Izlaists Opera 10.10 Unite Final

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Izlaists Opera 10.10 Unite Final

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150047
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_op_1.jpg[/imgl]Opera Software prezentējusi “finālu” Opera 10 laidienam ar iebūvēto serveri jeb Opera 10.10 Unite. Droši vien visi jau zin, kas tas par zvēru, jo Notepad savulaik to jau testēja, un arī apgaismoja savus lasītājus.

    Divos vārdos – bez pierastā interneta pārlūka lietotājs iegūst vēl iespēju dot draugiem apskatīt savas fotogrāfijas ar mazbildīšu skatu (Photo Sharing), klausīties savu iemīļoto mūziku no jebkura cita datora (Media Player).

    Iespēja File Sharing komentārus neprasa, tāpat kā Messenger čats. Ar Fridge var atstāt kādu paziņojumu draugiem, bet Web Server noderēs kā pagaidu hostings web-lapai.

    Protams, 10.10 saglabātas arī Opera Turbo, Opera Link u.c. funkcijas.

    Viss darbojas normāli, atliek tikai lietot! Lejuplāde: https://www.opera.com/browser/

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_1010_1.jpg[/img]

    #218789
    Evers
    Participant

    Laba ziņa, jāgaida ko FF liks pretim šim trumpim.

    #218790
    Crow
    Participant

    Neko neliks pretī. Gribētu likt pretī, man šķiet, sen jau būtu to izdarījuši 🙂

    Nu varbūt jau nākamnedēļ paziņos par FirefoxOS 😀

    #218791
    Loading
    Participant

    Un tas viss tikai VIENÄ€ instalācijā? Opera kā vienmēr visiem priekšā!

    #218792
    Wuu
    Participant

    Evers wrote:

    Laba ziņa, jāgaida ko FF liks pretim šim trumpim.


    Protams ka neko, jo tās nemaz nav Web pārlūka fīčas. Tagad to abus nemaz nevar salīdzināti.

    Vienīgā problēma, ir neiespējami kādu pārliecināt lietot to, tam visam ir domāts skyps. Apsveicami Opera to dara pareizi noteikti kādam tas vis ļoti patiks.

    Bet protams atradīsies kam pat 20% no tā visa nevajag, piemēram man =}

    #218793
    usins
    Participant

    Njā, es web pārlūku lietoju interneta pārlūkošanai- tas ir tam, kam pārluks tika radits ka tāds. papildus funkcijas izvairos lietot. kreisie plugini javaskripti var ari ietekmēt sistēmas drošību un stabilitāti. man to nevajag. Pārējās lietas var izpildīt ar web aplikācijām un jaunajiem makoņdatoriem…

    #218794
    nevertell
    Participant

    Un cik tas zvērs ēd atmiņu ?

    #218795
    samurajs
    Participant

    Unite + 3 tabi aprij ap 100 MB RAM.

    #218796
    Wuu
    Participant

    usins tu kļūdies, vis jaunais nāk ar sliktu skatienu. Man nevajag, man nepatīk, man tāpat labi. Bet ar laiku to pieņem par standartu un par pašsaprotamu lietu. Galvenais lai tas nav uzspiests un pareizi pasniegts. Un var gadīties ka acc Operā būs pašsaprotama lieta kā šobrīd skyps. Pagaidīs redzēs.

    #218797
    jezus
    Participant

    tik pretīgs pārlūks, kā var tā sačakarēt visu interfeisu ar visādiem draņķeim?! vienkāŠ—šs = labs bet te nu ir par daudz visa kā

    #218798
    usins
    Participant

    Wuu- es zinu, kurš jaunais ir labs utt. Es neesmu no tiem bļāvējiem. es vispirms palietoju, pārbaudu un tad izsaku pamatotu viedokli. Bet Pārlūku jau lietoju vairakus gadus, un esmu sapratis, k man nevajag tos spraudņus bez kuriem var iztikt. man ir tikai flash un java plugini. Pārējais ir lieka greznība kurai neredzu vietu savā pārlūkā, kaut ari lietoju firefox. Neesmu no tiem kuri sakačā 20 pluginus un priecājas…

    #218799
    Loading
    Participant

    usins, kāds sakars ar “kreisajiem pluginiem”? Operai nekas nav papildus jākačā. Viena instalācija un viss ir iekšā. Atver acis 😉

    #218800
    nevertell
    Participant

    100mb nav nemaz tik daudz, ff ar 5 tabiem, abp, firebug un noscript pie 210 mb sēž un kūko.

    #218801
    Wuu
    Participant

    Loading wrote:

    usins, kāds sakars ar “kreisajiem pluginiem”? Operai nekas nav papildus jākačā. Viena instalācija un viss ir iekšā. Atver acis 😉


    Bet tu takšu apsver domu ka iespējams tur ir mazliet nedaudz par daudz “vissssa iekšā” priekš parasta lietotāja kas grib pakomentēt bildītes draugos un porņukus paskatīties =]

    Man FF ar vienu tabu 90mb rij, bet es nesūdzos es par to ramu samaksāju, lai jau lieto.

    #218802
    Professor35
    Participant

    Ja pareizi esmu sapratis unite trafiks daļēji iet caur operas serveriem līdz ar to kāds var kontrolēt ko lejuplādēju un kas no manis tiek lejuplādēts, tas man nepatīk, citādi daudzsološa padarīšana.

    #218803
    AlienZ
    Participant

    Uzliku, paķimerējos un visā visumā patika. 🙂 Varbūt es esmu viens no tiem retajiem cilvēkiem, kas lieto lielāko daļu no Operā atrodamajiem brīnumiem – irc čata klientu, mail klientu, Speed dial, notes, Opera link un nu jau arī Opera Unite. No tām noklusētajām Unite programmām vienīgi jāatzīmē web server, kura darbību vienīgo vēl īsti neizmēģināju, pārējais itkā nav nekas īpašs, bet tās nav vienīgās aplikācijas, kas ir pieejamas zem Opera Unite. Kā redzams, ir iespējams pievienot arī citas, kuru vidū man patika File Inbox (atļauj citiem uploadot failus pa tiešo uz manu kompi) un Stream Media, kas ļaj no mana datora citiem strīmot manus multimediju failus. Visā visumā pozitīvi, ir pāris lietiņas, ko noteikti izmantošu, bet parastam ierindas lietotājam te ir diezgan daudz lieku lietu. 🙂

    #218804
    WerNeo
    Participant

    Professor35… “Viņi” ir visur. Tiklīdz Tu pieslēdzies internetam, “viņi” ir ar Tevi! Tiklīdz sāksi darīt ko sliktu, “viņi” Tevi kontrolēs! Un vienalga.. lieto operu vai firefox… būū

    #218805
    Professor35
    Participant

    WerNeo

    man liekas tu pārāk daudz zini par to un tas man liekas aizdomīgi

    ha, pašam sanāca smiekli

    #218806
    azazul
    Participant

    Darbā baigi noder šitā fīāa :

    https://unite.opera.com/application/332/

    Visi nelieto skype :/

    usins: es tiešam nesapratu to piezīmi par kreisiem javascript pluginiem .. tas bija uz ko domāts ?

    #218807
    rajah
    Participant

    jēzus wrote:

    tik pretīgs pārlūks, kā var tā sačakarēt visu interfeisu ar visādiem draņķeim?! vienkāŠ—šs = labs bet te nu ir par daudz visa kā

    it kā tev kāds piespiestu nez ko lietot. sēdi mājās un lasi grāmatas vai ej uz baznīcu.

    P.S. Ieteikums pāriet uz 10.10, jo versijai 10.01 atklāts caurums

    https://securityreason.com/achievement_securityalert/73

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā