Ieteikt SSD un CPU dzesi

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Ieteikt SSD un CPU dzesi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #162787
  3Dklucis
  Participant
  #329210
  MeistarsUnVergs
  Participant

  SSD ir stipri par mazu! Tāda izmēra HDD bija gadus 10 līdz 15 atpakaļ. Principā nekam vairāk kā Windows, Office un WEB brauzerim uz viņa vietas vairāk nesanāks… Turēt otru mehānisko papildus zūd visa SSD iegūtā ātruma jēga.

  #329211
  albertino
  Participant
  #329212
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Arī par mazu! Nopietni neiesaku ņemt neko mazāku par 512GB. Kingston arī ir tāds širpotreba mēsliņš, iesaku ņemt Samsung vai Intel SSD. Pārbaudītas vērtības, pie tam tie ražotāji visu SSD komplektē no pašu ražotām komponentēm.

  #329213
  shadow118
  Participant

  Sistēmai jau pietiktu arī ar to 120GB, bet 250GB jau cenas smuki noslīdējušas, tā kā var arī to. Bet kamēr nebūs 1TB un lielāki SSD par jēdzīgām cenām, tāpat sakarīgākais variants būs SSD+HDD

  #329214
  samurajs
  Participant

  Nesaprotu kāds sakars ar ātrumu ja uz mehāniskā HDD turēs visu drazu kas aizņem daudz vietu – mūziku, filmas utml.? Un priekš kam SSD vispār dzese?

  #329215
  MeistarsUnVergs
  Participant

  SSD ir ne tikai pliks Windows, bet arī uzinstalētās spēles, VMWare virtuālās mašīnas, Blockchain, Freenet, utt.

  Kāda jēga turēt tikai sistēmu uz SSD? Es restartēju datoru aptuveni reizi divās nedēļās. 30 sekundes šajā procesā neko nemaina. Bet lūk ja instalētās spēles un pārējais softs ir uz SSD, tad ātruma starpība ir jūtama!

  Neiet runa par SSD dzesi. Tur pat tas klauns nav tik slims lai ko tādu prasītu.

  #329216
  iKey
  Participant

  Procim pietiek ar stock dzesi. Citādi tās jau ir intīmās attiecības ar +/- 1 grādiem no temperatūras.

  #329217
  Mahmuds
  Participant

  Es ieteiktu Samsung 850Pro, 256 GB. Tam gan ātrums fantastisks, gan cena īpaši neatšķiras no 128 GB versijas. Un 256 GB pilnīgi pietiek sistēmai un pārējam softam. Es nesen tādu paņēmu (nomainīju Corsair Force 60GB) un esmu apmierināts kā zilonis 🙂 !

  #329218
  3Dklucis
  Participant

  Jā jā +- uz intel ar savilcejiem uzmorkāta AMD lētā dzese :D!!!

  #329219
  3Dklucis
  Participant

  Ne nee,dzese ka tāda aiz stikla vāka lai labi izskatās!!!

  SSD vienkaarši lai OS,nekādas spēles uz šā kompa nebūs vinīgais CS5 gan…galvenais lai kompis ir operatīvs!

  Nebij laika gaidīt atbildes- visu nopircis un lidz pus 5 no rīta salicis….

  Jopčik kas parsteidza-no fleskas liekot uz SSD W7 ,tas sukens uzlikās 13 minūtēs”platei nav 3.0 USB!!!:D

  SATA III nav”kautgan īsti neesu parliecināts,jaskatās” -pie sistēmas novertēsanas SDD no7,9 novertēja uz7,5… Nakamais RAM 6,5….

  Kompis netikai ātri iestrtējas,bet arī izslēdzas,tas man bled patīk!Kautgan plate nekāda jaunā…Pamanot ka ši plate lido pat ar HDD-izdomāju preeks OS-SDD. Prēkš failiem atsevišķi 600GB būs pietiekos..

  #329220
  LooNeY
  Participant

  Ar samsung ‘pro’ sēriju parastais mirstīgais var tik noslaucīt pakaļu jo ‘pro’ sērijai vienkarši ir 10 gadu garantija, toties evo 5 gadi respektīvi garantētā mūža ilgums mainās. ātrdarbībā abi strādā vienādi. Bet pro sērija maksā gandrīz 2x vairāk.

  Parastajam mirstīgajam mājas apstākļos tas nav vajadzīgs, lieka nauda izmesta! Viduvēji tāpat cietnis datorā nokalpo 5 gadi, tad notiek tehnoloģiju apgreids uz ietilpīgāju, ātrāku un labāku. 😉 Īpaši attiecināms uz SSD ‘zibatmiņas’ tehnoloģiju.

  Man ir 850 EVO 250gb, protams kalpo kā C disks, brīvus cenšos turēt ap 25/30gb. Protams mierīgi varētu piepildīt līdz augšai. Uz viņa stāv OS, programmas un tik dažas izredzētās prasīgākās spēles, pārējās spēles stāv uz mehaniskā diska jo visam vietas nav.

  Gaidu ‘garantijas’ beigas un tad gan jau apgreidošos uz 500 vai 750gb ietilpības ssd, jāskatās pēc cenām.

  No ssd ražotājiem 2 labākie ir Intel un Samsung(uzticamākie kontrolieri), par kingstoniem ir jēl daudz ziņu ka sākumā tie iet labi, bet pēctam kkā kontrolieris aizrijas un nespēj pareizi darboties tādējādi notiek visādas abnormālas lēndarbības un frīzi.

  Par cpu dzesētāju ‘TIE’ – 00šie gadi ir pagājuši, ka katram cienīgam datorspecam vajadzēja kkādu masīvu RGB kūleri uz sava peņķika/dual core proča! 😀

  Ja vien nenodarbojies ar virstaktēšanu, tad stock dzesis pilnībā pietiek! Uzliekot 4x masīvāku radiatoru uz proča un noķerot 1-2°C mazāk(kas būtībā ir sensoru ‘error’ zonā) tas nekādi NEPALIELINÄ€S cpu ātrdarbību!

  Vienīgais ko varu ieteikt ir kādu H55 vai H60 ūdensdzesi. Jo tas padarīs sistēmu klusāku.

  #329221
  3Dklucis
  Participant

  Liekās miera -Labi redzējat kuru veikalu izvēlējies un kādā cena!Citi veikali neintresē jo garantiijas gadījumaa pisssties pa rīgas nedapistiem kantoriem netaisos!!!

  #329222
  3Dklucis
  Participant

  Ja par to tev taisnība,,,,nācas BIOSa pieregulēt dzeses apgriezienus,jo iesledzot kompis klus ,bet kautka uznēm aborotus,nepatīkam svilp….Fansped uzliekot pieregulējot vis rulle-liidz brīdim kameer kompi neizsledz..! Nezin varbūt automatiski uzlikt jo dzesei 4 pin tad jau automātam jastrādā….,izproveesim!

  #329223
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Pro sērijai tiek izmantots flash ar lielāku izturību. Principā ir labāks tas Pro, bet ja var paņemt parasto, bet 2x lielāku, efekts tāpat ir līdzīgs, jo ieraksti tiek izdalīti pa aptuveni 2x lielāku brīvo vietu.

  #329224
  zombers
  Participant

  Nez pie si briza SSD attistibas drizak sakarigak nemt kadu leto Kingston vai A-DATA, tos 2 gadus jau stabili nokerras un pa to laiku jau daudz kas bus mainijies, vares mierigu sirdi taisit upgrade. Drizak tiesi tiem parastiem lietotajiem nepieciesami dargie Samsung, jo vini datoru perk preks ~10 gadiem vismaz ta cer un nedod dievs, kas notiek, sakas panikas lekmes.

  #329225
  3Dklucis
  Participant

  Nu vot tākā persona negribēja prēkš desmit gadiem paņēmām šādu..kāds bij ieplānots….!

  #329226
  iKey
  Participant

  rūdītāki overklokeri ķeras klāt pie “deliddinga” – norauj nost procesoram aluminija siltuma izkliedētāju, tādējādi satuviont cpu kristālu ar viņu custom dzesi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā