Geitss un Balmers prezentē Windows 7

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Geitss un Balmers prezentē Windows 7

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #180069
    Genādijs
    Participant

    Ļ. cien. WerNeo kgs.

    Nestaipu krānu nevienā acē. Mans izteikums tika tēmēts uz tiem indivīdiem, kas nemitīgi ķērc par vienu un to pašu. 90% no visiem kas šobrīd lieto win XP, reiz sensenos laikos pirms tā iznākšanas rēja gluži tāpat kā tagad par win vista. Ak dies kāds mēsls un caurumains un vispār cik tad tāds rij utt ujp.

    #180070
    Genādijs
    Participant

    Quote:

    Ar pirkstu uz CRT nē, bet ar īpašu ‘gaismas zīmuli’ gan varēs.

    Apmēram iedomājamies tādu gaismas zīmuli kāds bija Lūkam Debesugājējam. Tuvākā nākotnē ar tādu zīmuli varētu arī kustināt slinkākus strādniekus cehā. Rezultāts būtu pārsteidzoši labs.

    #180071
    Creep
    Participant

    Te tieši laikā teiciens:

    Ja viss strādā labi, kāpēc to mainīt?

    #180072
    samurajs
    Participant

    Genādijs: Jā, bija laiki, kad no Win98 uz WinXP pāreja notika ar grūtībām (WinME un 2k neskaitu, tie ļoti īsu laiku pastāvēja). Bet nu WinXP tomēr ir daudz kas tāds, kas Win98 nebija + stabilitāte visaugstākā līmenī.

    Kas ir Vistai nācis klāt salīdzinājumā ar XP izņemot resursu rijīgumu? To smuko grafisko ādu jau var uz XP arī uzlikt, vai ne tā? Man tāda stāv un resursus nerij.

    Ja Win7 piedāvās radikāli jaunas iespējas – tad uz to visi arī pāries bez kurnēšanas.

    #180073
    izredzētais
    Participant

    Genādijs ir izsmiekls kam patīk dirst par neko 🙂

    samurajs: pagaidām kas man labs iešaujas prātā par vistu: tā meklēšanas sistēma.. taāu bez tā es izstieku gluži tā pat kā bez zeķēm jūrmalā, nekas cits gan prātā nenāk 🙂

    #180074
    marr
    Participant

    savulaik daudz kas likās wow, piemēram, java atbalsts uz win. Vai tagad tas nav pats par sevi saprotams? tāpat arī os, nāk un iet, vecās pārsvarā kļūst pieņemamas utt utjpr.

    Sun managed to land the biggest fish of all, Bill Gates, although rumor has it that he had his fingers crossed behind his back when he announced Microsoft’s support for Java.

    ņemts no: Shapiro, Carl, H. Varian, Information Rules, Harvard Business School Press, 1999

    #180075
    saru
    Participant

    Genādīj – pilnīgi piekrītu . Pārejas procesā visi brēc par to , ka ir slikti. Kad proces kļūst par pašsaprotamu, kā šobrīd win xp, tad neviena cauruma vairs nav, viss lido utt..

    Paies laiks gan jau viedoklis tiem bļāvējiem arī pamainīsies.

    Man uz viena kompja ir vista uz otra xp ..

    Starpību jūtu tikai tajā , ka vista man liekas daudz ērtāka un patīkamāka , lai darbotos ar kompi. Viss tā pat iet i uz viena datora i uz otra.

    #180076
    marr
    Participant

    saru, divas lietas.

    1) ir tiešām daudzas nepilnības vistai, kuras var novērst ar servisa pakām, atjauninājumiem utt, utjpr. Cik XP ir servisa pakas uz šo brīdi izlaistas? Neviena – sistēma ir tieši tāda pati kā sākotnēji izlaista? – NĒ! Tieši par šīm nepilnībām un nestabilitāti ir lielā škrobe un neapmierinātība.

    2) pieradums. Ja cilvēki ir pieraduši pie XP, tad visi prot tajā apieties, taču vista nav 1:1, tāpēc arī cilvēki bļauj. Alternatīvi – vai Tavuprāt QWERTY ir vienīgais klaviatūras izkārtojums? NĒ! Ja Tev pēkšņi tagad liktu piesēsties pie Dvorak keyboard izkārtojuma, kurš, starp citu, jau tika patentēts 1936 gadā, vai Tu nesūdzētos par to, ka ir neērti un neparocīgi?

    #180077
    WerNeo
    Participant

    marr… Es tomēr nedomāju, ka Vista būtu tik radikāli izmainīta pret XP lietujumfunkcijās… Izskats ir savādāks… Bet vai pārējas lietas ir tik radikāli mainītas? Domāju (man izskatās), ka nē. Tikai uzlabotas!

    #180078
    msh
    Participant

    saru wrote:


    Starpību jūtu tikai tajā , ka vista man liekas daudz ērtāka un patīkamāka , lai darbotos ar kompi. Viss tā pat iet i uz viena datora i uz otra.


    Muterei ir darba hāpē porķiks ar vistu home basic. Secinājums – pats porķiks ir baigais sūc, nožēloju, ka nepiedalījos tā pirkšanā – tik tizlu touchpadu nebiju redzējis, gan man tāds čujs, ka puse no tā tizluma ir dēļ vistas 😀 Kā arī sūdīga klava. Vista uz tās 1,7 GHz mobīlās celkas un 1 GB RAM griežas, nu, teiksim, apmierinoši. Nekas ērtāks tur nav. Nu labi, man patika wlan konektēšanās mēsls, bet uz winxp tak ir kkāda līdzīga utilīta. Resursus apēd, ir ļoti tizla start izvēlne un tā tālāk un tā joprojām. Drīzumā būs jāuzcep vai nu normāli nograizīta vistas home basic instalācija, jo defaultā priekš tāda porķika smagi iesūkā, vai arī normāli apgraizīts winxp, bet to laikam nē, tak nelegāls 🙁

    #180079
    Genādijs
    Participant

    Spriedelējumus par servisa pakām un jauninājumiem varētu arī nepieminēt. Samurajs, īsa gan jums atmiņa. XP pašos sākumos nebūt nebija tas stabilākais OS. Puslīdz lietojams un normāls tas kļuva pēc X daudzuma labojumiem. Tā kā … Par stabilitāti vispār bazars pilnīgi lieks. Daudziem te 3x dienā ir BSOD?

    PS. Tiem kas tankā! Vista resursus ” NERIJ”, tā “IZMANTO”! Palasiet takš vienreiz ko vairāk par tēmām kuras apspriežat.

    #180080
    samurajs
    Participant

    A kāds sakars tam ar bsod? Parasti nestabilitātes izraisa freeze ar tam sekojošu restartu. Tam gan piekrītu, ka XP tāds kā tagad kļuva pēc SP2 ieviešanas. Galu galā katrai normālai OS bugi tiek laboti visu tās dzīves laiku.

    Pārmērīga resursu IZMANTOŠ ANA = RIJĪGUMS! Vai ne tā?:D

    #180081
    saru
    Participant

    nū varētu piekrista ka rijīgums = patērēšana , bet taslielākoties ir dēļ vizuālajiem efekteim . To visu ir iespējams atslēgt. KAut vai ar to pašu tweak vai pašrocīgi .

    te laikam ir daži ieteikumi

    https://windowshelp.microsoft.com/Windows/en-US/Help/95f70af6-edd6-4f2f-9f02-7d6bdf0190611033.mspx

    Par to hāpē lapsi. Teikšu tā, pats atbildēji uz savu problēmu. Dators nav tik jaudīgs, lai varētu prasīt no tā, ka tas lidos. Pats saproti..

    #180082
    msh
    Participant

    winxp uz 433 MHz celkas griežas labāk 😀

    #180083
    saru
    Participant

    nu nav jau arī ko salīzināt.. 😉

    #180084
    Genādijs
    Participant

    Samuraja kgs. varbūt arī nezin, ka iekš os vista rams tiek izmantots nevis rīts. Iesaku palasīt par Super Fetch. Tā kā ne vienmēr liels rama patēriņš norāda uz neadekvātu rīšanu.

    #180085
    rajah
    Participant

    hmm – a kāpēc tad XP kustās uz vienas un tās pašas mašīnas žiperīgāk? lai ar nav tajā tā izmantošana iebūvēta kā vistā?

    #180086
    samurajs
    Participant

    Genādija kgs: fizikā ir tāds jēdziens “lietderības koeficients”, kas raksturo nepieciešamo resursu un energopatēriņu kāda zināma darba paveikšanai. Tad nu baidos, ka Vistai šis rādītājs būs daudz daudz sliktāks kā XP 🙂

    Varam strīdēties par valodnieciskiem terminiem, resp. RAM rīšanu vai patērēšanu, bet lietas būtība no tā nemainās.

    Es jau nesaku, ka Vista būtu nelietojama; ja nāk līdz ar jaunu PC, tad lai jau. Bet ja man par paša naudu jāpērk Vista un jānes nost savs noslīpētais XP – es labāk nošaujos! :duno:

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā