varbūt esi dzirdējis ētika, smalkjūtība …..

    #240491
    samurajs
    Participant

    Nē, nu tas man patīk – kjirzaks saulē pārkarsis 😀 😀 😀 Tev steidzami vajag aukstu uzjavnieku uz paura uzliet 😀

    propesor – kad iesi ārstēties, pastāsti uzreiz psihiatram par FF ar 20 addoniem. Tas stipri atvieglos diagnozes uzstādīšanu! 😀

    Edit: propesor, es vairs tavas rupjības nelabošu. Nākamā maksās banu uz mēnesi.

    #240492
    Professor35
    Participant

    samurajs

    Tu esi nožēlojams Administrators

    Ja drunk_lizard ir tavs draugs viņš var man teikt visu kas ienāk prātā arī rupjības, bet es viņam nē.

    Esi dzirdēji sakām pasaki kas ir tavi draugi un es pateikšu kas esi tu. Kad iesi pie proktologa vari viņam šo te pastāstīt.

    #240493
    Evers
    Participant

    Labs topiks.

    P.S. Samuraj, Užavnieka slava ir smagi pārspīlēta, parādījās mana ciema bodē beidzot, izdomāju, ka jānoprovē. Garšīgs protams, bet nekā tur tik sevišķa nav, ka būtu vērtējams augstāk par 2x lētākiem aliem. Velti izmesta nauda, manuprāt uz daudziem nostrādā knifs: ja reiz dārgs, tad jau kruts! 😀 Kur nu vēl, lai uzlietu uz paura! 😀 Tad jau labāk to pašu Apinīti stiklenē, i dzerams i var atļauties laistīties. 😀

    #240494
    bezolaam
    Participant

    priekš kam pirkt kaut kādu tur latvāņu app%sēju uzskrūvēto alu, ja man pie mājam čehu samsons uz pusi lētāk?

    sorry par oftopiku

    #240495
    nevertell
    Participant

    Pastāsti lūdzu vairāk par to čehu samsonu.

    Šªn man 256 rams bij testēšanas nolūkos, bij aizdomas, ka gigabikses stiks ir nobeidzies. Bet tā nav 🙁

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 59 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā