Gazelle aizstās Internet Explorer

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Gazelle aizstās Internet Explorer

Tiek skatīts 2 ierakstu – 21 līdz 22 (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #203547
    Sid
    Participant

    Un nez kā tad piesaistīt klientus bez rūpēm par jūzeri? 😛 Kgan līdz šim m$ tas bija izdevies arī ar sūdīgu browseri, nez.

    #203548
    ruukjis
    Participant

    marist wrote:

    Sid. es neko nesaprotu no tehnoloģijām, bet nekas uz pasaules nenotiek tāpat vien. aiz skaistām, plikām rūpēm par jūzeri.

    Izskatās, ka tehnoloģijas nav vienīgā lieta, par ko tu neko nesaproti. Jebkurš serviss ir balstīts uz plikām rūpēm par useri. Ir diezgan muļķīgi domāt, ka M$ savā browserī ieviesīs kaut kādas maksas vai ierobežojumus – kāds no tā labums? Es pieļauju domu, ka viņi gribēs naudiņas par pašu produktu, bet es neredzu loģisku pamatojumu, kāpēc vajadzētu ieviest maksu/ierobežojumus neta browzēšanai – tad tak neviens to Gazelli nelietos.

    Ja viņi uztaisīs Gazelli pēc principa kā Virtual PC – es neredzu problēmu ar drošību. Viss kas griežas uz Virtual PC var tikt vīrusu saplosīts lupat lēveros, bet tava galvenā OS no tā necietīs ne grama. Tāpat ar downloadiem – savelc kaudzi failu un ja esi drošs, ka tie nav kaitīgi tad ar rociņām pārvelc tos uz Fail systēmu, kur glabājas tava galvenā OS. Ja reiz esi tik dumjšs, ka tavi savilktie faili ir “Naked Britney.exe” un esi pārliecināts, ka viņus vajag darbināt uz galvenās OS… nu ko lai es saku, tad esi pelnījis, ka tavu kompi apēd vīrusi.

Tiek skatīts 2 ierakstu – 21 līdz 22 (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā