Iesācējiem: datorpele

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Iesācējiem: datorpele

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #184770
    msh
    Participant

    Samurajs, nu tad tā arī saucam – “bērniem”, nevis “iesācejiem” 😀 Par latviešu valodu – nolaidies tak uz zemes ;. Varētu vēl padomāt, ka tu esi kāds ūdensgalvietis, kuriem vismaz ir kaut kādas varēšanas ilūzijas [te gan ar ideju par taustāmākām lietām], nevis liepājnieks…

    “Iesācējs” arī sapratīs angļu valodu, atšķirībā no lielākās daļas “bērnu”.

    Loading ko tu gribi? Viģiku? 😀

    P.S. Man arī bik nepatīk šito rakstu jocīgais tonis – tas būtu apmēram tas pats, kas lasīt sākumskolnieka rakstus kurzemes vārdā 😀

    #184771
    samurajs
    Participant

    msh: ja tev ir kas pretī pret latviešu valodu, brauc dzīvot uz UK vai Īriju, pēc pāris gadiem sāksi runāt latviski ar īpatnēju akcentu… tas skaitoties kruti 😀

    Latviskotas programmas, izglītojoši materiāli valsts valodā – tā ir viena no Notepad prioritātēm, un tā būs tik ilgi, kamēr es būšu Notepad galvenais redaktors. Neatkarīgi, vai tev tas patīk, vai nē.

    Tev, kā “Gada kritiķim – 2008” 😀 arī ieteicu uzrakstīt kādu rakstu, kaut vai “Zaporožeca moddings un tjūnings” 😀 Ar prieku publicēsim! 😀

    Par Loading stilu: tas ir oriģināls un patīkams, viegli lasās, pausta autora personiskā attieksme, vismaz atšķiras no daudzviet pierastā ‘Google Translator’ un Ctrl+C/Ctrl+V stila. Paredzu šim e-žurnālistam labus nākotnes panākumus publicistikā.

    #184772
    Loading
    Participant

    msh, kāpēc tu tik ļoti vēlies uzspiest savu viedokli kā vienīgo un pareizo? Ja nepatīk, nelasi, tik vienkārši. Bet tu vēl piepūlies lasot manus rakstus un pēc tam vēl pārpūlies komentējot tos.

    #184773
    Sid
    Participant

    Loading, es msh pazīstu nu jau ~4 gadus, ar viņu strīdēties ir tāpat, kā ar sienu. By default ir divi viedokļi – pareizais un msh.

    #184774
    Loading
    Participant

    Skaidrs, paldies, ka pateici.

    #184775
    samurajs
    Participant

    Sid wrote:

    By default ir divi viedokļi – pareizais un msh.

    msh viedoklis vnm pareizs, kad viņš ar zobiem pret sienu :D:D:D

    #184776
    marr
    Participant

    samurajs wrote:

    Sid wrote:

    By default ir divi viedokļi – pareizais un msh.

    msh viedoklis vnm pareizs, kad viņš ar zobiem pret sienu :D:D:D

    pag, pag, ja vienmēr ir msh viedoklis un pareizais viedoklis, tad sanāk, ka msh vienmēr ir nepareizs. Tam atļaušos nepiekrist, lai arī ir zināma viņa vidējā attieksme, kam es daļēji parasti nepiekrītu 🙂 – manuprāt, pārspīlēts apgalvojums :p

    Loading, ja Tu tiešām izmanto vairākus avotus, tad es iesaku arī atsaucēs ielikt šos vairākus avotus (Tev netiek prasīts nedz strikti atsaukties MLA, nedz APA stilā, so nav tač grūti piemest vienkārši linku ;.) , jeb ja tie citi avoti ir uzticami likt labāk tikai tos, nevis wiki… labs raksts ar atsauci uz wiki manā skatījumā ir sliktāks kā labs raksts ar atsauci uz kādu citu zināmu resursu.

    #184777
    msh
    Participant

    Sid, mans viedoklis ir pareizs līdz brīdim, kad kādam to izdodas atspēkot 😀

    Samurajs, par īpatnējo akcentu – iesaku satikties ar Sid, uzzināsi, ka šādu akcentu var iegūt, arī latviju neatstājot 😀 Pret latviešu valodu man ir patreizējais stāvoklis – nav nekā. Tāpat kā latvijā – arī nekā nav. Izņemot, varbūt, ūdensgalvu.

    #184778
    Sid
    Participant

    :D:D:D tas nav akcents, tas ir paliels anglicismu pielietojums ikdienas sarunvalodā 😀

    #184779
    msh
    Participant

    Vienalga, iespaids ir pietiekami graujošs 😀

    #184780
    Loading
    Participant

    marr wrote:

    Loading, ja Tu tiešām izmanto vairākus avotus, tad es iesaku arī atsaucēs ielikt šos vairākus avotus (Tev netiek prasīts nedz strikti atsaukties MLA, nedz APA stilā, so nav tač grūti piemest vienkārši linku ;.) , jeb ja tie citi avoti ir uzticami likt labāk tikai tos, nevis wiki… labs raksts ar atsauci uz wiki manā skatījumā ir sliktāks kā labs raksts ar atsauci uz kādu citu zināmu resursu.

    Turpmāk centīšos likt visus linkus, bet par tā liederību, lai paliek uz tavas sirdsapziņas.

    #184781
    samurajs
    Participant

    Ierosinu marr priekšlikumu par avotiem apspriest atsevišķā tēmā un beigt šeit spamot!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā