Google izsludinājusi Chrome OS

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google izsludinājusi Chrome OS

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #203610
    Evers
    Participant

    Raivix wrote:

    Ja šis būs labāks pat par Win7, tad tiešām Google būs jāslavē. 🙂

    nu iesākumā noteikti nebūs orientēts uz spēlēm un uz highend programmām. Būs orientēta uz internetu, komunikāciju, multimediju atskaņošanu utml. Ganjau, ka tāpat kā Android, ChromeOS tiks bāzēts uz linuxa

    #203611
    Crow
    Participant

    Š odien spiego Google, rīt to zinās NSA, krievu neskaitāmie izlūkdienesti un, protams, Ķīnas hakeri un citas globālās teroristu organizācijas 😀 😀

    #203612
    CHROMEFANS
    Participant

    Evers wrote:

    Raivix wrote:

    Ja šis būs labāks pat par Win7, tad tiešām Google būs jāslavē. 🙂

    nu iesākumā noteikti nebūs orientēts uz spēlēm un uz highend programmām. Būs orientēta uz internetu, komunikāciju, multimediju atskaņošanu utml. Ganjau, ka tāpat kā Android, ChromeOS tiks bāzēts uz linuxa


    Linux kernel. 🙂

    #203613
    Evers
    Participant

    damncrow wrote:

    Š odien spiego Google, rīt to zinās NSA, krievu neskaitāmie izlūkdienesti un, protams, Ķīnas hakeri un citas globālās teroristu organizācijas 😀 😀

    Tās runas par Google spiegošanu ir pupu mizas bez pamatojuma un pierādījumiem. Nav bijis tāds gadījums ka G būtu bijusi pie vainas, ka kādam nosperta sensitīva informācija, aprīts traffiks vai norīti pc resursi.

    #203614
    Sid
    Participant

    Evers wrote:

    damncrow wrote:

    Š odien spiego Google, rīt to zinās NSA, krievu neskaitāmie izlūkdienesti un, protams, Ķīnas hakeri un citas globālās teroristu organizācijas 😀 😀

    Tās runas par Google spiegošanu ir pupu mizas bez pamatojuma un pierādījumiem. Nav bijis tāds gadījums ka G būtu bijusi pie vainas, ka kādam nosperta sensitīva informācija, aprīts traffiks vai norīti pc resursi.

    Viņi paši atzina, ka ievāc info par to, ko Tu dari netā, tad ko Tu te izgudro, ka neievāc?

    #203615
    Evers
    Participant

    Viņi ievāc info par to, ko jau Morpheus teica, nekādas negatīvas sekas tam nav bijušas ne uz pc/neta ātrumu, ne arī uz kautkādu nospertu informāciju. Kad būs lasāms līdzīgs virsraksts – Google nozagusi kredītkaršu datus kuri tika glabāti word dokumentā, tad cita lieta 😀 Bet tad jau drīzāk pūcei aste ziedēs

    P.S Un es vēl domāju ka man ir paranoja… 😀

    #203616
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tok paranoja :> Lietoju G-Desktop, izmantoju viņu search indexaciju etc drazu, tad ko man tagad? I-Bankā sedēt no tanka ar untracable satelitavienojumu caur tor un 30 RU prokšiem? Cmoon… Ja viņi kautko zagtu vai pat taisitos to darit, viņi zalienu nekoptu ar dzvo kazuspēku un visadi (konkurentu kautvai) ņurkšļi to jau sen butu atkoduši un jau 100 miljardus reižu but iesniegtas 200 miljardi peticijas, pretenzijas un vel sazin kas ES, AAE, US , PSRS un vel nez kur, un Google vienkārši… Bankrotētu… Man domāt viņiem pietiek ar To nelielo reklāmiņu ko dienā apskata …

    300 miljonus reizes!!!

    Ibio rio naivie….

    #203617
    Evers
    Participant

    labi teikts, Morpheus :D, +1

    #203618
    Crow
    Participant

    Jomajo, tas teksts kārtējo reizi pārspēj bezsakarībā visu, ko es esmu rakstījis. Bet nu hren s ņim 😀

    #203619
    Aldis
    Participant

    Interesantāks variants būs tad, ja šis OS ērtības ziņā atgādinās kautkādu XP! 😀 Ko Microsoft ir izmetis jau laukā veidojot Vistu un 7 OS, to Chrome varētu pievākt sev! 🙂

    Gaidu ar nepacioetību šo OS! 🙂 Iespējams ka spēles u.t.t.. 3D monstri nestrādās uz šitā, bet piemēram uz netbuka tīri oki varētu OS būt!

    Pie reizes, nesvērt tik traki kā W7, vai Vista – instalācija viens DVD matrica 😀 😀 😀 ap 600 – 700mb, kā tāds Ubuntu, un būtu oki! 🙂

    #203620
    Evers
    Participant

    Kā liels pluss ir tas, ka googles izstrādātā programmatūra priekš šīs OS nedarbosies gluži uz linux pamata un netiks taisītas kā tādas priekš linux, bet būs veidotas izmantojot web tehnoloģijas, tātad darbosies arī uz Windows un MAC izmantojot web browseri. Drošvien būs gan websoftware , gan linuxsoftware… kautkā tā

    #203621
    samurajs
    Participant

    Nu cik ievācu infu, tad kodols būs no Linux, bet tanī plānots kaut kā cieši ieintegrēt Google Chrome pārlūku + pilnīgi citāds logu menedžeris un grafiskā vide. Gan jau būs tuvākas ziņas.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā