Gatavojos "Jāņiem": Vajag ieteikumus

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Gatavojos "Jāņiem": Vajag ieteikumus

Tiek skatīts 3 ierakstu – 21 līdz 23 (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #200852
    samurajs
    Participant
    #200853
    Jokdaris
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Tātad kā jau visiem zināms tuvojās “Jāņi”, tad nu ir jāpadomā, kā labāk tos svētkus organizēt, šoreiz tā loma ir palikusi uz maniem pleciem, jo kā nekā pats Jānis.

    Tātad sākšu ar pašu galveno:

    1. Sašliks

    Atradu vienu recepti iekš boot.lv foruma:

    https://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=112549

    Viss jau izskatās smuki, jauki izstāstīts, kā arī izskatās ļoti garšīgi. Tākā man nereizi nav sanācis neko organizēt, gribētos uzzināt kaut ko vairāk, kādas ir Jūsu sašlika receptes, pagatavošanas māksla.

    Tākā arī ar finansēm tas viss labi nevedās, jo pasākums notiek laukos, līdz ar to arī lauku cilvēki piedalīsies, kuriem ar finansēm vispār bēdīgi, būtu labi, ja kāds varētu arī padalīties ar kādām izmaksām (+/-).

    2. Alus

    Tākā esmu Cēsu alus cienītājs (0,5 tilpums Premium vai Light), tad arī domājams iegādāties šāda veida dziru, bet atkal šeit atduramies pie tā, ka visiem priekš tādas dziras naudiņas nesanāks.

    Tātad biju domājis iegādāties kasti ar 0,5 pudelēm, bet pārējo alus budžetu izdalīt “Bamšļos (2L alus pudele)”. Takā bamšļus nekad nepērku, varētu kāds padalīties ar lētās dziras ieteikumiem. Sākumā iesildītos ar maziem aliem, vēlāk jau būtu vienalga, ko dzēr, bamsli vai 0,5.

    3. Tākā neizbēgams arī ir Jāņu siers. Tur nu nav nekādas poņas, jo sieru nelietoju. Vajadzētu kādu ieteikumu.

    4. Takā esmu “Pilsētnieks”, tad vajadzība pēc grilla, man nav bijusi. Atkal šeit ir jādomā, kādu “lēto” galu variantu, jo nu kā ta gaļu uz parastu ugunskuru, neapdedzinot rokas, nevar uzcept, tā jau nav sardele. 🙂

    5. Īsti nodzerties brivdabā netaisos, varbūt kādas atrakcijas pie reizes arī variet ieteikt.

    P.S. Aptuvenais budžets max 50 Ls uz kādiem 5 – 6 cilvēkiem. Tur kaut kas jēdzīgs par to naudu varētu sanākt, ieskaitot visas lietas?

    Noteikti tev iesaku Aldara Apinīti, kas ir pieejams gan 2 litru pudelēs, gan 0.5 litru pudelēs, viegli gaisīga garša. Vēl alternatīva ir Euro alus, pats regulāri paņemu pēc smagas darbadienas, palīdz… un galvenais lēti… Uz Jāņiem jāiepērk vairumā…

    #200854
    Foxsk8
    Participant

    samurajs: Zīmes jau labas, un viss pārējais ar, tnx.

    Euro alus nevisai.

Tiek skatīts 3 ierakstu – 21 līdz 23 (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā