Jautājums Betonam

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Jautājums Betonam

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162954
    Quagmire
    Participant

    Pie tevis atnāk klients – jāpārinstalē dators, jāuzliek Windows 7 ar standarta programmām. Pastāsti no A līdz Z, kā tu darīsi…

    #330442
    m_janis
    Participant

    Vai tad tu nesaproti – “apvārdos” klientu un uzliks XP, pie tam 64bit, jo neko cita jau viņš neprot. :D. Jebkurš tāds patiess ģēnijs, par kādu viņš sevi pozicionē, sen jau strādātu kādā ārzemju firmā ar algu, par kādu mēs varam tikai sapņot. Tā kā patiesais līmenis ir skaidrs :D.

    #330443
    Andron MacBeton
    Participant

    Tādi pajoli kā tu turpina žvankstēt par suņu patversmēm.

    Tu esi nedapists izdzimtenis kurš sūkā LTV17 propagandu.

    Dārvina vārdā – nosprāgsti!

    #330444
    Andron MacBeton
    Participant

    Ļoti aptuvens un nekonkrēts jautājums.

    Standarta situācija – kompis pirms tam ir vai nu pajolēna instalēts, vai, ja portjiks, “no rūpnīcas” turpināts lietot. Apskatam SMART, no PartedMagic.

    Datus novācam nost, sataisam pareizi partīcijas. Divas, nevis divpadsmit. Ja lietotājs netaisās pirkt SSD, tad sistēmas partīcijai cluster size 16384, tas nekas ka boot partīcija būs otrā. Instalējam, draiveri, browseris ar ublock, spybots, Libreoffice, etc.

    Saliekam visādas “jūzerdiras” uz d:

    Noklonējam c:

    Aptuveni tā.

    Pirkšanas pārdošanas bizness neiet? Taisies tagad kompjus instalēt? Kas būs nākošais? OBD2 kļūdu dzēšana?

    #330445
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Tu ko, FAT32 taisies formatēt ka klāstera izmērs 16384 ? Š…emot vērā kāds ludīts tu esi, tas nebūtu brīnums. Bet ja NTFS, tad tas ir galīgi garām. Pie tāda klāstera izmēra performance ir labāka tikai pie simtiem megabaitu lielu failu kopēšanas. Pie maziem failiem performance ir pat zemāka nekā ar defaultajiem 4096. Pie tam pie citiem klāstera izmēriem nestrādā NTFS kompresija. Esmu savulaik uz WinXP veicis eksperimentus ar klāstera izmēriem un uz NTFS sapratu ka Microsoft nekļūdās, iesakot visiem lietot defaulto izmēru. Savu ķīnas ābeci sauktu par NTFS viņi tomēr pārzin vislabāk.

    Pārējais ir +/- pareizi, izņemot nekam nederīgo Spybot kas bija domāts Windows 98 un 2000 sistēmām, un modernajā vidē pret modernajiem apdraudējumiem tikai simulē aizsardzību. LibreOffice ir labs, bet jāprasa lietotājam un jābrīdina ka reizēm dokumenti nevērsies vaļā vai netiks korekti attēloti. Valsts iestāžu dauneļi sevišķi naski ir ar visādu greizu dokumentu ģenerēšanu, ja kaut teorētiska iespēja tādus saņemt, labāk lietot tomēr MS Office.

    Direktoriju pārbīdīšana uz citas partīcijas ir nepareizi. Dzenājot failus starp viena diska divām partīcijām aiziet laiks, kaut vai nokačātās filmas pārdzīšana starp partīcijām vai tamlīzīgi.

    Principā betončiks ir izcili saglabājies sakārnis no 90-to gadu otrās puses. Visi novecojušie paņēmieni viņā ir sakoncentrēti. Nebūtu brīnums, ja viņam būtu pāri par 45 gadiem, bet viņšnav tik vecs, lai būtu pieredzējis tos laikus kad šādi instalēt bija pareizākais variants un vēl pie visa dēļ vecuma plānprātības un nostaļģijas pēc aizgājušajiem laikiem tik fanātiski turētos pie pagātnes metodēm.

    #330446
    SWC
    Participant

    Code:

    Direktoriju pārbīdīšana uz citas partīcijas ir nepareizi. Dzenājot failus starp viena diska divām partīcijām aiziet laiks, kaut vai nokačātās filmas pārdzīšana starp partīcijām vai tamlīzīgi.

    ÄŒego? var redzēt ka tu no kompjiem sajēdzi tik pat cik es no baleta ( es zinu ka tads eksistē), kāda failu dzenāšana pa partīcijam ja pareizi viss ir sadalīts un konfigurēts? Beidz pīpēt vecas rabarberu lapas

    #330447
    Kon
    Participant

    PZ bļaģ

    TG/AM

    #330448
    Andron MacBeton
    Participant

    Tam daunelim tā Ukraina ir kā radīta. Tur par datorspeciem nodarbina visādus invalīdus. Un kad viss nobrūk, dati pazūd, tad brēc ka Krievija vainīga, vīrusi vīrusi, teroristi, krievi uzbrūk, vaj vaj vaj! Tur jebkurš šiziķis var strādāt par datorspecu. Līdzīgi kā BestBuy, Computerworld, u.c.

    P.S. BTW, tā debīlo kropļu valsts veljoprojām baro savus “teroristus” a bezmaksas internetu, priekš precīzākās artilērijas un kājnieku koordinēšanas 😀

    #330449
    Quagmire
    Participant

    Pn

    #330450
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Vot bļeģ tāda dzenāšana, ka dažādām programmām TEMP atrodas uz sistēmas partīcijas, bet gatavos datus seivo uz otras partīcijas. Un tam visam pa kājām maisās divas MFT tabulas, kuras atrodas fiziski dažādās cietņa vietās, bet cietņa galviņai jāskraida kā mazajam ezītim un jāapkalpo abas.

    Ja gribas savus datus turēt atsevišķi, kādēļ nevar iztikt ar atsevišķu folderi?

    #330451
    SWC
    Participant

    tiešam pamuļķis, bļe padoma tak ar galvu ne dirsu, nav stapība cietnim dati atrodas uz tas pašas paricijas vai citas, paceko kadreiz kā winsūds karo failus, pie tam ja viss ir vienā parsticija, vel jo vairak cietnim ir darba, jo sūdsitema sametā sektorus ka ienāk prāt, nevis tikai konkrēti nodalītā apgabalā.

    man WD cientnim 5gadi darbastundas, no sākuma izmantots ka 2 particijas SYS un datiem ( tagad tikai datiem jo SSD sistemai) patneviena realocated nav, paradi man kaut vienu pamuļķu setapoto vienparticijas disku kas pēc tik daudz daba stundām ir idēāla stāvokli.

    A pareizi es tak aizmirsu tu tak esi tas pamuļķis kas kriptē systemas particiju iedodot vēl papildu slodzi cietnim

    viss skaidrs ar tevi paldies dievam ka tādi pamuļi ir dezertējuši no Latvijas,

    #330452
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Es esmu gar zemi! 😀 Parasti dusmojos ja man cenšas iestāstīt muļķības, bet šoreiz pat zirgam jāsmejas.

    Cietnim ir vienalga kas tiek uz viņa rakstīts, jo modernajos draivos izmanto EPRML datu kodēšanu, un nav starpīvas vai ie ierakstīts 000111001101 vai 1010010101001.

    #330453
    aoma
    Participant

    Š ai tofikā piedalās divi – MBn and M&V.

    Nejaucamies pa vidu un ierēcam. Mopsi neņemam galvā, tirgonis ņedataisitajs

    #330454
    usins
    Participant

    Nu pietiks. Cerams te dažs labs nestrādā komerciāli ar datoru labošanu, un as nav betons.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā