Jauns IE exploits – hakeriem atkal prieki!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Jauns IE exploits – hakeriem atkal prieki!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150411
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ie8_small_1.png[/imgl]Lielas cūcības globālajā tīmeklī atkal pastrādātas, izmantojot visizplatītākā pārlūka IE jaunatklāto ievainojamību. Š oreiz tas attiecas arī uz par ļoti drošo uzskatīto IE8. Exploita “Aurora” kods ir publicēts internetā, tā kā bez jau zināmajiem uzbrukumiem Googlei un vēl pārdesmit kompānijām gaidāmas masveidīgas hakeru akcijas. Uzlauztajos datoros tika iesūtīts jauns vīruss Trojan.Hydraq, kurš savukārt izveidoja backdoor.

    Nekādu pārlūka ielāpu pagaidām nav, bet Microsoft zinot par problēmu, un strādājot pie labošanas. Pagaidām, lai izsargātos no uzbrukumiem, programmatūras gigants iesaka turēt DEP (Data Execution Prevention) ieslēgtu un izslēgt Javascript. Bez tam pārlūka drošības režīmu jāpārslēdz stāvoklī “augsts”.

    Interneta drošības eksperti BSI šoreiz risku vērtē kā ļoti augstu un iesaka pilnībā atteikties no Microsoft interneta pārlūku lietošanas.

    Avots 1, 2, 3.

    #225163
    ob1
    Participant

    Tie kas šo lasa jau sen kā IE nelieto… a tie kas lieto, šo nelasa…

    😀

    #225164
    Jaunzems
    Participant

    ob1 wrote:

    Tie kas šo lasa jau sen kā IE nelieto… a tie kas lieto, šo nelasa…

    😀


    tev taisnība, jo uz IE šī lapa neattēlojas diezgan labi…

    #225165
    jonjs
    Participant

    Njā visādi šausmu stāsti uz vakaru jālasa 🙂 Cik labi, ka kādus gadus 4 nelietoju IE vispār.

    #225166
    daGrevis
    Participant

    Nabaga tauri, kas lieto IE… 🙁

    #225167
    Professor35
    Participant

    jā un Vācijas drošības iestādes iesaka atteikties no IE tā sacīt problēma ar IE jau ir valstu līmenī.

    #225168
    coofen
    Participant

    Es abrīnoju klasesbiedrus, kuri iet netā caur IE. 😉 😉

    Es uzreiz prasu, kāpēc caur IE. :]

    #225169
    drunk_lizard
    Participant

    ob1 wrote:

    Tie kas šo lasa jau sen kā IE nelieto… a tie kas lieto, šo nelasa…

    😀


    sameeraa preciizi…

    #225170
    Evers
    Participant

    ob1 wrote:

    Tie kas šo lasa jau sen kā IE nelieto… a tie kas lieto, šo nelasa…

    😀


    vispār…zelta vārdi 😀

    #225171
    bladez
    Participant

    daGrevis wrote:

    Nabaga tauri, kas lieto IE… 🙁

    Vispār, mēs visi var teikt lietojam IE. Tas ir integrēts pašā sistēmā un daudzās aplikācijās (piem. dažādu MMORPG launčeri, CS, help faili, Windows Updeits, bibliotēkas u.t.t.)

    #225172
    Crow
    Participant

    Meh, es biju licis pēdējās cerības uz Gazelle, bet Mrakosofts to joku nedomāja nopietni [img]https://www.exisle.net/mb/style_emoticons/default/thumbsdown.gif[/img]

    #225173
    Stat1CX
    Participant

    Tā nu viss nav, labi – win xp daudz maz patiesība, bet win 7 IE var pilnībā izdzēst, ka no viņa nepaliek ne smakas, ja atmiņa neviļ tad vistā ari varēja izravēt IE pilnībā.

    #225174
    Aldis
    Participant

    bladez wrote:

    daGrevis wrote:

    Nabaga tauri, kas lieto IE… 🙁

    Vispār, mēs visi var teikt lietojam IE. Tas ir integrēts pašā sistēmā un daudzās aplikācijās (piem. dažādu MMORPG launčeri, CS, help faili, Windows Updeits, bibliotēkas u.t.t.)

    Par brīnumu tādas aplikācijas kā pieminēji – nelietoju! 😀

    #225175
    Andress
    Participant

    Aldis wrote:


    Par brīnumu tādas aplikācijas kā pieminēji – nelietoju! 😀

    class explorer display hidden; un t pat nepamanīsi, ka lieto gan. 🙂

    #225176
    iReinis
    Participant

    Nu katru dienu risks, iziešu uz ielas un lāsteka galvā ieurbsies, tāds pats risks, bet vai tāpēc es neiziešu uz ielas, protams nē, iešu cerot, ka tikšu ar visām ķermeņa daļām mājās. Tāpat šeit, IE katru dienu bez maz vai ziņo, ka jauni uzbrukumu un jauni uzbruki, ja jau tik sūdīgs, tad lai vienreiz to bodīti kalapē ciet. Bet redz, ka neviens to nedara un neviens no tiem gigantiski kiberuzbrukumi visai pasaulei nav bijuši, izņemot kaut kādu nenozīmīgu kompju uzlauzšana. Lai gan pats nelietoju IE, bet neuzskatu, ka tie kuri lieto viņu ir baigie tauri, vienkārši cilvēks jau visās jomās visu nevar pārzināt, tomēr IE jau ir tas zvērs kurš ielikts mūsu dzelzs kastēs, tāpēc jau populācija viņam ir tik liela.

    #225177
    reGative
    Participant

    OMG, nu moins, cik var rakstīt par programmas sīkāko bugu? Es varu uzrakstīt rakstupar to, ka Win RC versijā, ja aero dizainā paplatina taskbar, un pēc tam sašaurina, tajā vietā paliek kaut kāda migla… o, es būšu varonis, uzrakstīšu par windows bugu, o, būšu varonis, uzrakstīšu, ka opera gļuko… Man nav ko teikt…

    #225178
    daGrevis
    Participant

    reGative wrote:

    OMG, nu moins, cik var rakstīt par programmas sīkāko bugu? Es varu uzrakstīt rakstupar to, ka Win RC versijā, ja aero dizainā paplatina taskbar, un pēc tam sašaurina, tajā vietā paliek kaut kāda migla… o, es būšu varonis, uzrakstīšu par windows bugu, o, būšu varonis, uzrakstīšu, ka opera gļuko… Man nav ko teikt…

    Paklusē, vai dabūsi banu! :mod:

    Sīkākais bugs tev ir…

    Quote:


    Interneta drošības eksperti BSI šoreiz risku vērtē kā ļoti augstu un iesaka pilnībā atteikties no Microsoft interneta pārlūku lietošanas.

    bladez wrote:


    Vispār, mēs visi var teikt lietojam IE. Tas ir integrēts pašā sistēmā un daudzās aplikācijās (piem. dažādu MMORPG launčeri, CS, help faili, Windows Updeits, bibliotēkas u.t.t.)

    Pirmkārt tikai Windows lietotāji, otkārt es esmu izņēmums, jo “es griežos” uz Windows XP Tiny Edition rev09, kuram jau “ir izgriezts” Internet Explorer… :lala:

    #225179
    bladez
    Participant

    daGrevis wrote:

    [

    Pirmkārt tikai Windows lietotāji, otkārt es esmu izņēmums, jo “es griežos” uz Windows XP Tiny Edition rev09, kuram jau “ir izgriezts” Internet Explorer… :lala:

    Pirmkārt, tie kas lasa šo rakstu un uztraucas par to, kas tajā rakstīts jau IR windows lietotāji (kurš gan lietotu IE uz MACa vai Linukša), otrkārt, IE nav iespējams izņemt no Windowzes. Tu vari izņemt šortkutu, kā arī atsauces no daudzām vietām, taču izņemot to pilnībā no OS, tu to pakļauj nestabilitātei, kā arī daudzas aplikācijas kas balstās uz tās bibliotēkas (library) neies.

    #225180
    daGrevis
    Participant

    bladez wrote:

    daGrevis wrote:

    [

    Pirmkārt tikai Windows lietotāji, otkārt es esmu izņēmums, jo “es griežos” uz Windows XP Tiny Edition rev09, kuram jau “ir izgriezts” Internet Explorer… :lala:

    Pirmkārt, tie kas lasa šo rakstu un uztraucas par to, kas tajā rakstīts jau IR windows lietotāji (kurš gan lietotu IE uz MACa vai Linukša), otrkārt, IE nav iespējams izņemt no Windowzes. Tu vari izņemt šortkutu, kā arī atsauces no daudzām vietām, taču izņemot to pilnībā no OS, tu to pakļauj nestabilitātei, kā arī daudzas aplikācijas kas balstās uz tās bibliotēkas (library) neies.

    Nu neapšaubu Tevi, bet…


    When you boot from this CD you have the following options:

    Choosing #1 at the main menu, gives you the following menu:

    1 – TinyXP With IE/OE/WMP (With Added Driverpacks)

    2 – TinyXP With IE/OE/WMP (Without Added Driverpacks)

    3 – TinyXP Without IE/OE/WMP (With Added Driverpacks)

    4 – TinyXP Without IE/OE/WMP (Without Added Driverpacks)

    5 – TinyXP BARE With IE/OE/WMP (With Added Driverpacks)

    6 – TinyXP BARE With IE/OE/WMP (Without Added Driverpacks)

    7 – TinyXP BARE Without IE/OE/WMP (With Added Driverpacks)

    8 – TinyXP BARE Without IE/OE/WMP (Without Added Driverpacks)

    9 – TinyXP With Repair Option (Product Key Already Filled In)

    #225181
    ob1
    Participant

    IE no winXP izgriezt pavisam ir pagrūti… Tajā TinyXP pieļauju, ka ir veikta apgraizīšana, bet nepilnīga.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā