Iznācis VLC player 1.0 Final

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis VLC player 1.0 Final

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #203663
    Sid
    Participant

    Quote:

    mazgadiigais pirdiens! LOL

    /rofl Izgāzies, čali, izgāzies… ;]]

    #203664
    ruukjis
    Participant

    =>Elements

    Esi, esi dumjš, ja tev nedalec ar pirmo reizi – VLC izmanto savus kodekus, basta. Tu vari sainstalēt visas iespējamās kodek pakas, kādas ir – VLC no tā ne silts ne auksts tas izmantos tikai savējos.

    P.S. Man ar tā pati problēma ar VLC – robi, būs jāizmēģina Samuraja ieteikums

    #203665
    McAnder
    Participant

    vlc 😀 😀 manā skatījumā lāmeru players, bet jau tikai imho :p MPC vai Zoom ftw :warn:

    #203666
    Tmkks
    Participant

    Man vairākiem pazziņām ir VLC, bet man pašam ir MPC + CCCP kodeku paka.

    Š…emsism Family Guy HDTV sērijas.

    Uz VLC viņiem rādija roboti (it kā slikta kvalitāte), kamēr man mājās bija ideāli.

    Uzliku vienam no viņiem to pašu, kas ir man, problēma pazuda.

    Pats laikam šodien izmēģināšu kā man rāda ar VLC.

    Bet arī īpaši nesaista. Patīk MPC minimālisms.

    [edited] Num, izmēģināju ar 3 jaunākajām VLC versijām, man nav tādu robu problēmas. Laikam kaut kas datora konfigurācijā neštimmē.

    #203667
    Crow
    Participant

    VLC vienmēr bijis tāds wannabe-geeku instruments 😀

    Mans setup: WMP 11 + ffdshow + oggcodecs + Matroska Splitter

    #203668
    Evers
    Participant

    damncrow wrote:

    Mans setup: WMP 11 + ffdshow + oggcodecs + Matroska Splitter

    Neko sliktu jau nesaku, bet kāpēc jāsarežģī dzīve krāmējot vairākus, ja visu nepieciešamo var dabūt ar K-Lite codec mega pack?

    #203669
    DMG
    Participant

    Nja VLC sen jau nav mans favorīts. Sākotnējās versijas tiešām bija labas, bet kopš iznākušas šīs pēdējās, viņš palicis ar vien nestabilāks. Ne vienu vien reizi bijusi situācija, ka plējeris nevēlas izslēgties vai arī, ka otru reizi atskaņojot filmu pazūd skaņa un tas vēl ir tikai mazs ieskats problēmu klāstā. Pagaidām izmēģinu Real Player un neesmu vīlies 🙂

    #203670
    aoma
    Participant

    KMplayer video, AIMP2 audio. Mans win7 komplekts, nekādu papildus kodeku.

    Bet ar VLC jaunajām versijām patiešām vairs nav lāga… 🙁

    #203671
    rajah
    Participant

    Element wrote:

    rajah: paldies bet nee es neesmu dumjss. Es biju domaajis varbuut ir uzstadiiti kaadi citi kodeki kas konfliktee ar esoshajiem+ citi varianti.Un pirms kaadu citu naakamreiz nosaukt par stulbu, uzzini ko vairaak, mazgadiigais pirdiens! LOL


    ohooo, mani gan reti manos 38 gados nosauc par mazgadīgo, laikam tas šoreiz būs no tāda ļoļika puses jāuztver kā komplimentu. 😀

    ==========

    Man gan drīzāk liekas ka jaunais VLC kaut kā pārspīlē filmu gaišumu nevis robus.

    pamanīju ka palaižot filmu, šis VLC tā nežākstās un sākumu nekropļo.

    #203672
    QueenZ
    Participant

    Iedosi *.doc failu arii atskanjos 😀

    #203673
    daGrevis
    Participant

    Neredzu nekādu baigo atšķirību no 0.9.9, lai būtu jāpāriet uz 1.0.0. 😕

    P.S. Pats lietoju VLC un esmu apmierināts. 🙂

    #203674
    rajah
    Participant

    daGrevis wrote:

    Neredzu nekādu baigo atšķirību no 0.9.9, lai būtu jāpāriet uz 1.0.0. 😕

    Quote:

    pamanīju ka palaižot filmu, šis VLC tā nežākstās un sākumu nekropļo.

    #203675
    Anonīms
    Neaktīvs

    Evers wrote:


    Neko sliktu jau nesaku, bet kāpēc jāsarežģī dzīve krāmējot vairākus, ja visu nepieciešamo var dabūt ar K-Lite codec mega pack?

    Š itais rubī fišku :>

    damncrow wrote:

    VLC vienmēr bijis tāds wannabe-geeku instruments 😀

    Mans setup: WMP 11 + ffdshow + oggcodecs + Matroska Splitter

    Error! :warn:

    #203676
    Crow
    Participant

    Kādā ziņā tur error? Ja tas darbojas, tad tas man der.

    Tā arī nevienā savā postā līdz šim neesi minējis kādu faktu vai argumentu, ar ko pierādīt savas (?) domas (?) 😀

    Alberts Einšteins wrote:

    Ja neproti kaut ko vienkārši paskaidrot , tad tu pats to nezini pietiekami labi.


    Š itas rubī fišku :>

    Morpheus wrote:


    Error! :warn:

    #203677
    Aldis
    Participant

    damncrow… tur toch error! 🙂 Jo tu no Liepaajas brauc caur Daugavpili uz Riigu! Kamer tu savu kompi pielaid ar visadiem diivainismiem + skaties visu caur Media pleijera kurs dargos resursus eed, tamer es jau uz VLC bez problemam sezhu! 🙂

    btw.. Kas tur jums pa sarobotibu? Izskatas ka monitoru Jums izcelj defektus.. man uz profesionaalaa monja pat tajos jusu skriinos nekaadu atskiriibu neredzaas.. viss tiek laikam aizpludinaats.. vai kka ta 🙂 😀

    #203678
    Crow
    Participant

    Visiem tiem, kas te ķipa rubī fišku – lūdzu jums K-lite saturs 😀

    https://www.free-codecs.com/download/K_lite_codec_pack.htm

    * ffdshow

    * Matroska Splitter

    * Vorbis, madFLAC un nez kas vēl

    Tos nevajadzīgos ar ķeksīšiem, protams, var noņemt (vai arī atstāt, gan jau saimniecībā noderēs :D), bet tas nozīmē tikai vienu – ka tieši jūs braucat no Liepājas uz Rīgu caur Amsterdamu 😀

    Kā jau pirmīt norādīju – man ar to pietiek. Ja jums ir citas vajadzības, es nestrīdos. Braucot garāku ceļu, vairāk redzat pasauli, tā teikt 😀

    Turklāt paklau – kam man tie “dārgie” resursi pie velna vajadzīgi, ja es viņus neizmantoju? Vienīgais dārgais resurss – laiks. Bet atšķirība ir minimāla, jo to (man) atsver lietošanas ērtums. Iekš WMP11 man viss sakārtots iekš Library, tāpēc man tā patīk 🙂

    #203679
    Anonīms
    Neaktīvs

    Džon, Bils tikko nozaga tavu zirgu, ko tu tagad darīsi? 😀 😀

    Aldi, nav tolks strideties, Damncrows taču ir ubergudrāks par visiem citiem pārējiem :>

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Tēma ‘Iznācis VLC player 1.0 Final’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā