Kādam būt Windows 8? MS aptauja portālā Facebook

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Kādam būt Windows 8? MS aptauja portālā Facebook

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #226689
    Wuu
    Participant

    Tradīcija, viena OS normāla, viena nē, viena normāla, viena nē…

    Un datoru ar 256mb ramu, mūsdienās nemaz nevar nosaukti par datoru, vairāk uz rakstāmmašīnu velk 🙂

    #226690
    Eudoxus
    Participant

    Kapēc tāda nievājoša attieksme pret rakstāmmašīnām? Turklāt atļaušos atzīmēt, ka vairums no veikalā redzamajiem spīdīgajiem laptopiem ar it kā jaudīgajām iekšām pat nevar pretendēt uz viduvējas rakstāmmašīnas statusu dēļ sūdainās klavieres.

    #226691
    aoma
    Participant

    Wuu wrote:

    Un datoru ar 256mb ramu, mūsdienās nemaz nevar nosaukti par datoru, vairāk uz rakstāmmašīnu velk 🙂

    Tu vispār zini, ka kādreiz tas bija nesasniedzams sapnis? Starp citu, nedaudz optimizēts xp uz šādas mašīnas griežas, ka zib.

    #226692
    Jaunzems
    Participant

    aoma, viņš ir geimeris, un uz 256MB pēc viņa domām pat Minesweeper neiet… 🙂

    #226693
    Wuu
    Participant

    aoma wrote:


    Tu vispār zini, ka kādreiz tas bija nesasniedzams sapnis? Starp citu, nedaudz optimizēts xp uz šādas mašīnas griežas, ka zib.


    Kādreiz es datoru ar divām disketēm ielādēju… Un darbā lietoju dosu, bet par datoru gan to visu nosaukti galīgi vairs nevar… Varētu tev iedot datoru 256mb, bet tā lai visu mūžu jālieto. Tad tu varētu zibēti cik uziet…

    #226694
    aoma
    Participant

    Wuu, dumjš tu esi. Manis pēc dod, es spēles nespēlēju, un tas man problēmas neradītu. :lala:

    Arī patreizējai kastei 4gb ir tikai tāpēc, ka vairumā sanāca lētāk.

    #226695
    remarco
    Participant

    Sajutos atkal notepadā :DDD te peč kārtas rakstus + komentārus lasot jau likās ka šīs bērnu spēlītes win vs linux ir noiets etaps , bet izrādijās ka nekā :)))) Tā turpināt veči !!!! besīgi lasīt vienu un to pašu.

    Godīgi, nemaz nezināju ka pāris vārdus var sastutēt tik daudz kombinācijās :DD

    Wuu dod kaut PI ar 32 Mb .. arī ar to var labi strādāt… Ja vien nav obligāta prasība logi.

    #226696
    Jaunzems
    Participant

    Quote:

    Ja vien nav obligāta prasība logi


    kas vainas logiem?

    #226697
    80MXM08
    Participant

    man uz veca portativaa ar 64mb ramu griezaas xp xampp un cs ar minimaliem lagiem

    #226698
    tox3
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Quote:

    Ja vien nav obligāta prasība logi


    kas vainas logiem?


    Nespīd cauri :lala:

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā