Kā izskatās tavs desktops? – 2.daļa

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kā izskatās tavs desktops? – 2.daļa

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 86 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #195692
    grisha
    Participant

    Shodien sanjeemos un uztaisiiju paaris bildes no sava buucenja. Taisos gan visu paarkraasot, taapeec taads bardaks, kuru slinkums paarkaartot 🙂

    Ak jaa, man arii patiik ka ir vismaz divi monitori, diemzheel, otru, taadu pashu, sadauziiju netiishaam pie ieprieksheejaas paarkaartoshanas. IR veel divi mazliet mazaaku monitori, bet neesmu veel iegaadaajies barokljus vinjiem.. .

    [img]https://bildes.freefm.lv/thumb/375.jpeg[/img]

    [img]https://bildes.freefm.lv/thumb/376.jpeg[/img]

    #195693
    WerNeo
    Participant

    Morpheus wrote:


    zināji ka tos kas žopā slidina kopa vairakus skrinus un citus tur par idiotiem nespējīgiem ar attiecīgiem tūļiem pafiltrēt tavas bildes, sauc par dumjiem švan kenobjiem? Pieriebies jau…

    Davaj sarunājam ka nefeikosiem desktopus lai pakārtu krāniņu uz sijas….

    Ja būtu notepadā tāds konkurss “mēneša izgāšanās komentāros”, tad es balsotu par šo. Morpheus rullē! 🙂

    #195694
    samurajs
    Participant

    grisha: nu gandrīz kā Shady slavenais Skapis 😀 Ieteikums – cherchez la femme, vismaz kārtību ievedīs 😀

    #195695
    Anonīms
    Neaktīvs

    ob1 wrote:

    [img]https://notepad.lv/userpix/1679_dscf5718_x640_1.jpg[/img]

    Sorry, my bad 🙁 But what a fk ir tas otrs monis? :mod:

    #195696
    Anonīms
    Neaktīvs

    WerNeo wrote:

    Morpheus wrote:


    zināji ka tos kas žopā slidina kopa vairakus skrinus un citus tur par idiotiem nespējīgiem ar attiecīgiem tūļiem pafiltrēt tavas bildes, sauc par dumjiem švan kenobjiem? Pieriebies jau…

    Davaj sarunājam ka nefeikosiem desktopus lai pakārtu krāniņu uz sijas….

    Ja būtu notepadā tāds konkurss “mēneša izgāšanās komentāros”, tad es balsotu par šo. Morpheus rullē! 🙂

    JŠªS esat auns :))) Es savu kļūdu atzinu, un pasaki tu man, cik daudz tādus moņus tu esi redzējis kā viņam un tu manā vieta nebūtu nofailojis? :mod:

    #195697
    rihardsss
    Participant

    Ja pareizi saskatu ne pārāk aso attēlu tas tas ir pagriezts uz sāniem 15″ widescreen monis. (Varbūt pat mazāks) Ja ir šis variants, tad jau nav nekāds neredzēts monstrs, tas monitors.

    #195698
    WerNeo
    Participant

    Morpheus wrote:

    WerNeo wrote:

    Morpheus wrote:


    zināji ka tos kas žopā slidina kopa vairakus skrinus un citus tur par idiotiem nespējīgiem ar attiecīgiem tūļiem pafiltrēt tavas bildes, sauc par dumjiem švan kenobjiem? Pieriebies jau…

    Davaj sarunājam ka nefeikosiem desktopus lai pakārtu krāniņu uz sijas….

    Ja būtu notepadā tāds konkurss “mēneša izgāšanās komentāros”, tad es balsotu par šo. Morpheus rullē! 🙂

    JŠªS esat auns :))) Es savu kļūdu atzinu, un pasaki tu man, cik daudz tādus moņus tu esi redzējis kā viņam un tu manā vieta nebūtu nofailojis? :mod:

    Bet es taču nerakstīju tās muļķības, bet tu gan! Monitorus tādus (un ne tikai tādus) daudz esmu redzējis.

    tu nenofailoji, tu izgāzies kā veca sēta. Narciss, tu, mūsu. 😀

    P.S. Par aunu padarīšanu, pat nekomentēšu.

    P.P.S. Un piebildē – te kaut kāds anglisks teksts tavā stilā, lai krutāk izskatās. 😀 (censored) 🙂

    #195699
    ob1
    Participant

    rihardsss wrote:

    Ja pareizi saskatu ne pārāk aso attēlu tas tas ir pagriezts uz sāniem 15″ widescreen monis. (Varbūt pat mazāks) Ja ir šis variants, tad jau nav nekāds neredzēts monstrs, tas monitors.

    Patiesībā tie ir 24″ (1920×1200) un 17″ (1280×1024) Pivot. Melnā svītra skrīnšotā kreisajam monitoram apakšā ir dēļ tiem liekajiem 80 pikseļiem labajam monitoram.

    -> Morpheus, WerNeo 😀

    Tādu konfigurāciju tiešām nesanāk bieži redzēt, tāpēc Morpheus arī “iekrita”. Un to, ka manus postus te bieži vien uzskata par feikiem, es jau sāku pierast. Varbūt tikai nevajag tos personīgos uzbraucienus, citādi var iznākt smieklīgi, ja savu teikto varu apstiprināt ar foto vai video.

    😀 😀 😀

    P.S. Morpheus, vai nevar būt tā, ka es to fotogrāfiju arī samontēju ar fotošopu? 😀

    #195700
    Anonīms
    Neaktīvs

    ob1 wrote:

    rihardsss wrote:

    Ja pareizi saskatu ne pārāk aso attēlu tas tas ir pagriezts uz sāniem 15″ widescreen monis. (Varbūt pat mazāks) Ja ir šis variants, tad jau nav nekāds neredzēts monstrs, tas monitors.

    Patiesībā tie ir 24″ (1920×1200) un 17″ (1280×1024) Pivot. Melnā svītra skrīnšotā kreisajam monitoram apakšā ir dēļ tiem liekajiem 80 pikseļiem labajam monitoram.

    -> Morpheus, WerNeo 😀

    Tādu konfigurāciju tiešām nesanāk bieži redzēt, tāpēc Morpheus arī “iekrita”. Un to, ka manus postus te bieži vien uzskata par feikiem, es jau sāku pierast. Varbūt tikai nevajag tos personīgos uzbraucienus, citādi var iznākt smieklīgi, ja savu teikto varu apstiprināt ar foto vai video.

    😀 😀 😀

    P.S. Morpheus, vai nevar būt tā, ka es to fotogrāfiju arī samontēju ar fotošopu? 😀

    Nah, yore devil 😀


    @WerNeo
    awww, nu tu gan man uzbrauci, tas jau poh ka daļa manu skype kontaktu ir angliski runājoši ļautiņi ar kuriem es nereti sazinos vairak nekā ar latviski runājošiem :lala: ar gadiem pielīp, par kodu eng valodu nemaz nerunajot 😛 Narciss? 😀 😀 Now u fail

    #195701
    ob1
    Participant

    Morpheus, beidz kasīties! Izgāzies kā veca sēta, tad sēdi klusu un uzvedies pieklājīgi. Tad mēs ātri aizmirsīsim šo “incidentu”.

    😀

    #195702
    Anonīms
    Neaktīvs

    ob1 wrote:

    Morpheus, beidz kasīties! Izgāzies kā veca sēta, tad sēdi klusu un uzvedies pieklājīgi. Tad mēs ātri aizmirsīsim šo “incidentu”.

    😀

    Man ir attieksmes problemas, tb, es vienmēr visu ko iesaku novedu līdz galam 😀 kautkādam, bet galam 😀 ej nooptimize tejkannu un iedzer kapiju ne te kkādus moņus kombinē 😀 /lab joks/ bet anyway, nav grūti ar tādu strādat? Kursosru lidini starp moņiem vai kā?

    #195703
    ob1
    Participant

    Kursors uzvedās tā it kā tas būtu viens monitors – peles kursors pārbīdās no viena monitora otrā, tikai, ja no labā monitora pašas apakšas mēģinu bīdīt, tad aizķerās aiz malas, jo tam kriesajam moritoram ir par 80 pixeļu mazāk.

    Labajā monitorā visādi win tūļbāri, skype, u.c. sīcene, keisajā notiek visa darbība pa visu ekrānu. Kad programmēju, tad labajā monitorā turu helpu. Tā kā ar priekšniecību pārsvarā runāju (t.i. čatoju) pa skype, tad ir ļoti ērti, jo nav tie logi jāpārslēdz – viss vienmēr redzams.

    Kreiso monitoru izmantoju arī kā televizoru, tad labajā redzu skaipu un varu atbildēt (nu, ja darba laikā skatos televizoru, bet boss kaut ko prasa.)

    P.S. Tejkannu meklēju kādu pusgadu, līdz atradu optimālu. Tai pieskaņoju kafijas dzeršanas rituālu (t.i. algoritmu).

    😀

    #195704
    Anonīms
    Neaktīvs

    Hmz, a tev dualā videokarte jeb kkāds spocīgs softs? 😀 man ķip ar 2 moņus var pielikt, bet nez kā tas būtu 😀 jaieteste kādreiz būs. 😀 he he

    #195705
    ob1
    Participant

    Nu tagad jau gandrīz jebkurai videokartei var pieslēgt 2 monitorus, tiesa, parasti lētajām kartēm tā otra izeja ir VGA, tāpēc kvalitāte nav laba. Tāpēc paņēmu ATI 4670 ar 2 DVI izejām.

    AMD 780G čipsetam var izmantot paralēli iebūvēto videokarti un PCI-E, tādējādi var pieslēgt 4 monitorus. Man te viens tāds kompis uz 780G mētājās, kaut kad ir doma pamēģināt tos 4 monitorus.

    Vēl viens veids ir aprakstīts šeit:

    https://datuve.lv/forums/60349/Viens_laptops_otram_ka_monitors_/

    #195706
    WerNeo
    Participant

    Morpheus wrote:



    @WerNeo
    awww, nu tu gan man uzbrauci, tas jau poh ka daļa manu skype kontaktu ir angliski runājoši ļautiņi ar kuriem es nereti sazinos vairak nekā ar latviski runājošiem :lala: ar gadiem pielīp, par kodu eng valodu nemaz nerunajot 😛 Narciss? 😀 😀 Now u fail

    Tad tu saviem skaipa kontaktiem arī raksti: “John, Tu kļūdies! This is Photoshop!” ? 🙂

    #195707
    Anonīms
    Neaktīvs

    WerNeo wrote:

    Morpheus wrote:



    @WerNeo
    awww, nu tu gan man uzbrauci, tas jau poh ka daļa manu skype kontaktu ir angliski runājoši ļautiņi ar kuriem es nereti sazinos vairak nekā ar latviski runājošiem :lala: ar gadiem pielīp, par kodu eng valodu nemaz nerunajot 😛 Narciss? 😀 😀 Now u fail

    Tad tu saviem skaipa kontaktiem arī raksti: “John, Tu kļūdies! This is Photoshop!” ? 🙂

    Gadās arī tā 😀 un tikai pēc saņemtās rindas “???” saprotu ka kautkas ne tā 😀

    #Edit: kad bļin Foxis beidzot izvilks rokas no kabatam un salabos paginator? Besī jau lādēt tēmu kuras svars ir labi daudz MB

    #195708
    Jaunzems
    Participant

    [img]https://bildites.lv/images/b7h79keu4gc7zxq55z9d.jpg[/img]

    jau paspējās nomainīties…

    #195709
    ob1
    Participant

    Tev acis nepaliek šķības, skatoties uz to šķībo horizontu?

    😀

    #195710
    Jaunzems
    Participant

    Nē! 😀 Pārsvarā jau uz desktopu neskatos, jo tur nav, ko redzēt 🙂

    #195711
    drunk_lizard
    Participant

    mhh, sjobriid sjaads

    [img]https://dzertuve.lv/dsc.png[/img]

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 86 kopumā)
  • Tēma ‘Kā izskatās tavs desktops? – 2.daļa’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā