Iznācis Opera 11 Final

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis Opera 11 Final

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #255857
    Wuu
    Participant

    40 gadus atpakaļ cilvēks nolaidās uz mēness, veljoprojām invalīdi nespēj sataisīt lai scrološana neliktu acīm peldēt un lapas ielādē notiktu gludi, nevis pa fragmentiem.

    #255858
    azazul
    Participant

    Nelabojams wrote:

    Paskaidrojiet parastam lāmem, kāda velna pēc vispār vajag turēt vaļā n-tos tabus? Kur problēma?

    Parasti tabos tu atver kaut ko ko izlasīsi vēlās.

    Vai browesera spēles kuras tu spēlē. Vai ( mana gadījmā ) kaudzi ar IRC kanāliem.


    @bezolaam
    : no idea , vienmēr esmu lietojis “Block Content” – linki [1] & [2]


    @wuu
    : lai lapas ielāde strādātu gludi, browserim būtu jārenderē lapa tikai tad, kad _visi_ faili ir novilkti

    #255859
    DMG
    Participant

    Es no programmēšanas viedokļa operu necienu. Nav ne View selected source ne normāla meklētāja (katru reizi, kad es meklēju konkrētu tekstu web lapas kodā, es nespēju saprast kurā vietā ir tas atrastais teksts – dažreiz viņš vispār nav tajā lauciņā, kuru opera ir noskrullējusi, bet vienu rindiņu zemāk). Vēl kaitina, ka pēc katra updeita man uzrodas opera ikona uz desktopa. Paplašinājumi arī pagaidām ir manāmi nepabeigti līdz galam, bet kopumā normālam interneta lietotājam operai nav ne vainas 🙂

    #255860
    dzhonsons
    Participant

    Nesaprotu – kurā galā tev nav iespēju apskatīt lapas sourci? Un kādas tev problēmas ar meklētāju? Meklētais vārds tiek iekrāsots – lai tev vieglāk pamanīt. Lapas sourci var apskatīt, pakutinot peles kreiso ausi un izvēloties iespēju “Source”.

    #255861
    bezolaam
    Participant

    tik tiešām, source ir bez problēmām apskatāma, ties agan chromam tas ir daudz ērtāk izstrādāts. Tā jaunā ikona uz desktopa ir tiešām kaitinoša

    #255862
    DMG
    Participant

    Es teicu, ka nevar apskatīties selected, jeb iezīmēto sorci, lai nenāktos meklēt, kur ir tā vieta, kura tevi interesē. Un man meklētājs nez kapē neko neiezīmē lapas kodā. Kad meklēju pašā lapā, jā viss tiešām tiek iezīmēts, bet kad meklēju lapas kodā (source) man ne kā viņš neiezīmē no meklētā.

    Starp citu adblock operā man nestrādā vispār. Teorētiski uzinstalēts viņš ir, bet lai ko nespiežu nekādas iespējas bloķēt reklāmu es neredzu… savādi pagaidām ar tiem paplašinājumiem tiešām…

    #255863
    vincister
    Participant

    Operai ir Dragonfly un konteksta izvēlnē ieraksts “Inspect Element”, tas savu uzdevumu veic manuprāt vēl labāk par Firefox “View selected source”.

    Man Operā nepatīk JavaScript joki. Piemēram, https://store.steampowered.com/video/39170/80466 uzspiežot video labajā apakšējā stūri(download 1280×720) parādās jautājums lietotājam, kam būtu jābūt centrā. Operai tas nobrauc lejā un stiepj scrollbar arvien garāku. Tāpat Google docs diezgan nedraudzējās ar Operu.

    #255864
    azazul
    Participant

    Lielākā daļa no JS gļukiem uz operas ir dēļ browser-sniffing’a.

    Skritps apskatās , ka browseris nav WebKit vai Gecko , un mēģina iebarot JS kas ir domāt veciem IE.

    It sevišķi ņ emot vērā cik maz kļūdu/nepilnību ir ECMAscript 5 operas implementācijā.

    Savus browserus testējam šeit : https://sputnik.googlelabs.com/

    #255865
    vincister
    Participant

    Tātad pidiņ i tīši taisa, lai Operā izskatītos pēc sūda. Bēdīgi. Bet diez vai var ko cerēt, ja nav lielas lietotāju bāzes. Kārtīga web lietu standartizācija varētu glābt.

    #255866
    Aldis
    Participant

    Vēl paburkšķēšu, par uzmācību:

    -Uztaisija man ikonu neko nejautājot.

    -Uzmetās man par galveno browseru, vai nu setupā nepamanīju tur to viltīgo ķeksi, vai vnk. domāju, ka būs kā parasti pie pirmās palaišanas reizes uzjautās…

    Nu gribētu es lietot operu, bet šie daži knifiņi kurus pieminēju savos kritiskajos postos, neļauj man operu izmantot jau gadiem. :'(

    #255867
    azazul
    Participant

    Tur setup’ā bija poga “customize” jeb “options” , un nerausties : FF4.0 drošvien būs ļoti līdzīgs installers 😀

    #255868
    iKey
    Participant

    Bāc, jāgaida jauna skinu partija, 10.5 skini neder….

    #255869
    rasty
    Participant

    man uz datora stāv gan opera, gan FF, gan chrome, gan IE un joprojām nesaprotu na*ig man viņus visus, ja reāli izmantoju tikai chrome… operu aizstāvēšu tikai mini versiju!! tā ir vnk super..

    #255870
    Kon
    Participant

    Stāvēt Tev krāniņš mošk stāv

    #255871
    Rustyscrew
    Participant

    Kopš padzirdēju, ka kāds mēģina pārņemt win 7 datorus ar IE un to, ka FF nebūtu vēlams lietot..

    Pilnībā pārgāju uz opera, nu jau tas būs kāds gads, varbūt par vairāk… 🙂

    Jauki, man patīk jaunās iespējas un vispār jau opera vajadzēja sākt jau sen lietot, taču pa vidu uzlabojās gan IE, gan FF, tāpēc bija jāpaliek pie tā, kas toreiz bija labāks…

    #255872
    Aldis
    Participant

    latvieti – tu atgadini ko sjaadu: Esmu izmisumā, lietoju Kaspersky 2009, pēc skanēšanas, kompis sāka pats darboties pa datoru, raksta visu laiku ciparu 9nji. Restartējot neslēdzas vairs iekšā, tikai nežēlīgi kauc. /progs@datuve/

    Imhoteps parakstaa 😀 😀

    #255873
    Maris77
    Participant

    Latviešu valoda Opera tā arī nav pieejama?

    #255874
    Imhoteps
    Participant

    Aldis wrote:

    latvieti – tu atgadini ko sjaadu: Esmu izmisumā, lietoju Kaspersky 2009, pēc skanēšanas, kompis sāka pats darboties pa datoru, raksta visu laiku ciparu 9nji. Restartējot neslēdzas vairs iekšā, tikai nežēlīgi kauc. /progs@datuve/

    Imhoteps parakstaa 😀 😀


    😀 😀 😀 Aizrautīgi lieku plusiņus.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā