iPhone un iPod touch drīz būs ar FM radio

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas iPhone un iPod touch drīz būs ar FM radio

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #213830
    Andress
    Participant

    msh wrote:

    Mobis ir domāts zvanīšanai

    Aj psc, značit es mobilo internetu, foto un video kameru, multmedia atskaņotāju un kaut vai to pašu mobilo skype lietoju velti? Man nevajadzētu to darīt? Ak, kāds gan es biju muļķis… Paldies MSH kas man atvēra acis :mod: :mod: :mod:

    #213831
    Kon
    Participant

    vo vo , jau 1ghz pročus krāmē iekšā , tā kā pa daudz plikai zvanīšanai būs 😀

    #213832
    msh
    Participant

    Andress wrote:

    Aj psc, značit es mobilo internetu, foto un video kameru, multmedia atskaņotāju un kaut vai to pašu mobilo skype lietoju velti? Man nevajadzētu to darīt? Ak, kāds gan es biju muļķis… Paldies MSH kas man atvēra acis :mod: :mod: :mod:


    Pats vainīgs, ka mobi izmanto tik bērnišķīgām nodarbēm 😀 Es tādas nodarbes dabiskā ceļā piemirsu pirms kādiem divarpus gadiem, tolaik gan es lietoju S65, ar kuru to varēja izveikt, labi ar kameru patika reizēm paākstīties 😀 Kaut gan pareizi, kaut kādam attaisnojumam kā tehnoloģijām paliekot lētākām saglabāt mobju cenas jābūt – sabāž iekšā kaudzi ar surogātfīčām un vismaz var par to paprasīt ceņņiku ar trijiem cipariem un nevis diviem 🙂

    #213833
    Andress
    Participant

    msh wrote:

    Andress wrote:

    Aj psc, značit es mobilo internetu, foto un video kameru, multmedia atskaņotāju un kaut vai to pašu mobilo skype lietoju velti? Man nevajadzētu to darīt? Ak, kāds gan es biju muļķis… Paldies MSH kas man atvēra acis :mod: :mod: :mod:


    Pats vainīgs, ka mobi izmanto tik bērnišķīgām nodarbēm 😀 Es tādas nodarbes dabiskā ceļā piemirsu pirms kādiem divarpus gadiem, tolaik gan es lietoju S65, ar kuru to varēja izveikt, labi ar kameru patika reizēm paākstīties 😀 Kaut gan pareizi, kaut kādam attaisnojumam kā tehnoloģijām paliekot lētākām saglabāt mobju cenas jābūt – sabāž iekšā kaudzi ar surogātfīčām un vismaz var par to paprasīt ceņņiku ar trijiem cipariem un nevis diviem 🙂

    Ä€ tatad tu saki ka komunikācijas, mūzikas baudīšana brīvajā laikā un spogulenes nestaipīšana līdzi lai paķertu jebkuru dzives interesanto bridi ir stulbi? 😀 Man liekas ka tu dzivo bunkurā, 20m zem zemes 😀 Tu maz zini kurš gads ir? 😀

    Nē nu neparproti, es nelietoju i-ziepes vai ko tamlīdzīgu, man ir pavisam parasts LG KP500 bet kapēc gan man neizmantot telefona sniegtās papildus iespējas? 😀 Neiet te runa par to vai kas vai kā, runa ir par to kapēc man piemeram tagad būtu jānēsā līdzi foto kamera, videokamera, vēl mp3 atskaņotājs un vēl mobilais 😀 Are You Retard, my dear friend? 😀

    #213834
    Evers
    Participant

    Piekrītu Andressam, nekas tur nav bērnišķīgs un stulbs, nu protams msh var izvēlēties un stiept līdzi mugursomu ar visādiem pričendāļiem, es gan labāk dodu priekšroku mazai kastītei ko varu iebāzt kabatā 🙂

    P.S Man pašam pagaidām ir telefons ar kuru tikai zvanīt praktiski var

    #213835
    msh
    Participant

    Mūziku es baudu ar trīsdesmitniecītēm/deviņdesmitniecītēm vai ar mašīnas maģi, klausoties kvalitatīvu mūziku, nevis mp3 surogātus ar lētām austiņām. Labi, kaut kāda audio atskaņošanas fīča ir vienīgā, ko es vēlētos savā mobī ieraudzīt, jo tā ir viena no retajām, kas nepadara mobi nelietojamāku, atšķirībā no visādām kamerām, bezizmēra ekrāniem utt utjpr. Bet pie tā, cik nekvalitatīva ir mobjos iebāztā optika, vietas aizņemšana ar kaut kādu kameru ir noziegums, jo vairāk pie tā, ka mūsdienu ziepjutrauki izmēru ziņā sāk ielikt kloķi mobjiem 😀

    P.S. Kādu gadu atpakaļ man bija šoks, kad man iedeva parunāt ar kaut kādu jaunu biznesa klases mobi – TÄ€DS ĶIEÄ¢ELIS 😀 😀

    #213836
    Evers
    Participant

    Par bildēšanu runājot, neviens prātīgs cilvēks nevazās pa kabatu visur ikdienā līdzi ziepju trauku – viens div būs fočikam plāni kautvai dēļ gružiem un putekļiem. Mūsdienu telefoniem foto kvalitāte ir vairāk kā pietiekama lai kautvai draugos ieliktu.

    Par mūziku runājot – kāpēc tu domā, ka visi klausās ar sliktām austiņām (varu pielikt kautvai austiņas par 20+ Ls vai piespraust pa tiešo pie mašīnas audio sistēmas) un bullčitu par mp3 surogātu ar nevajag sākt, ir FLAC protams jūtami labāks, bet mp3 NAV sūds. Tad jau FM radio vispār ir murgs ko jāaizliedz klausīties? 😀

    P.S Ieliekam modernā(ja by default neatbalsta) telefonā FLAC pleijeri un klausamies augsto kvalitāti. 🙂

    #213837
    Andress
    Participant

    Flac nav vienīgais losless formāts…

    #213838
    msh
    Participant

    Man aizvēsturisks samsunga ķieģelis bez maciņa savulaik kabatā novilka vairāk kā gadu 😀 Bez tam – par izturīgajiem ziepjutraukiem neesi dzirdējis?

    Kvalitāti izsaka cena? 😀 Kvalitatīvas austiņas būs stipri lielākas par mobi 😀

    mp3 ir ciešams, bet tas arī viss 😀 Protams, klausoties visādus perforatorus un popu, tas problēmas nesagādā, jo sintētisku mūziku vieglāk saspiest nekā instrumentālu. Bet FM salīdzinājums ar mp3 ir klasisks pirksta ar krānu salīdzinājums 😀 – FM nav kompresijas artefakti, ir vienīgi frekvences ierobežojums [tāpat kā mp3] un vienīgi var būt problēmas ar uztveršanu.

    Andress, FLAC gadījumā nebija viesvieglāk sagremojamais bezzudumu formāts? 🙂

    #213839
    Andress
    Participant

    msh wrote:

    Andress, FLAC gadījumā nebija viesvieglāk sagremojamais bezzudumu formāts? 🙂

    Visvieglāk sagremot ir vinila plati… ussildi ar lodlapmu un eed… cik tik uziet… Gribi kvalitati? Sedi ierakstu studijā un klausies… S90 un S30 FTW kvalitates iemiesojums :))

    P.S mans vecais sagems man ir 6 gadus… Darbojas kā smērēts… any opnion about that? Ir saulē sēdējis, ūdenī peldējis, mazgats un mētāts, sim pofig…

    #213840
    iKey
    Participant

    msh, ar tevi var labi diskutēt, bet ielāgo ka par gaumi nestrīdas, jo ir daudzi cilvēki, kuriem dizains nav pirmajā vietā, un salīdzini ērtuma ziņā kādu SE, Samsung vai kādu citu ne-smartfonu ar Nokijas s40 interfeisu.

    Runājot par nosmādētā ābolīša politiku, tas ir vistīrākais kapitālisms, un varu garantēt, ka itrubas mūžs nebūs no tiem ilgākajiem, pēc gadiem diviem trim lielākā daļa nojūgsies, un Džobs gribēs, lai apmātā masa pērkat jaunus,

    Par mūziku, kā te msh bilda. Es, piemēram, izmantoju sabiedrisko transportu, un man negribas klausīties pārējo pasažieru vāvuļošanā vai šofera LR-2, tādēļ uzlieku austiņas un klausos savu fonotēku, kuras maksā 20 Latus. Un lai MP3 nezaudētu kvalitāti, to nevajag konvertēt tā, lai pleijerī vai telefonā varētu iegrūst simtiem vai tūkstošiem dziesmu (192 kbit/s ir vēl klausāms). Savas MP3 fonotēkas pārveidošana uz FLAC neko nelīdzēs

    #213841
    Creep
    Participant

    Loģiski, ka neko nemainīs.

    Piemērs:

    tev ir kieģeļu kaudze, kura sastāv no 2 krāsu ķieģeļiem. Izmet vienas krāsas ķieģeļus ārā un sakrauj kaudzi mazliet savādāk. Pēc tam pārkrauj to tā, kā tā bija sākumā, tikai otras krāsas ķieģeļu jau protams vairs nav ko kraut, līdzarto starpības nekādas.

    Varbūt ne tas perfektāk izklāstītais piemērs, bet domu sapratāt…

    #213842
    msh
    Participant

    Andress wrote:

    Visvieglāk sagremot ir vinila plati… ussildi ar lodlapmu un eed… cik tik uziet… Gribi kvalitati? Sedi ierakstu studijā un klausies… S90 un S30 FTW kvalitates iemiesojums :))


    Dzelžiem visvieglāk sagremojamais :devil: To ka MAC ir manāmi smagāk saspiests, var pamanīt pat uz kastes, ar citiem formātiem nav pārāk daudz saskarsmes bijis.

    Jā, normālas deviņdesmitnieces ruļez kaut kādu grabuļu cenu kategorijā vismaz līdz simts latiem, ja ne augstāk. Bet pārsvarā man pazīstamajiem ir vēl nožēlojamāki 2.1 grabuļi, kurus jau ar trīsdesmitniecēm var mēgināt izcelt pat uz trobeli, par skanējumu nerunājot 😀

    Andress wrote:

    P.S mans vecais sagems man ir 6 gadus… Darbojas kā smērēts… any opnion about that? Ir saulē sēdējis, ūdenī peldējis, mazgats un mētāts, sim pofig…


    Vienkāršība ūber alles 🙂 Labs iemesls, kāpēc tagad tādus telefonus vairs neražo – nebūs peļņas 😀

    #213843
    reGative
    Participant

    ehh, man ir mobilais… Kuram nav tā FM radio. Tākā uz tā nets nezināmu iemeslu dēļ nestrādā, tad no datora uz mobilo caur USB 2.0 kabeli velku mūziku,kuru klausīties, kad esi ārā. Lūk tā man ietas! 😀

    #213844
    Aldis
    Participant

    Man telefonā ne mp3, ne kā… kgan ir FM radio – a tam vajag austiņas.. 😀 Bet tomer, man ir iPod Touch, uz kura klausos mūziku! 😀 Radio sadzīvē daudz nelietoju! 🙂 Kgan… noderīga fiška! 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā