Iznācis Windows 7 beta build 7000 – sekojiet jaunumiem!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis Windows 7 beta build 7000 – sekojiet jaunumiem!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147780
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_wmc_1.jpg[/imgl]Nedaudz pirms termiņa parādījusies pirmā oficiālā beta-versija Microsoft jaunajai operētājsistēmai Windows 7. Pagaidām to saņēmuši Microsoft partneri, plašai publikai Windows 7 piedāvās janvārī.

    Sekojot tradīcijai, Notepad.lv jau tuvākajās dienās notestēs build 7000 un sniegs savus iespaidus lasītājiem.

    Pēc pirmajiem avotiem, nekas radikāli jauns nav nācis klāt, bet sistēma kļuvusi stabilāka, un samazinājies resursu patēriņš.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_y9d1xhacga_1.jpg[/img]

    #187390
    elvisburdajs
    Participant

    Gaidām ar nepacietību :money:

    #187391
    Creep
    Participant

    Pieejams? šo toč jāņem notestēt…

    #187392
    YeaX
    Participant

    man ar šitas tūliņtestēsies, novilkšu i pastīšos kas lācītim vēderā.

    #187393
    elvisburdajs
    Participant

    Es ar kačāju ;.

    #187394
    QueenZ
    Participant

    Testeet Microsoft produktus? Kur ir praats?

    #187395
    Creep
    Participant

    Tev neapnīk šito crapu visulaik atkārtot?

    #187396
    YeaX
    Participant

    tā, patestēju, tīri labs.. jūtami ātrāks par vistu un arī biki smukāks.. BET problēma kapēc nevaru pieklūt internetam, varbūt kāds zina..

    #187397
    Creep
    Participant

    Nav draiveru. Visticamāk arī pagaidām nebūs…

    #187398
    YeaX
    Participant

    nop, es itā kaukā uzinstalēju no diska, nu negribēja no sākuma ņemt pretī bet beigās sanāca i tāpat neiet..

    #187399
    shady
    Participant

    YeaX wrote:

    nop, es itā kaukā uzinstalēju no diska, nu negribēja no sākuma ņemt pretī bet beigās sanāca i tāpat neiet..


    Tev nevarēja būt diskā draiveri priekš vēl neeksistējošas sistēmas (Windows 7).

    Tu centies iebarot XP/Vistas draiverus…tos ļāva instalēt (cik saprota), bet tas nenozīmē, ka viņi arī strādā, jo viņi nav paredzēti konkrētajai videi.

    #187400
    YeaX
    Participant

    aha. skaic.. tā jau win 7 man sākumā gribēja iestāstīt.. nu tad mosk jāpameklē netā varbūt kāc jau ir izdomājis draiverīti 🙂

    nu nejau shodien.. :duno:

    #187401
    ReB00t
    Participant

    Lasīju, ka Win7 ņem pretī arī Vista draiverus, vismaz te tā rakstīts.

    #187402
    Creep
    Participant

    Nu neņems, neņems. Muļķības, lai arī kas tur būtu rakstīts (nelasīju pats gan)

    #187403
    samurajs
    Participant

    Wtf? Š…em visu pretī, ka prieks! Ir gan nets, gan viss cits. Nebūs nekādu speciālu draiveru, parastie putna draiveri der, arī uz Virtualbox.

    Ir tāda lieta kā Compatibility mode, bet par to rīt pakavēšos rakstā par build 7000.

    #187404
    Sid
    Participant

    Š ovakar ietestēju – nekādus draiverus vai vēl sazin ko gan nemēģināju installēt (testēju uz virtualbox), bet nu mans spriedums: tweakota vista, es nez, gan jau, ka absolūti neobjektīvs + tā vēl tikai beta, bet nu tāds pirmais iespaids palika. 🙂 Lai nu kā – kad iznāks – lietošu.

    #187405
    samurajs
    Participant

    Es vērtēju tā: Vistas ērtības un dizains + XP minimālais resursu patēriņš. Izdevies salīdzinājumā ar b.6956 vēl par 100 MB RAM patēriņu samazināt un arī CPU noslodzi. Ar draiveriem jāpanāk tikai lai tiek pie interneta, tālāk viņš pats trūkstošo sainstalēs.

    #187406
    izredzētais
    Participant

    nesen man atdeva vecu datoru ar visu tonnu smago monitoru, jāpamēģina 7 uzmest uz tā 😀

    …tik ne pele, ne klaviatūra nav, brr..

    #187407
    dzhonsons
    Participant

    QueenZ wrote:

    Testeet Microsoft produktus? Kur ir praats?


    Aizrijies ar āboliem un izkrīti pa logu.

    #187408
    YeaX
    Participant

    izredzētais wrote:

    nesen man atdeva vecu datoru ar visu tonnu smago monitoru, jāpamēģina 7 uzmest uz tā 😀

    …tik ne pele, ne klaviatūra nav, brr..

    tādam tik win 3.1 der.. :))

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā