Google izsludinājusi Chrome OS

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google izsludinājusi Chrome OS

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149076
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_blog_1.jpg[/imgl]Ar lielu pompu Googles oficiālajā blogā paziņots par jaunas operētājsistēmas Chrome OS izstrādi: “Pirms 9 mēnešiem mēs jums stādījām priekšā Google Chrome. Pārlūku šobrīd lieto 30 miljoni cilvēku visā pasaulē. Tas ir domāts tiem, kuri dzīvo internetā – meklē informāciju, lasa pastu, iepērkas, vai vienkārši čato ar draugiem. Bet mūsdienu operētājsistēmas tika izstrādātas vēl pirms interneta ēras sākuma. Līdz ar to mēs piedāvājam jaunu produktu Google Chrome Operating System, kurš sevī iemiesos jaunu skatījumu uz mūsdienu OS.”

    Pirmām kārtām jaunās opensource OS ideoloģija būs tāda, ka lietotājam jāspēj tikt internetā jau dažas sekundes pēc PC ieslēgšanas. Tāpat varēšot mierīgi aizmirst par kaitīgās programmatūras esamību.

    Vispirms tiks izlaista netbūkiem paredzēta Chrome OS versija. Tās kods tikšot publicēts līdz šā gada beigām. Pirmie netbūki ar jauno sistēmu pārdošanā parādīsies 2010. gadā.

    Chrome OS darbosies gan uz x86, gan ARM procesoriem. Programmatūra galvenokārt būšot uz web-tehnoloģijām balstīta; visām programmām esot jādarbojas arī Windows, Linux, Mac vidēs.

    Avots

    #203591
    Anonīms
    Neaktīvs

    Labais, uz AAO uzlikšu.

    #203592
    Tmkks
    Participant

    Ir jau sākts strādāts pie šis OS vai ir jau pabeigta?

    #203593
    Crow
    Participant

    Tmkks wrote:

    Ir jau sākts strādāts pie šis OS vai ir jau pabeigta?


    Nē-e. Vēl cepās. Un pēc tam kādus gadus piecus vazās apkārt Google Chrome OS Beta 😀 😀

    Vēl viens veids, kā Google efektīgi izspiegos interneta lietotājus. Nu labāk jau laikam Google ievāc par mani info, nekā aizdomīgi vīriņi patumšās telpās ar ļauniem nolūkiem 😀 😀

    #203594
    samurajs
    Participant

    Tmkks wrote:

    Ir jau sākts strādāts pie šis OS vai ir jau pabeigta?

    Cik es sapratu – jau šogad līdz gada beigām strādās. Tiklīdz būs beta – Notepad notestēs.

    #203595
    CHROMEFANS
    Participant

    damncrow wrote:

    Tmkks wrote:

    Ir jau sākts strādāts pie šis OS vai ir jau pabeigta?


    Nē-e. Vēl cepās. Un pēc tam kādus gadus piecus vazās apkārt Google Chrome OS Beta 😀 😀

    Vēl viens veids, kā Google efektīgi izspiegos interneta lietotājus. Nu labāk jau laikam Google ievāc par mani info, nekā aizdomīgi vīriņi patumšās telpās ar ļauniem nolūkiem 😀 😀


    Nez, man gan liekas, ka ātri izies no beta stadijas, browseris ātri izgāja.

    #203596
    FireFoxsitis
    Participant

    Sākumā Google bija parasts visa kā meklētājs.

    Tad Google izveidoja browseri Chrome.

    Tagad viņi taisa Google Chrome OS.

    Nākotnē viņi ražos datorus un visu ko citu ar tehnoloģijām saistītu?

    #203597
    Sid
    Participant

    ffoxīti, viņi vel dafigā visu ko ir uztaisījuši, piem., google earth ;>

    #203598
    FireFoxsitis
    Participant

    Sid, vai zināji par Google SketchUp?

    #203599
    mildaa
    Participant

    Un nākotnē, mēs visi būsim GooGle nagos, un šamie zinās visu par mums 😀

    #203600
    izredzētais
    Participant

    es pirms gada taisiju prezentāciju par dažādiem google projektiem un to iespējām, teiksim tā, pat pusi šamo projektus neuzliekot uz papīra biju pārtērējis savu laiku.. pat nebrīnītos, ja tagad to skaits būtu dubultojies 😀

    #203601
    Mr.Death
    Participant

    Pie joda, ja mēs tagad esam microsbsofta nagos, tad nebūs liela starpība. Noteikti lietošu viņu OS. Pēc līdzšinējās pieredzes ar Google, tāds tehniskais atbalsts un ērtības viņu pakalpojumos vēl nekur nav manīti.

    #203602
    Evers
    Participant

    +1 Mr.Death, esmu liels Googles fans un uzticams produktu lietotājs – ērti, kvalitatīvi, droši. Esmu pārliecināts, ka Google OS būs kārtējais lieliskais Googles veikums 🙂 . Nevaru vien sagaidīt 😀

    Kas jums ar to izspiegošanu, ko no jums google ir nospiegojusi???

    Nu tā jau ir, tik perfekta kompānija , ka nav kur piesieties, tad cilvēki sāk tā kā tantes paši izdomāt kautkādu bullšitu. :>

    #203603
    Anonīms
    Neaktīvs

    Evers +1 , neko viņi nespiego :> Un kas par to ka viņi (nav pat pieradits ka ta ir) ievāc lietotāju datus? Es arī piemēram par saviem lir lietotajiem un dapi ievācu ziņas, jo gribu zinat cik vinu lieto etc :> tapat viņi grib zināt, kā lietojas viņu softs, kādi lagi, cik reizes nobruccis, kapec etc :> tas ir pavisam normāli, pie tam, šaubos vai nu viņi gluži jūsu bankas kodus zog :>

    #203604
    kart0ns
    Participant

    Google nespiego, vienkārši viss atrodas uz viņu serveriem xD

    #203605
    Mateus
    Participant

    https://www.google.com/options/

    Manupraat visi zin, ka Google ir LJOTI daudz produktus izstraadaajushi

    #203606
    Crow
    Participant

    Tak jebkurš bizness balstās uz naudu, nevis vēlēšanos pasauli padarīt labāku, pie tam absolutely free. Google ievāc pamatīgu kāpostu no reklāmdevējiem un tikai no tā dzīvo(jam). Reklāmdevēji kaut ko par to gaida pretī – datus par to, kā tiek lietots tas, par ko viņi maksā.

    Lielāko daļu to spiegošanas pasākumu tomēr var atslēgt. Bet enīvej…

    #203607
    Evers
    Participant

    reklāmdevēji iegūst informāciju par to no kādām lapām cik daudz skata viņu reklāmu. Un ja google paņem 0.1% no mana interneta trafika un tik pat no PC resursiem lai iegūtu info par to ko jau Morpheus teica, tad man nu galīgi nav žēl.

    Runājot par labāku pasauli, Google taisni to arī dara, viņi protams arī pelna labi un domā kā nopelnīt, bet arī ļoti daudz domā par cilvēkiem, lai viņiem patiktu googles produkti, lai reklāmas nebūtu nevietā, nebūtu uzbāzīgas un traucējošas.

    Salīdzinot inbox.lv un gmail.com – inbox par cilvēkiem nedomā, domā tikai par naudu, pats epasts netiek uzlabots jau nezcik gadus, aizvēsturisks, uzlaboja tikai pastkastītes izmēru – kautkur jau tās reklāmas (spamu) priekš lietotājiem ir jāgrūž :D. Protams daudz domājuši par reklāmām – baneri mirgo visos galos i vēl pa virsu plivinās un maisās. Google domā otrādi – ik pa laikam epasts tiek uzlabots, sānā kāds neuzkrītoš textads ir un viss.

    #203608
    daGrevis
    Participant

    Beidzot google nav ko nošpikojusi. 🙂 Vēlu veiksmi! 🙂 Jācer ka produktu “neceps” 5 gadus. 😀

    #203609
    Raivix
    Participant

    Ja šis būs labāks pat par Win7, tad tiešām Google būs jāslavē. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā