Kā aizvākt depresiju no youtubes?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Kā aizvākt depresiju no youtubes?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158662
    Wuu
    Participant

    Zb, ieeju youtube un galvenā lapa nosēta ar līķiem, traumētiem bērniem un citiem murgiem no Ēģiptes. Kāds nezin kā to izvākt?

    #300720
    Jaunzems
    Participant

    Pieraksties daudz gaišākiem kanāliem! 🙂

    #300721
    samurajs
    Participant

    Hm… man nebija neviena līķa un traumēta bērna… nevajag parakstīties uz #death #zombie vai #pedobear 😀

    #300722
    Aldis
    Participant

    Ja neesi ielogojies, tad youtube sākumlapa galīgi nesaistoša, piekrītu…

    Arī ja esi ielogojies, tur ir vairāk sveši video, kā tiem kuriem esi pierakstījies… Kaut gan, neteikšu ka youtube nav uzminējis manu gaumi…

    [img]https://i.imgur.com/l5Moop9.jpg[/img]

    Gan Rammstein klausos, gan interesējos par Android App-u veidošanu (Nu ne tik trakā sākumlīmenī), gan par kosmosu, gan tehnoloģijām… 🙂

    Un var darīt arī šādi – uztaisi youtubem bookmarku uz šejieni: https://www.youtube.com/feed/subscriptions

    Un vienmēr kā klikšķināsi, atvērsies video kuri tiešām tev interesē, kuriem tu esi pierakstījies… Es vismaz tā daru, un nemaz netraucē visa tā pārējā socializēšanās, utt padarīšana… 🙂

    #300723
    jonjs
    Participant

    Vispār jau tur ir pamatīga depresija tajā youtube sākumlapā, bet tomēr, ja tā padomā. Kamēr visāda veida amīši un vēl sazin, kas nesāk mācīt dzīvot citus kā dzīvot, tikmēr tajās valstīs ir miers. Un cik esmu dzirdējis no cilvēkiem, kuri ir bijuši karā, tā pat no cilvēkiem, kuru sencis ir bijis, karā. Īsi runājot ikviens cilvēks, kas ir tuvu tai karošanai bijis saka: “Labāk ir viss …. ūdīgākais miers nekā labs karš.”

    Mana doma ir tāda, ka labāk nelīst ar savu “mīlestību” citās valstīs un ļaut viņiem dzīvot savu dzīvi. Sīrijā jau 100 000 bojā gājušo ir un kā vārdā?

    #300724
    aoma
    Participant

    Mani gan vairāk kaitina momenti, kad sarkanā strīpiņa noķer pelēko, pārējais ir pupu mizas.

    #300725
    Aldis
    Participant

    jums te mežonīgi slikta pieredze ar youtube… 😀 Kam jūs pierakstieties, vai labāk nejautāšu kādus klipus meklējat iekš Googles.. 😀 jo tomēr Google = youtube… 😀

    #300726
    garaisezis
    Participant

    nekādas depresijas, visi laimīgi iekš xnxx.com

    #300727
    aly`
    Participant

    +1 zināms saits 😀

    Par youtubi, vnk uzspied kreisajā malā my subscriptions un visa draza pazūd kā nebijusi.

    #300728
    Crow
    Participant
    #300729
    iKey
    Participant

    Noteiktu kanālu abonēšana jau spēlē lielu lomu. Pārsvarā jau masu mēdiju kanāli ir pārbāzti ar demotivāciju un negācijām.

    #300730
    shady
    Participant

    Intereses pēc atvēru youtube, lai paskatītos,kas tur rādās – pretī divi video ar kaut kādu rozā ziloni….

    #300731
    iKey
    Participant

    Noteiktu kanālu abonēšana jau spēlē lielu lomu. Pārsvarā jau masu mēdiju kanāli ir pārbāzti ar demotivāciju un negācijām.

    #300732
    shady
    Participant

    Kā tu šito dabūji gatavu? 😀

    #300733
    Aldis
    Participant

    iKey pat atgriezās atpakaļ nākotnē, ar jaunāku komentāru zem vecāka komentāra… 😀

    #300734
    piwchix
    Participant

    Fokša kaķis caurumu atstājis… 😀

    #300735
    atlans
    Participant

    Pašam arī reklāmdevēji ir apnikuši, opera ir do not track jeb prasīt tīmekļa vietnē neatsekot mani,

    chrome arī ir tāds settings pie advance , fire fox likt mani neiskatīt. vienīgais kā tiku vaļa ir reinstall un šis settings uz pārlūkiem.

    ir vēl ghostery kur neesmu uzlicis bloķēšanu bet redzēt kas slēdzas klāt.

    #300736
    LooNeY
    Participant

    Tāpēc uzklikšķinu ‘My subscripšons’ (Mani abonimenti) tad nospiežu ‘only uploads'(tikai augsupielādes) un nospiežu podziņu add to bookmarks… vienmēr eju caur bookmark tabu un viss man saistošais uzreiz parādās… Un nekādi bezjēdzīgi nesaistoši video kurus es nekad dzīvē negribu redzēt!

    Agrāk ar veco dizainu bija ok… raksti youtube un rādija tavus abonementa video ja biji ielogojies.. tagad ar jauno dizainu viss čiriz žopu un reāli vienīgais veids kā redzēt tikai savus saistošos video ir augstāk minētais…

    #300737
    garaisezis
    Participant

    ta ka datoru izmantoju tikai es, tad ir uzlikta automatiska psw saglabasana, tas ir automatiski esmu uzreiz ielogojies ieksa un man uzreiz paradas visi saistosie video

    #300738
    iKey
    Participant

    Lūdzu, smalkāku informāciju?

    EDIT: ā iebraucu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā