Francijā par nelegālām lejupielādēm atslēgs internetu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Francijā par nelegālām lejupielādēm atslēgs internetu

Tiek skatīts 4 ierakstu – 61 līdz 64 (no 64 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #212024
    Eudoxus
    Participant

    ob1 wrote:

    Svētais Tēvs, es pazīstu dažus cilvēkus, kas aģitē pret alkohola lietošanu aptuveni ar tādu pašu dedzību, kā Tu pret zagšanu. Š ie cilvēki ir alkoholiķi, kas cenšas visiem spēkiem atturēties no dzeršanas (jāsaka, ka viņiem tas izdodas).

    Vai Tev gadījumā nerodas tās pašas asociācijas, kas man?

    Redzi, lieta tāda, ka tava analoģija ir galīgi garām. Alkoholiķi ir civlēki, kas ir atkarīgi no dzeršanas. Slikti ir nevis dzert, bet dzert daudz. Tas arī ir iemesls, kāpēc izbijušie alkoholiķi un dedzīgie cīnītāji par dzīvi bez grādīgā pamatoti tiek uzskatīti par frīkiem, kas patiesībā cīnās pret savu atkarību.

    Ar zagšanu ir citādi. Zagt ir slikti neatkarīgi no tā vai tu to dari daudz vai maz. Nav tā, ka tos, kuri zog tikai sestdienas vakaros uzskata par ok cilvēkiem, bet tos, kuri zog katru dienu un nevar vien pārstāt – par kretīniem.

    Truklāt, varbūt nepamanīji, bet es jau iepriekš rakstīju, ka es šet necīnos pret zagšanu. Zagt vai nezagt tā ir jūsu pašu darīšana. Man tikai likās jocīgi tie infantilie skaidrojumi par to, kāpēc tas ir ok. Man, piemēram, liekas ekstrēmi jocīgi, ka te kāds atļaujas ieklabināt tādu domu, ka , redz, ja mūziķis grib saņemt kādu kapeiku par darbu, tad lai tik rāpjas uz skatuves un kaut ko uzspēlē, bet lai neiedomājas, ka kāds viņam maksās par CD. Tas nekas, ka privātīpašums vēl nav atcelts un mūziķim pieder autortiesības uz mūziku,k as ir ierakstīta CD. Izklausās pēc kaut kāda bērnudārza komunisma.

    #212025
    ob1
    Participant

    1) Tos, kas zog un nevar pārstāt, sauc nevis par kretīniem, bet par kleptomāniem. 🙂

    2) Man jau arī nepatīk, ja masveidā zog manas programmas. Bet vēl vairāk man nepatīk, ka dažas firmas (piemēram M$) izmanto savu dominējošo stāvokli tirgū (kas iegūts negodīgām metodēm).

    3) Un kāpēc BSA var atnāk un rakāties pa manu kompi, bet es pie viņiem nevaru aiziet un pārbaudīt, vai šamējie nav nozaguši manas programmas?

    #212026
    Mr.Death
    Participant

    obivan! par tresjo punktu Tev polsjss! :> taa paarsmeejos :>

    #212027
    Eudoxus
    Participant

    ob1 wrote:

    1) Tos, kas zog un nevar pārstāt, sauc nevis par kretīniem, bet par kleptomāniem. 🙂

    2) Man jau arī nepatīk, ja masveidā zog manas programmas. Bet vēl vairāk man nepatīk, ka dažas firmas (piemēram M$) izmanto savu dominējošo stāvokli tirgū (kas iegūts negodīgām metodēm).

    3) Un kāpēc BSA var atnāk un rakāties pa manu kompi, bet es pie viņiem nevaru aiziet un pārbaudīt, vai šamējie nav nozaguši manas programmas?

    1) Turklāt vēl arī tiek pieņemts, ka klepotmānus nevajadzētu sodīt tik bargi cik cilvēkus, kuri skaidri apzinās, ka viņi zog, jo klepotmāni ir slimi cilvēki.

    2) Nevajag bāzt visu vienā maisā. Iepriekš bija runa par mūzikas CD un video DVD. Tu vēl jauc iekšā softu. Lai tā būtu. Bet tu taču pats ļoti labi saproti, ka tavs arguments par MS ir vienkārši bērnudārznieka šļupsti, par kuriem tiesā smietos visi – pat tav advokāts. Ja tev liekas, ka MS ir monopolstāvoklis, kas ir iegūts ar negodīgām metodēm, tad tev ir jāiet piketēt, jāraksta vēstules uz Eiropas Komisiju utt. Nevis kā protests jāsper OS. Par to tevi vienkārši paņems pie dziesmas un tas arī viss. Galu galā, nav jau spiesta lieta mājās lietot MS produktus, vai ne? Bet ja lieto, tad ievēro noteikumus. Ja tie neliekas pieņemami, tad pasūti to MS vienu māju tālāk un lieto kādu citu OS.

    3) Par šo man vispār nav nekas sakāms. Tas vienkārši nav nopietni.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 61 līdz 64 (no 64 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā