Hey, Ubuntu! Beidz blamēt Linux!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Hey, Ubuntu! Beidz blamēt Linux!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #216721
    TokRa
    Participant

    nevertell

    Kad win userim rodas problēmas, sūdzēties parasti ir par vēlu.

    #216722
    nevertell
    Participant

    Arī fakts. Un gandrīz visām win problēmām ir viens atrisinājums- r&r.

    #216723
    Eudoxus
    Participant

    nevertell wrote:

    Tev pašam ar utuntu ir bijušas problēmas ? Man tikai 2 reizes, abas reizes aptitūds pisa mozgas. Vēl ir tāda lieta, ka win jūzeriem nav kur un nav jēgas sūdzēties forumos, jo šiem ir supporta lapas un tālrunis. Ubuntu ir viss vienā vietā- forumos.

    Mozgas varbūt arī nepisa, bet salīdzinājumā ar Ubuntu Debian bija krietni mazāka slodze nerviem. Mazliet vairāk resursu ieliec konfogurēšanā un tad tik pletē vaļā.

    Bet tagad man vispār ir slinkums (un nav arī laika) nodarboties ar kompja čakarēšanu. Tāpēc pagaidām linuxam ir pārtraukums.

    #216724
    nevertell
    Participant

    Ja gribam resursdraudzīgu superātru serversistēmu, ņemam džentū. Aptitūds ir perfekta sistēma, kamēr nav vajadzības pēc lietām, kuras nevari atrast def. “avotos”.

    #216725
    esters
    Participant

    Vai tad tas ir kas jauns, ka pēc katras Ubuntu relīzes tiek veidoti vaimanājoši raksti par to cik ļoti jaunā relīze ir nestabila un neatbilstoša pasniegtajai “kvalitātei”?

    Tā vietā lai Mark Shuttleworth ieguldītu savu kapitālu pamatkomponenšu (kodola, X servera, GNU coreutils, dokumentācijas, audio steka) uzlabošanā un attīstīšanā, tiek forkots viens no vecākajiem aktīvā izstrādē esošiem distrubutīviem, apjozts ar kaudzi plāksteru un tam uzlikts zīmogs brūnā krāsā ar tekstu no Dienvidāfrikas republikas un tas tiek pasniegts kā konkurents Microsoft produkcijai (https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+bug/1).

    Par kādu konkurenci var būt runa, ja ir pietiekoši daudz neatrisinātu problēmu šajā “open source/free software” lauciņā, kuru pasliktina lielais distributīvu skaits, kuri būtībā sapako vienu un to pašu programmatūru dažādos viedos (tie paši vēži tikai citā kulītē) un tad gala lietotājam ir jāspēj izurbties cauri šīm mākslīgi radītajām problēmām, lai beigās nonāktu pie tā, ka tas kas der visam neder nekam.

    #216726
    Evers
    Participant

    Ar tiem ntajiem distributīviem ir tā kā ir, ka lietotājam jāizmēģina vismaz 10 dažādi, pirms viņš saprot, kas viņam patīk vislabāk un kas viņam ir vajadzīgs, no linux spečukiem ar neko nevar saprast, cik spečuku tik gaumes un uzskatu – vienam ubuntu, otram suse, citam fedora, citiem vēl citi brīnumi, pašas distras ar protams sevi raksturo kā “we are da best”.

    Pēē, priekš kam tas vajadzīgs, uzmet galdā Mazmīkstajam simtnieku, lai nav sev nervi jāčakarē un laiks jātērē, un lieto bez galvassāpēm, zini ka viss ies, visu varēs izdarīt, un ja nu tiešām rokas ir neizsakāmi līkas un kautkas neiet, tad var būt drošs, ka kaimiņu Fedja visu sačinīs bezmazvai par alēnu. 🙂

    Tiem, kam patīk tērēt laiku, čakarēties utt, un kas savu mērķi sasniedz un atrod savu ideālo no ntajām distrām! Visu cieņu! 🙂 Bet ne visiem tas ir vajadzīgs.

    #216727
    esters
    Participant

    Jā (par pēdējos rindkopu), bet tajā pat laikā neviens no esošajiem distributīviem neko radikālu atšķirīgu nepiedāvā.

    #216728
    nevertell
    Participant

    Evers, tu točn debīls esi.

    #216729
    Evers
    Participant

    Pamato! Es neuzbraucu linuksam kā tādam, bet haosam un bardakam linuksa pasaulē.

    #216730
    Eudoxus
    Participant

    nevertell wrote:

    Evers, tu točn debīls esi.

    Spēcīgi argumentē.

    #216731
    Wuu
    Participant

    Līkročiem nekad nekas neiet 😀

    Instalējot Ubuntu ir noteikumi kuriem piekrītat! Ka Ubuntu par neko neatbild un neko nesola ka jums strādās! Neapmierina? Spiežam cancel un lietojam kas patīk!

    Linux desktops nav komerciāli izdevīgs, tāpēc par šo bezmaksas dāvanu vien jau jābūt pateicīgiem! Daudzi cilvēki tērē savu brīvo laiku bez atalgojuma, bet jums vel pa maz?

    #216732
    Eudoxus
    Participant

    Wuu wrote:

    Līkročiem nekad nekas neiet 😀

    Instalējot Ubuntu ir noteikumi kuriem piekrītat! Ka Ubuntu par neko neatbild un neko nesola ka jums strādās! Neapmierina? Spiežam cancel un lietojam kas patīk!

    Linux desktops nav komerciāli izdevīgs, tāpēc par šo bezmaksas dāvanu vien jau jābūt pateicīgiem! Daudzi cilvēki tērē savu brīvo laiku bez atalgojuma, bet jums vel pa maz?

    Š ito pļūtīšanu jau esam dzirdējuši:

    1) Linux neiet tikai līkročiem (it kā OS domāta nevis programmu darbināšanai, bet gan konsoles drātēšanai.)

    2) A ko jūs gribat, tas jau viss ir par brīvu. (Mēs jau arī neko negribam. Tikai nevajag stāstīt par to, ka linux spēj konkurēt uz desktopa (vai laptopa) ar Mac OSX vai Windows). Man neko nesola un es arī neko neprastu. Tad arī nevajag stāstīt, cik tas nesolītais brīnums ir kruts.)

    By the way, linux, manuprāt, ir kruts, bet man ir citas lietas ko darīt, tāpēc mana dzīve pagaidām ir ērtāka ar Windows 7. Tāpēc arī Ubuntu šajā galā neinstalējam.

    Tas, ka linux desktops nav komerciāli izdevīgs ir linux developeru problēma, nevis lietotāja.

    #216733
    drunk_lizard
    Participant

    par vienu, ko te mineeja – gan taisniiba. kaada velna peec katrai versijai ir savi libi, kaut gan izmainjas ir nebuutiskas, vai taadu VISPAARI NAV… tiiri tikai lai sarezgjiitu dziivi…

    #216734
    Mateus
    Participant

    Samurajs jautaaja:”kāpēc cilvēki joprojām nesteidzas pamest Windows, un tik maksā, un maksā…”

    Atbildeeshu…

    Kentaurs integra serveris uz Gentoo, bet lietotaaji tikai uz Windas, atsevishkjas razhotaaju datu baazes ari ir tikai uz Windas. Ir mums paaris industrialas iekaartas, kuraam atkal jau atbalsts ir tikai uz Windas. GoogleSketch un, 3Ds Max, AutiCAD – atkal jau tikai uz Windas un nee alternatiivas nav (Blender, QCad, Gimp speej dariit liidziigu darbu, bet nevienu darba deveeju taadas lietas neinteresee). Nu un es meedzu geimot…

    P.S.

    OO.org nav iespeejams nonjemt taksta markjeejumu, kursh uzlikts MS Office Word, kaa arii nezinu kaa shobriid, bet nespeeja veert docx formaatu.

    Taadi ir mani argumenti, kaadeelj joprojaam maksaaju.

    #216735
    TokRa
    Participant

    Linux ir ļoti draudzīga OS, taču tā ļoti rūpīgi izvēlas draugus (c) internets

    #216736
    Mateus
    Participant

    Tokra: Tev nu atduramies pret to, ka Linux NAV konkurents Windai… jo Linux pats izveelas kam straadaat kam ne 😀

    Un sorry… lai gan es lietoju gan Windows 7, gan Gentoo (serveris), gan Kubuntu (portablis)… redzu katram savus plusus un miinusus. Kaa serverim Linux gan ir tikai plusi.

    #216737
    TrakaisKursis
    Participant

    Ubuntu kvalitāte laika gaitā patiešām ir ievērojami kritusies. Nezinu kas un kā vada Ubuntu stratēģiskās attīstību, taču tur šī vadība balansē uz katastrofas robežas. Kāpēc Fedora, kas vairāk nekā Ubuntu ir “on the edge”, spēj daudz saturīgāk kontrolēt un nodrošināt stabilu programmatūras ekosistēmu? Ja vien šo Canonical nedara ar mērķi (piemēram, vairot haosu, lai vēlāk pie Ubuntu pieradušos lietotājus ar laiku pārvestu uz maksas atbalstu, kas nebūtu dārgs), tad viņiem ir pēdējais laiks mainīt cilvēkus vadībā.

    #216738
    aoma
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    Ubuntu kvalitāte laika gaitā patiešām ir ievērojami kritusies.

    Ja tas tā būtu tikai ar Ubuntu. Man personīgi ir iepaticies Linux Mint, pamēģināju Gloriju, un pēc 2 dienu čakara (kompis nav tas svaigākais) pārliku atpakaļ Feliciju. Pārāk daudz visādu gļuku, neesmu tik advancēts, lai pats tiktu galā un sēdēt caurām dienām forumos vienkārši neatliek laika.

    #216739
    Wuu
    Participant

    Nezinu gan, man vis strādā un diezgan raiti 🙂

    #216740
    TokRa
    Participant
Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā