Google Chrome ievieš papildinājumus (add-ons)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google Chrome ievieš papildinājumus (add-ons)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149503
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_chromium_1.jpg[/imgl]No šodienas, kā oficiāli paziņots, Google Chrome eksperimentālajām jeb “dev” versijām tiks ieslēgts papildinājumu jeb “add-ons” atbalsts, kas dos šim pārlūkam populārās Firefox papildiespējas. Līdz šim šo add-on atbalstu varēja ieslēgt no komandrindas, bet jaunākajās versijās tas būs aktīvs automātiski.

    Jau ir uzprogrammēti vairāki pieprasīti spraudņi, kā Social Bookmarking Service “Delicious” (Yahoo!) un grāmatzīmju sinhronizācijas add-ons “Xmarks”.

    Tāpat kā Firefox komūnā, arī šai gadījumā papildinājumus varēs radīt entuziasti. Google ir sagatavojusi īpašu dokumentu, kurā viss izskaidrots. Web-programmētājiem nebūs nekā sarežģīta, viss bāzējas uz HTML, JavaScript, un CSS.

    Vistuvākajā laikā tiks izdarītas radikālas izmaiņas arī lietotāja saskarnē (GUI). Pirmām kārtām papildinājumus baudīs Windows lietotāji, Linux un Mac cienītājiem nāksies mazliet pagaidīt.

    Attēlā: Tā var uztaisīt dažas vienkāršas papildiespējas Chrome pārlūkā (kodi ir doti) –

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_chr_2.jpg[/img]

    Avots: 1, 2.

    #210874
    ehex
    Participant

    Beidzot! Visu laiku šo gaidīju. Tas bija vienīgais, kas mani atturēja no pilnīgas pāriešanas uz Chrome. 🙂

    #210875
    Crow
    Participant

    Njā… arī Civicu (lasīt: Chrome) var uzšķūnēt tā, lai asfaltu skrāpē un kāpostus var ēvelēt 😀

    Kaut gan īstenībā forši… ka tik tur caurumi un lēndarbība nepārādās tagad dēļ tiem addoniem.

    #210876
    Evers
    Participant

    laba ziņa. varbūt es ar kādreiz pāriešu uz chrome ( mana reliģija : google 😀 )

    #210877
    izredzētais
    Participant

    ļoti jauki.. vienu brīdi chrome bija mans vienīgais pārlūks, bet tomēr nācās vien lietot firefox dēļ addoniem.

    beidzot drīz vien varēšu teikt ardievas gļukainajam un bremzīgajam ff’am..

    #210878
    TrakaisKursis
    Participant

    Arī mans dzīves mērķis (Wii!) ir pāriet uz Google Chrome…

    #210879
    aoma
    Participant

    Un šitam spokam ir arī kāda pabeigta versija, jeb tikai betas? To pirmo es izturēju apmēram 15 minūtes.

    #210880
    iReinis
    Participant

    Tad tomēr sāk attīstīties tālāk, labi, vismaz ar laiku sākšu ar aktīvāk izmantot viņu. 🙂

    #210881
    _Mo3_
    Participant

    viss būs labi, ja protams, ja no addonu apgruzīšanas pārlūks nepaliks tik pat bremzīgs kā tas pats FF :/

    #210882
    FireFoxsitis
    Participant

    Forši.

    FF sāk nepatikt, pirmkārt flash nevar normāli atjaunināt. Otrkārt bremzīga proga, tāpēc cerēšu uz to labāko Google Chorme. 🙂

    #210883
    Evers
    Participant

    tad jau tev būs jāmaina niks uz Chromelitis 😀

    #210884
    mrrr
    Participant

    labs! Man noteikti noderēs!

    #210885
    Wuu
    Participant

    Opa, cik saprotu FF adoni ari uz Chromes stradas?

    #210886
    drunk_lizard
    Participant

    Wuu wrote:

    Opa, cik saprotu FF adoni ari uz Chromes stradas?


    noteikti!

    vieniigais nosaciijums, lai ff addoni straadaaty uz googlhroma – datoram kaa addons jaapiesleedz ledusskapis caur paraleelo portu.

    lasiit manu parakstu.

    #210887
    daGrevis
    Participant

    Evers wrote:

    tad jau tev būs jāmaina niks uz Chromelitis 😀

    😀 Bet viņš pāries pakāpeniski, sākumā pats avatars, tagad jau 50% ir, pēc tam puse no nika, būs ChromeFoxitis, un tad pilnīgi! 🙂 Ok, tik ākstos… 😀

    Es domāju ka Chrome bija labs pārlūks tikai tapēc, ka tam nebija nekā lieka. Laikam Google nedomā tāpat kā es, jo liek ar vien jaunas un jaunas fīčas… 🙁 Kam tev FF bremzē?! :seeker: Man nekad! :lala:

    #210888
    Wuu
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    Wuu wrote:

    Opa, cik saprotu FF adoni ari uz Chromes stradas?


    noteikti!

    vieniigais nosaciijums, lai ff addoni straadaaty uz googlhroma – datoram kaa addons jaapiesleedz ledusskapis caur paraleelo portu.

    lasiit manu parakstu.

    Miķeli beidz… Nu tad tā visa padarīšana nemaz tik laba nav, cerams adblock addons būs pieejams!

    #210889
    daGrevis
    Participant

    Wuu wrote:

    drunk_lizard wrote:

    Wuu wrote:

    Opa, cik saprotu FF adoni ari uz Chromes stradas?


    noteikti!

    vieniigais nosaciijums, lai ff addoni straadaaty uz googlhroma – datoram kaa addons jaapiesleedz ledusskapis caur paraleelo portu.

    lasiit manu parakstu.

    Miķeli beidz… Nu tad tā visa padarīšana nemaz tik laba nav, cerams adblock addons būs pieejams!

    Cik sapratu, tad ja visi addoni ir balstīti uz HTML, CSS un JS, tad pielāgošanai nevajadzētu būt problēmas… Iespējams, nu ne jau uzreiz maukt virsū, bet pēc dažu cipariņu, varbūt kā vairāk, nomainīšnas, iespējams, neko nezinu, varētu strādāt…! 🙂

    #210890
    Wuu
    Participant

    Mēģināju kādu pluginu uzrakstīt, bet pat testa helo world neļāva jāpagaida kāds mēnesis tad varbūt var sāk mēģināt ko uzkricelēt.

    #210891
    Professor35
    Participant

    cerams ka google radīs ko līdzīgu FF populārākajiem addoniem tad varēs pāriet uz Chrome,

    it sevišķi tāpēc ka tā autori sola ka gādās par to lai Chrome dēļ addoniem nebremzē.

    _________________

    drunk_lizard pats ir bezgalīgā cikla kļūda

    #210892
    drunk_lizard
    Participant

    tiesji deelj sjaadiem ^ “koderiem” ff ir pilniigi nelietojams :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā