Kad atsaks stradat Overclockeri.lv??

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Kad atsaks stradat Overclockeri.lv??

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146705
    karnaiss
    Participant

    Varbut kads Overclockeri.lv admins vai kads varetu pateikt kad atsaks stradat?? tur bija diezgan interesantas zinas.Es necensos spamot.

    #177096
    Mr.Death
    Participant

    Nezinu, tur jau it kā ir rakstīts ka viņi veicot nelielas tehniskas izmaiņas 😉

    #177097
    samurajs
    Participant

    Notepad administrācijas vārdā paziņoju, ka Notepad nav gaidāmi nekādi pārtraukumi darbībā. Ko dara overclockeri – mums pie kājas…

    #177098
    karnaiss
    Participant

    OK nee es jau tikai, notepad ir labs portals notepad ir savadaks un tas labi

    #177099
    memorex
    Participant

    Citādiem datorlietotājiem… Notepad vajadzētu citu dizainu ;.

    #177100
    samurajs
    Participant

    memorex – Notepad v3 ar jaunu dizainu un daudzām papildus fīčām būs 2009. gada janvārī. Līdz tam laikam tev laiks dot ieteikumus, kādam šim dizainam būtu jābūt! ;.

    #177101
    Foxsk8
    Participant

    memorex wrote:

    Citādiem datorlietotājiem… Notepad vajadzētu citu dizainu ;.

    Cik cilvēku, tik viedokļu. Piem vienma patik, otram nē. Sākumā, kad notepadu izveidoju, centos, lai visiem ir labi, bet tagad jau procesu nevar vairs kontrolēt. Dēļ dizaina taču lapu neapmeklēsi, galvenais jau ir saturs un viss pārējais, piem, kā notepad.lv omulīgā gaisotne un devīze: Pozitīvi domājošiem cilvēkiem.

    #177102
    karnaiss
    Participant

    Taks lai beidz raudat, ja nepatik lai mekle citu portalu…

    #177103
    Jazz
    Participant

    Man riebjās, ka ir PÄ€RÄ€K krāsains viss pasākums, ka nezin kur acis piesiet un viss saplūst vienā putrā, esmu klasiķis šādā ziņā, melns uz balta un ar kādu nelielu rozīnīti, nevajag vienkāršas lietas padarīt sarežģītas :shake:

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā