Ja īslaicīgi pazudis internets…

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Ja īslaicīgi pazudis internets…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156655
    samurajs
    Participant

    Katram noteikti būs gadījies, ka veicams kāds steidzams un svarīgs darbs, kur obligāti nepieciešams internets, bet tas kā par spīti pazudis. Varbūt vainīga vētra vai negaiss, varbūt provaideris modernizē aparatūru, varbūt vienkārši tīklā kaut kas nokāries…

    Kā mēs izejam no situācijas?

    #286656
    Willis
    Participant

    “Suprprovaiderim” Lattelecom signāls nekad vēl nav pazudis, dažreiz uzlabošanas/labošanas darbiem atslēdz uz dažām stundām naktī, bet par atslēgšanu jau paziņo uz e-p;astu vairākas dienas iepriekš .

    #286657
    shady
    Participant

    Es arī īsti vairs neatceros, kad man būtu pazudis internets bez brīdinājuma. Bet, ja būs tāda vajadzība, tad izmantotu mobilo internetu no telefona [usb tethering, wifi hotspot – risinājumi]

    #286658
    aoma
    Participant

    Mobilais nets, pie tam 2 veidu. Neesmu vēl saskāries ar pazušanu, kas ilgtu vairāk par pāris minūtēm.

    #286659
    iKey
    Participant

    neesu saskāries. ja nu vienīgi LTC profilaktiskie darbi, par kuriem viņi brīdina iepriekš, un pa to laiku es guļu

    #286660
    Black
    Participant

    Jā, Lattelecom’s brīdina iepriekš, pa e-pastu. Bet tas ir e-pasts, pa kuru pienāk Lattelecom rēķins, tā ka lasu to reizi mēnesī (zināms ap kuru datumu tas pienāk, tad arī skatos +/- 1 diena). Par attiecīgajiem atslēgumiem izlasu tikai pēc tam, kad tie ir notikuši. Sūdzību šajā gadījumā nav. Ja pazūd nets, tad ne tikai man, bet vēl dažiem, tad arī zinu, ka viss OK, jo tā ne tikai ar mani.

    Par tēmu – ir ko darīt.

    #286661
    piwchix
    Participant

    Jā, meklējot LTC rēķinu, dažreiz redzami e-pasti par sakaru pārtraukumu, toties dzīvē neesmu izjutis, ka nebūtu nets. Esmu 100% apmierināts ar LTC.

    #286662
    Wuu
    Participant

    Sia ILVA Dobele, neatceros kad internets nav bijis, remontdarbi tiek veikti naktīs un pat par tiem tiek ziņots nedēļu iepriekš.

    #286663
    usins
    Participant

    Sen nav pazudis, ja neskaita neseno incidentu, kad Latvija tika atgriezda no pasaules uz vairāk kā 40 min. bet tas po. Vienmēr ir TV, kāds mājasdarbs (skola, māja jāpakārto). Ja aiz loga vēl gaišs un nepūš ekstrēmi vēji, pabraukāju ar veļļuku

    #286664
    Kon
    Participant

    Kā jau raksta Willis, tad LTC ir uzticams, bet ja es pēkšņi pazaudēju wi fi signālu atrodoties ārpus mājas, tad es vnk pieslēdzos telefonam izmantojot bluetooth savienojumu, lai pieslēgtos tīmeklim .., ja arī tas nelīdz, tad parasti veicu pašnāvību graizot vēnas .. vertikāli

    #286665
    Athlons
    Participant

    …graizot vēnas .. vertikāli….

    😀

    #286666
    Athlons
    Participant

    pirmais variants precīzi neatbilst, bet ideja varētu būt apmēram tāda…

    nu nav nets, nav… var jau pazvanīt uz tech atbalstu un izlamāties… pāris reizes, laikam, ir gadījies…

    #286667
    iReinis
    Participant

    Dzeru alu skatoties uz uzraksta Invalid URL

    #286668
    Evers
    Participant

    vertikāli jau ir pareizi, horizontāli jau graiza tikai pilnīgākie isācēji! 😀

    #286669
    Nettwerk
    Participant

    Nezinu manis peec var pazust in ternets kaut nedeelju. Neiespringstu, palasu graamatu vakaros kad eju guleet un to dariitu arii ja pazustu ilgaak internets.

    #286670
    bellys
    Participant

    nu ja pazūd ta pazūd neko darīt, neies jau sisties pret sienu! 😀

    #286671
    Crow
    Participant

    Laužu līgumu un mainu provaideri 😀

    [align=right][img]https://notepad.lv/userpix/1778_7ntnr_1.png[/img]

    #286672
    Anonīms
    Neaktīvs

    1. Atrastu citu netu.

    2. Ja būtu tehniska problēma no manas puses, tulīt pat ķertos klāt un to novērstu

    3. Darītu kaut ko citu pa to laiku, jo man bieži pazūd nets un esmu jau pie tā pieradis.

    4. Pirms dažām dienām sagādāju galvas sāpes pakalpojuma sniedzējam.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā