Firefox Team svin 2-miljardā spraudņa lejupielādi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox Team svin 2-miljardā spraudņa lejupielādi

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 59 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #240496
    Imhoteps
    Participant

    Веселитесь, товарищи? 😀 Š oreiz domu apmaiņā par FF neiesaistīšos, jo dzīvo mironi sen kā nelietoju, tomēr… es tā… garāmejot gribēju uztaujāt: Professor35 – Š ITAIS TE NAV TAVS? Ja tā – tad tas arī mani dara bažīgu…

    #240497
    zivs
    Participant

    Evers wrote:

    … ja pārlūks pilnībā apmierina visas prasības un pie tā ir pierasts, tad nevienam nekas nav jāpierāda lai savs pārlūks sev būtu pats labākais.


    Pilnībā, ar visām iespējamajām rokām, kājām un matiem uz galvas piekrītu. Š āda fleimošana nevienam un nekad nekādus uzskatus un savas izvēles pareizību nemainīs.

    Izlasīju te komentārus (vēderu turēdams) un secinu, ka tas profesors pats pēc būtības neko nerubī, pat ja viņam to saka tieši un atklāti (par pluginiem, iespējām) – viss viņa nosauktais, ko pēc katras pārinstalācijas par jaunu jābaksta un jākonfigurē, dažā labā (jūs jau zinat, kurā) pārlūkā ir integrēts un uzskatāma par normālu pārlūka feature, nevis plugin-veidīgu ekstru … 🙂

    Lai nu kā, rodas iespaids, ka dažs labs savu pārlūku bezjēdzīgi šķūningo tikai tāpēc, lai tikai varētu visu dienu priecāties (un stāstīt par to draugiem, radiem, forumos un vietējā veikala pārdevējai) par simts saīsnēm un stilīgajām ikonām, nevis darītu ar pārlūku to, kas ar to jādara – jāsērfo pa teh internetiem.

    #240498
    BlackHalt
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    1. plopesol, es skatos, ka tu esi no tiem, kuriem viena rieva un taa pati p*******…

    dazjas no operas standalone fiicjaam:

    2. es varu pilniigi briivi redigjeet sourci bez dajebkaadiem addoniem,

    3. es varu ar diviem klikskjiem izveidot webserveri, pie kam pietiekosji drosju,

    4. es varu lejuplaadeet torrentos esjosju failu bez dajebkaadaam probloeemaam,

    5. es varu dajebkuraa briidii turpinaat lejuplaadeet failus no ftp servera tur, kur jamie apraavaas,

    6. es varu izmantot widgets, kuri ir juusu ff addonu analogs, ja man to vajag :>

    7. es varu izmantot mouse guestures nepisoties gar greiziem spraudnjiem

    8. es varu graamatziimes sakaartot ar drag’n’drop :>

    9. es varu staipiit screen izmeerus kaa man patiik

    10. man dakuja mazaak defaultaa instaleesies juusu, firefoxistu, tik iecieniitie 46 toolbaari

    11. pietiks, mazais smerdeliit?

    12. ak jaa, man dafiga pareizaak izpildaas JS un dafiga labaaks html5 atbalsts :>

    1. Dažiem šī rieva aizaug, jo ir redzama jūtama attīstības ieciklošanās 9. klases izlaiduma līmenī.

    2. Meli, jo Mozilla Firefox is a free and open source web browser – Opera nav. Ja ir domāts labot kaut kādu tur CSS – smieklīgi.

    3. Nesmīdini par web serveri 🙂

    4. Arī ar Firefox to var, bet tam jālieto tam atbalstošākas un spēcīgākas un konkrētam mērķim paredzētas programmas programmas, nevis Firefox vai Opera.

    5. No cirvja arī var uzvārīt zupu. Š im (lejupielādēm) mērķim arī jāizmanto specifiskākas un atbalstošākas programmas, piemēram, wget.

    6. widgeti – :))

    7. Muļķības.

    8. Ar Firefox var darīt tieši to pašu. Bez tam var izmantot sqlite, šo darbību … Ä€, drag’n’drop :)))

    9. 😀 Es nevaru?

    10. WTF?

    11. Š eit iederētos tekst par nodzērušos cūku.

    12. Muļķības.

    #240499
    etoins
    Participant

    zivs

    tu pats smagi kļūdies, šeit runa iet par add-oniem jeb spraudņiem nevis par pluginiem. Ja tu lietotu Firefox tad zinātu ka ir kaudze programmu un addonu kas dod iespēju pārinstalējot Firefox (vai pat win) pārnest uz jauno FF profilu visus uzstādījumus, spraudņus nu pilnīgi visu, tas ir elementāri ar pāris klikšķiem.

    P.S. Administrātoram lai šis tiešām būtu forums pozitīvi domājošiem cilvēkiem vajadzētu rādīt piemēru, bet šeit viņš parāda zemu līmeni – apsaukājas un sūta citus pie psihiatra. Ja kas neatbilst noteikumiem jādod bans pieklājīgi izskaidrojot nepareizo rīcību.

    #240500
    root
    Participant

    Ierunājās īstais tečnoloģiju eksperts Blackhalts 😀 😀 😀 SSTFU MON, tu maz zini ko ar to ff sourci darīt? 😀 Wget jau nu toč ir super lietojams, it īpaši uz desktopa un ar atvērtu pārlūku (pārlūku, feel my sarcasm?). 2. punkts savukārt norāda, ka tu esi cirvis, jo bez kaut kāda CSS var labot arī JS un inline scriptus.

    Da i vispār tu neiebrauci pusē, ko viņš pateica so lasies atpakaļ uz savu veiksmīgi nošpaktelēto wordpressi. Script kiddijs ibnutays….

    Khm. Da i spams par topiku:

    https://oas.lv/post/778591210/iznacis-mozilla-firefox-4-beta-1-jeb-karteja-firefox

    Dedikeited plopešolam:

    [spoil][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=1PSvWR4dZKc[/youtube][/spoil]

    #240501
    Zenth
    Participant

    etoins wrote:

    zivs

    tu pats smagi kļūdies, šeit runa iet par add-oniem jeb spraudņiem nevis par pluginiem.

    Tu izliecies vai tiešām “nesaprati”, jo zivs ar pluginiem bija domājis tos pašus add-onus. Jā, tās it kā ir nedaudz atšķirīgas lietas, taču pēc teksta, manuprāt, jau nu varēja izsecināt ko viņš vēlējās pateikt.

    etoins wrote:

    Ja tu lietotu Firefox tad zinātu ka ir kaudze programmu un addonu kas dod iespēju pārinstalējot Firefox (vai pat win) pārnest uz jauno FF profilu visus uzstādījumus, spraudņus nu pilnīgi visu, tas ir elementāri ar pāris klikšķiem.

    Lol, Opera Link anyone? xD

    etoins wrote:

    P.S. Administrātoram lai šis tiešām būtu forums pozitīvi domājošiem cilvēkiem vajadzētu rādīt piemēru, bet šeit viņš parāda zemu līmeni – apsaukājas un sūta citus pie psihiatra. Ja kas neatbilst noteikumiem jādod bans pieklājīgi izskaidrojot nepareizo rīcību.

    Erm, es varbūt palaidu garām, BET Samuraja tekstā īsti neatradu vietu, kur notiek apsaukāšana, vienīgi draudzīgs aicinājums aiziet pie psihiatra parunāties, kas tiešām būtu jādara, ja indivīds spēj tā ņemt pie sirds, ka kāds cits no 6miljd. cilvēku nelieto, un pat atļaujas izteikt piezīmes par indivīda I-pārlūku.

    #240502
    etoins
    Participant

    Zenth

    es taisnību sakot tā arī nesapratu ko zivs grib teikt tikai norādīju uz man acīmredzamām kļūdām.

    Par Samuraju – ja mani kāds tā draudzīgi sūtītu tad es viņu arī tāpat.

    #240503
    etoins
    Participant

    TavaMaate

    atvēru to tavu linku par Firefox 4 jāsaka tas rakstiņš nav pārliecinošs, es tā saprotu ka tas ir tavs sacerējums.

    Kāds labums no tās virtuālās veiktspējas – būtu vērtīgāk uzzināt par cik Chrome atver ātrāk dažādas lapas teiksim Delfus, You tubi, vēl tur ko populāru, pie tam ikdienas apstākļos nevis no diska cache vai kā tur tā veiktspēja tiek mērīta. Lūk tad jau kaut ko varētu spriest.

    #240504
    root
    Participant

    Etoin, palieto chromi reizē ar Mozilla uz pasmagas ajax aplikācijas, kā es to testējot daru ikdienā 😉 Firefox skatoties uz to, kā Chrome skrien sēž ēnā un nervozi pīpē. Ja man aptuveni 2Mb datu + bildes Chrome ielādē ap 10-15sec, tad mozilla to dara vismaz paris minūtes ar 20% pakāršanās reitu.

    #240505
    bezolaam
    Participant

    ugunslapsai iznākus 4 versijas beta

    🙂

    #240506
    iKey
    Participant

    [spoil]Plopesol, nebiedē ķirzaku prom, un biki piebremzē savu āža ietiepību, kā arī paskaidro VISU savu addonu nozīmi[/spoil]

    #240507
    BlackHalt
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Ierunājās īstais tečnoloģiju eksperts Blackhalts 😀 😀 😀 SSTFU MON, tu maz zini ko ar to ff sourci darīt? 😀 Wget jau nu toč ir super lietojams, it īpaši uz desktopa un ar atvērtu pārlūku (pārlūku, feel my sarcasm?). 2. punkts savukārt norāda, ka tu esi cirvis, jo bez kaut kāda CSS var labot arī JS un inline scriptus.

    Da i vispār tu neiebrauci pusē, ko viņš pateica so lasies atpakaļ uz savu veiksmīgi nošpaktelēto wordpressi. Script kiddijs ibnutays….

    Es domāju, ka šādi bezjēgā var lamāties tikai ielasmeitu atvases.

    BTW: https://developer.mozilla.org/en/build_documentation

    #240508
    Wuu
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    dazjas no operas standalone fiicjaam:

    es varu pilniigi briivi redigjeet sourci bez dajebkaadiem addoniem,

    es varu ar diviem klikskjiem izveidot webserveri, pie kam pietiekosji drosju,

    es varu lejuplaadeet torrentos esjosju failu bez dajebkaadaam probloeemaam,

    es varu dajebkuraa briidii turpinaat lejuplaadeet failus no ftp servera tur, kur jamie apraavaas,

    es varu izmantot widgets, kuri ir juusu ff addonu analogs, ja man to vajag :>

    es varu izmantot mouse guestures nepisoties gar greiziem spraudnjiem

    es varu graamatziimes sakaartot ar drag’n’drop :>

    es varu staipiit screen izmeerus kaa man patiik

    man dakuja mazaak defaultaa instaleesies juusu, firefoxistu, tik iecieniitie 46 toolbaari

    Jā lielisks klāsts ar nekam nevajadzīgām funkcijām, tāpat kā 90% no FF pluginiem. Bet vai tavā iemīļotajā pārlūkā ir tādā fīča kā “nekādu fīču“? OOooo tas laikam būtu par daudz prasīts, ROFL.

    Nafig kārtīgi pārlūku kas lieliski lieto datoru resursus, ja var uzmačīti FTP serveri, lieliski.

    Un kā būs ar hardware acceleration, tas nekas ka pat IE ieliek Operai un Chromei, viegli. Tas nekas ka pat tāda nekam nederīga un nelietojama fīča kā “web lapas scrološana”uz FF notiek daudz kārt gludāk, kam to vajag. Ja katri rīti var peņa galu pret Acid testu padauzīti un priecāties uz ekrāna redzamajiem skaitļiem.

    #240509
    Nelabojams
    Participant

    Bik uzjautrināts sekoju līdzi ķirzaka un plopesola savstarpējo uzbraucienu parādei ar samuraja un citu starpspēli 😀

    Mani FF addoni un kakovo hrena tos lietoju:

    1. AddBlock Plus – domāju, tas ezītim skaidrs, kāpēc. Visi mēs ļoti “mīlam” reklāmas.

    2. FlashBlock – lieliski atbrīvo no ņirbošiem mēsliem, kuri saucoties mūsdienīgas lapas pazīme. Ir negatīvs blakus efekts: reizēm apgrūtina dažu navigācijas pogu saskatīšanu.

    3. Download Statusbar – lieliski aizvieto built-in mēslaino downloada paneli; domāju, ka tādam turpmāk vajadzētu jau būt iebūvētam

    4. Sothink Video Downloader – skaidrs no nosaukuma; ieteicams tad, ja neta ātrums netiek video līdzi. Turklāt ne vienmēr visu, ko atrodi, pēc tam vari sameklēt vēlreiz.

    5. NoScript – drošības mantiņa.

    6. Garmin Communicator – specifisks; GPS karšu atsvaidzināšanai, u.tml.

    7. Dr.Web anti-virus link checker – vairāk joka pēc uzlikts, jo tā vai tā neklikšķinu uz visādiem mēsliem.

    VISS.

    Pārējais viss man liekas gana labs, kas iekš FF ira… reizēm gan viņš i bik bremzīgs, bet nekā traģiska tur neredzu, nu netraucē tas reāli.

    #240510
    root
    Participant

    BlackHalt wrote:

    Es domāju, ka šādi bezjēgā var lamāties tikai ielasmeitu atvases.

    BTW: https://developer.mozilla.org/en/build_documentation


    Tādēļ no tevis laikam neko jēdzīgu nevar izdabūt, izņemot protams tukšus draudus, slēpšanos, savu postu dzēšanu, nespēšanu atbildēt par saviem vārdiem etc etc etc

    BTW: ftp://ftp.mozilla.org/pub/firefox/nightly/4.0b1-candidates/build2/linux-i686/en-US/

    https://hg.mozilla.org/incubator/embedding/

    https://oas.lv/post/707291144/geckofx

    Wuu wrote:

    Tas nekas ka pat tāda nekam nederīga un nelietojama fīča kā “web lapas scrološana”uz FF notiek daudz kārt gludāk, kam to vajag.


    Tiešām?

    #240511
    samurajs
    Participant

    etoins wrote:

    P.S. Administrātoram lai šis tiešām būtu forums pozitīvi domājošiem cilvēkiem vajadzētu rādīt piemēru, bet šeit viņš parāda zemu līmeni – apsaukājas un sūta citus pie psihiatra. Ja kas neatbilst noteikumiem jādod bans pieklājīgi izskaidrojot nepareizo rīcību.

    Man i galvā nenāktu Tevi sūtīt pie psihiatra! 😀 Š eit labā roka zin, ko kreisā dara 😉 Protams, tā kā atsevišķi biedri neprata nomierināties, banāni tika iebaroti.

    #240512
    Evers
    Participant

    Wuu wrote:

    Tas nekas ka pat tāda nekam nederīga un nelietojama fīča kā “web lapas scrološana”uz FF notiek daudz kārt gludāk, kam to vajag.

    Ja tik vien tev būtu tā bēda (bet nav jau) -, paplašinājums pludenai skrullēšanai priekš Chrome – https://chrome.google.com/extensions/detail/cccpiddacjljmfbbgeimpelpndgpoknn?hl=lv

    #240513
    Jaunzems
    Participant
    #240514
    Brutto
    Participant

    Kurš vai kas uzvarēja?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 59 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā