K

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145503
    usins
    Participant

    Vçlos uzzinât kâdus operatorus lietojat un vai esat apmierinâti ar viòiem.

    #164883
    aldizz
    Participant

    Nav man te varianti! Ko atkekseet, Es lietoju amigo (LMT) Un man piesledzot vispar 3 draugus lmt tiiklaa, un zvanot visur kur nav pat iespejams normali norunat 1.99ls krediitu.. 😀 Nezheligi izdevigi sanak, GPRS 1mb k-kur 5 – 10 santiimi 😀 un draugiem pa briivu! 🙂 Es saku amigo, jau gadu lietoju, esmu apmierinaats! 🙂

    #163863
    aldizz
    Participant

    Nav man te varianti! Ko atkekseet, Es lietoju amigo (LMT) Un man piesledzot vispar 3 draugus lmt tiiklaa, un zvanot visur kur nav pat iespejams normali norunat 1.99ls krediitu.. 😀 Nezheligi izdevigi sanak, GPRS 1mb k-kur 5 – 10 santiimi 😀 un draugiem pa briivu! 🙂 Es saku amigo, jau gadu lietoju, esmu apmierinaats! 🙂

    #164885
    usins
    Participant

    Sory piemirsu.. 🙂

    Laboðu, ja var..

    #163864
    usins
    Participant

    Sory piemirsu.. 🙂

    Laboðu, ja var..

    #164887
    Loading
    Participant

    LMT, droði un spçcîgi! Neesmu saskâries ar problçmâm zonas jautâjumâ. Nekâdi FAKE SMS nenâk. Un, jaunajâgadâ 0:00 bez problçmâm piezvanîju apsveicu cilvçkus!

    #163865
    Loading
    Participant

    LMT, droði un spçcîgi! Neesmu saskâries ar problçmâm zonas jautâjumâ. Nekâdi FAKE SMS nenâk. Un, jaunajâgadâ 0:00 bez problçmâm piezvanîju apsveicu cilvçkus!

    #163866
    usins
    Participant

    Nu es pats Okarti lietoju. Patîk- ir akcijas, normâla bonusu sistçma, pârklâjums pa pirmo!:)

    #164890
    usins
    Participant

    Nu es pats Okarti lietoju. Patîk- ir akcijas, normâla bonusu sistçma, pârklâjums pa pirmo!:)

    #163867
    samurajs
    Participant

    Lietoju Okarti, jo LMT piedâvâtie pakalpojumi patieðâm ir solîdi un vnm kvalitatîvi!

    #164892
    samurajs
    Participant

    Lietoju Okarti, jo LMT piedâvâtie pakalpojumi patieðâm ir solîdi un vnm kvalitatîvi!

    #163868
    brivprac
    Participant

    zelta zivtiòa vienmçr likusies izdevîga, varbût tâpçc ka mançjiem arî ir tele2.

    #164893
    brivprac
    Participant

    zelta zivtiòa vienmçr likusies izdevîga, varbût tâpçc ka mançjiem arî ir tele2.

    #163869
    dzhonsons
    Participant

    ZZ…Lçti un izdevîgi 🙂

    #164895
    dzhonsons
    Participant

    ZZ…Lçti un izdevîgi 🙂

    #163870
    rajah
    Participant

    okarte un tikai – man visi vajadzîgie cilvçki salikti okartes draugos

    #164897
    rajah
    Participant

    okarte un tikai – man visi vajadzîgie cilvçki salikti okartes draugos

    #163871
    Ogijs
    Participant

    Tikai LMT. Neuzticos telei (a.k.a nepieauguðajai govij). Izdevîga jau tâ zive ir, bet kvalitâte :duno:

    #164899
    Ogijs
    Participant

    Tikai LMT. Neuzticos telei (a.k.a nepieauguðajai govij). Izdevîga jau tâ zive ir, bet kvalitâte :duno:

    #163872
    shady
    Participant

    Zele2 – Zivtiòa.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Tēma ‘K’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā