Jūsu domas par WEB pārlūkiem planšetdatoros

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Jūsu domas par WEB pārlūkiem planšetdatoros

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157578
    traxis
    Participant

    Sveiki!

    Tā kā tagad esmu iegādājies vienu ķīniešu brīnumu – tableti ARNOVA 10b G3 – reāli dabūju nocīnīties, kamēr šinī brīnumā dabūju iekšā Google play veikalu. Gribēju dzirdēt, vai redzēt Jūsu domas par pārlūkiem planšetdatoros – kādus pārlūkus izmantojat, pieredzi ar citiem pārlūkiem kas labs un kas sūdīgs 😉

    Pats tagad esmu palicis pie Operas, pārējie liekas, ka mazliet kaut kur ķērās, vienīgi Operai nepatīk flash plejers ko par brīvu piedāvā šā brīnuma veikalā (kaut kas līdzīgs Google play tikai mazāk aplikāciju)

    #292919
    samurajs
    Participant

    Uz Acer A210 man stāv virsū: Chrome, Firefox, Opera Mobile, Maxthon HD. Ideāla pārlūka Androidam vēl nav. Ir lapas, kuras labāk iet uz viena, ir tādas – kuras uz cita 🙂

    #292920
    Aldis
    Participant

    Opera lapas gremos ar gļukiem, toties bateriju taupa. 🙂

    #292921
    Gustins
    Participant

    Sievai arī iepirku “ķīnieti” Ployer momo11.. Viss ok, bet tomēr arī ir savi gļuki kuri bija sagaidāmi no tāda lētā gala. Š im brīnumam par labāko tika atzīta chrome,,

    #292922
    Nettwerk
    Participant

    Cits, Blackberry Playbook defaulto paarluuku. Darbojas lieliski. Taapeec neredzu iemeslu likt citu.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā