iPod Shuffle – tagad arī "biezajiem"

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas iPod Shuffle – tagad arī "biezajiem"

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146684
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080316003749110.jpg[/imgl]Apple ražotais mūzikas pleijeris iPod Shuffle pelnīti iekarojis pircēju atzinību kā lēts, drošs un parocīgs. Bet par tiem, kam gribas ko elitārāku – ir padomājusi firma iDiamonds. Ja pleijera plastmasas korpusu nomaina ar 18 karātu dzelteno un balto zeltu, plus pie tam vēl vienmērīgā slānī iestrādā 430 briljantus, tad iegūst pasaulē dārgāko iPod Shuffle.

    iDiamonds šo mākslas darbu novērtējusi par apaļu summiņu 40.000 USD. Bet šī vēl nebūs galīgā cena. Pleijeri plānots pārdot izsolē Londonā, kur tā cena vēl pieaugs.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/2008031600455947.jpg[/img]

    Avots: https://www.cyberstyle.ru/newsline/view/2811/iPod-Shuffle-Apple-iPod_Shuffle-player-.html

    #176868
    EmilsF
    Participant

    Mājās bildēji, ja? :D:D ahh nu kruts ipodinš… 😉

    #176869
    DMG
    Participant

    Kapēc jums pie katra raksta ir redzams tikai “Rādīt komentārus [ 1 ] : Pievienot komentāru” ? Kur paliek vienkārši lasīt tālāk vai kkā tā? Var būt es negribu komentārus nemaz redzēt 😀

    #176870
    Sid
    Participant

    #2 spied uz raksta titles un lasi laimīgs 😛

    par tēmu: mazvērtības kompleksu nomocīta mudaka sapnis, mhm..

    #176871
    samurajs
    Participant

    Sid: šitādu mudaku pasaulē pietiek 😀 Un kā vēl nopirks!

    #176872
    Foxsk8
    Participant

    DMG wrote:

    Kapēc jums pie katra raksta ir redzams tikai “Rādīt komentārus [ 1 ] : Pievienot komentāru” ? Kur paliek vienkārši lasīt tālāk vai kkā tā? Var būt es negribu komentārus nemaz redzēt 😀

    Tas ir tāpēc, ka tādā veidā lapas kodā radās kļūda. Vienkārši raksti read full retiek kārtoti pēc ID, bet gan pēc jaunākā. Ja lapā ir vairākas ziņas, kods nespēj saprast, kurus rakstus parādīt. To visu es vēl neesmu paguvis izlabot. Īstenībā kāta tur ir šķirba, vai tu rakstu lasi tā, vai tu viņu redzi ar komentāriem.

    #176873
    aidskillz
    Participant

    Pastaigāt ar šitādu vēlā vakarā pa centru…

    PS

    fox es tak tev arī teicu. Š ķirba tur, ka viņš aizmet uz pēdējo komentāru un tad atkal jāskrollē līdz pašam rakstam. Bet ja tur vairākas lapas, tad atkal jāgaida kamēr ielādēsies pirmā lapa un jāskrollē uz augšu. Un kur lai es spiežu uz raksta title? Uz raksta title nospiest nevar. Bet ja tu domāji spiest uz to, kas kreisajā pusē, tad atgriežamies pie pirmās problēmas.

    Un vispār apnika drukāt, besis….

    #176874
    JakeGreen
    Participant

    Domājat, ka nenopirks? Biezo idiotu pasaulē pietiek, kam gribas krānu pastaipīt.

    Tā kā drīz gaidam ziņas par smaidīgo bezsmadzeņu īpašnieku.

    #176875
    DMG
    Participant

    Sid wrote:

    #2 spied uz raksta titles un lasi laimīgs 😛

    Par kādu titli tu runā ? 😀 Ir tikai raksta nosaukums uz kura nospiest nevar un tad tas “Rādīt komentārus”. Tas arī viss 😉

    foxsk8 Vispār jau starpība ir – ir reizes, kad vienkārši vēlies rakstu palasīt un tad lapu parāda no augšas, bet ir kad raksts jau sen izlasīts un gribās tikai komentārus palasīt, tad lapa varētu ielādēties nu tā lai uzreiz redzami tikai komentāri nevis raksts 🙂 Bet tas tikai tā manas pārdomas 😀

    #176876
    Sid
    Participant

    Bah, tiešām, es vienmēr ņemu no ‘nelasītie raksti’, hhh… ^^’

    #176877
    samurajs
    Participant

    Š itas ir iPhone, dekorēts ar 318 briljantiem. Austrieša Peter Aloisson mākslas darbs. Jau pārdots kādam krievu biznesmenim par 120.000 EUR. Nekas ka padārgi, bet par to kruti! 😀

    [img]https://img231.imageshack.us/img231/3287/getw535zc3.jpg[/img]

    #176878
    DMG
    Participant

    Sid wrote:

    Bah, tiešām, es vienmēr ņemu no ‘nelasītie raksti’, hhh… ^^’

    Ak tiem 🙂 Vispār nesaprotu, kam tie vajadzīgi. Nu vot kāds pasakat prekš kam man zināt to ko neesmu lasījis? 😀 Ja neesmu lasījis tātad mani tas galīgi neinteresē 😀 Tik pat viegli varētu pievienot kādus 1000 linkus no tVNET ziņām, kuras neesmu lasījis 😀 Labi es saprastu, ja tas kkā netraucējošie tur radītos, bet visas lapas garumā linku kaudze ar zinām, kuras neesmu lasījis? Garām!

    P.S es kā vienmēr esmu nekritisks cilvēks 😀

    #176879
    samurajs
    Participant

    DMG – viss nav jālasa, no linku kaudzes izlasi ko vajag un tad uzspied “atzīmēt kā izlasītus”. Linki pazudīs. Viss.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā