Kādi ir jūsu ieteikumi, lai nevarētu gulēt visu nakti?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kādi ir jūsu ieteikumi, lai nevarētu gulēt visu nakti?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146751
    normis_161
    Participant

    Dažreiz jau nepietiek ar to motivāciju mācīties visu nakti, un šī iemesla dēļ cer uz veiksmi, ka, piemēram, ieskaite nenotiks. Ko jūs esat darījuši, lai varētu mācīties visu nakti, vai arī kādi ir visefektīvākie līdzēkļi pret to, lai nenāktu miegs, kā arī pret to, lai nenāktu nogurums.

    p.s. Neisakiet enerģijas dzērienus, kafiju. 😀

    #177713
    deivs001
    Participant

    Mācīties pa nakti? Līdz rītam? Neesi traks? Man jau liekas, ka tāda mācīšanās nekādu labumu nespēj dot. Labāk ieiet laicīgi atpūtināt smadzenītes un no rīta pamācīties. Vēl jau labs ieteikums ir mācīties VISU laiku nevis tikai pirms ieskaitēm.

    #177714
    normis_161
    Participant

    Mācīšanos līdz rītam es nekad neesmu to piekopis. 😀 Ilgākais līdz cikiem esmu mācījies ir līdz vieniem naktī.

    To Tavu ieteikumi, var teikt lielākās daļu mācību stundās mēģinu ievērot… 🙂

    #177715
    quizzical
    Participant

    Kad es gāju skolā mājās nemācijos vispār. arī pirms eksāmeniem. rezultāts – viens no labakajiem kursā 😉 lai miegs nenaktu vajag kautko darīt visulaiku. ēst, pīpēt vai ko tml. smēķēt jāiet kautkur ārā vai uz virtuvi, lai sanak kautcik pastaigāt kājam un atčohnīties.

    #177716
    QueenZ
    Participant

    Pilniigi piekriitu deivs001, jo pusi tu no taa ko pa nakti buusi maacijies taapat no riita neatcereesies, kaapeec vispaar shaadi vajag maaciities..?

    #177717
    normis_161
    Participant

    Š oreiz tā mācīšanās vairāk ir domāta ar uzdevumu pildīšanu, nevis, piemēram, ar teorijas iegaumēšanu.

    #177718
    Mr.Death
    Participant

    Lai neaizmigtu:

    1) Noteikti nodrošināt telpu ar svaigu gaisu, nekādā gadījumā nededzināt sveces.

    2) Nestrādāt tumšā telpā.

    3) Nedzert nomierinošās tējas u.t.t., tā vietā ik pa brīdim izsūkt krūzi kaut vai švakas kafijas or melnās tējas. Vismaz tā lai vienkārši izsakoties Tev prasītos uz tualeti ik pa pusotrai stundai.

    4) Ik pa laikam apēst kaut ko saldu (kādas ledenes, halvu, cepumus vai citus sūdus)

    5) Pats galvenais: Uzturēt jautru prātu. Klausīties uz dančiem rosinošu country, nekādā gadījumā neklausīties relaksējošu mūziku, vai depresīvu mūziku.

    6) Remdena “vasaras ūdeņa” duša reizēm ļoti palīdz. Nekādā gadījumā neiet vannā vai siltā dušā.

    7) Nelietot alkoholu!

    😳 Tiem kas smēķē, ik pēc laika ieteicams uzsmēķēt.

    9) Uzmundrināt sevi ik pēc stundas, ja nepieciešams. Izlasīt kādu anekdoti, noskatīties kādu video.

    10) Nedomāt par guļamistabu. Aizmirst ka tāda ir uz zemesvirsas.

    11) Rūpēties par to lai telpā būtu vismaz +23 +24

    Pēc šī kodeksa ievērošanas, Tu varēsi palikt augšā kaut 3 diennaktis 😀

    Š itā recepte mani ir izglābusi ntās reizes. Tiesa gan pēc tam labāk kārtīgi izgulēties, nekā turpināt knapināties, jo tas jau var sākt palikt bīstami 😉

    #177719
    karnaiss
    Participant

    Nu man atkal ir problema, ka es pirms 3 nemaz aizmigt nevaru, es parasti skolas dienas eju gulet pec 2 vai pec 3, tikai tadel, ka nevaru aizmigt, man ir problemas, ar to, ka man miegs nenak, ja es ietu gulet, tad kad miegs naktu, tad tas noteikti butu ap 7 ritaa. Tagad pa brivdienam es ari taa dariju gaju gulet ap 7 un velak no rita, bet taa kaa skola sakas tagad nu gan bus problemas, ja es pieradis ap 7(no rita) gulet iet. Manas acis tu esi laimigais, ja tev nak miegs. Es parasti saku majasdarbus pildit ap kadiem vieniem lidz nepildisanai.

    #177720
    Foxsk8
    Participant

    1. Uzpīpēt

    2. 2 mazie sidri, + 2 D-Light

    3. Uzpīpēt

    4. Ierbīt lirisko rādio, hvz, pa eiropas hītiem parasti skan vakara stundās

    5. Izdert kafiju

    6. Paralēli macībām sēdēt netā

    7. Aiziet uz tualeti

    8. Neveidot špikerus priekš mācībām

    9. Nemācīties priekš skolas, bet priekš sevis. Tas ir pierādījies. Ja tu mācies pats priekš sevis, atcerēsies to kaut pēcv 10 gadiem, bet ja mēģini kādu tabulu iekalt galvā, tad pēc 2 mēnešiem tu neko nezināsi

    11. Ja sēdi visu nakti online, tad neej gulēt, jo ja 5 dosies gulēt, tad diezvai 8 piecelsies un kaut kur aiziesi. Labākais uz 12 vai vieniem būsu atkal online.

    #177721
    Mr.Death
    Participant

    Fox Tava recepte drīzāk cilvēkus depresijā iedzītu :D:D:D:D:D:D:D:D

    #177722
    preddetor
    Participant

    Biju piekopis maaciisjanos pa naktiim, bet no taa cieta mana uztveres speejas nodarbiibu laikaa. Sajuuta bija taada, it kaa es buutu pietempies, viss ir pie kaajas un tiesji tas aspekts, ka man vienalga, arii jaaja dziivi… Tagad es maajas darbus pildu tikai tad, ja ir kaads gabaldarbs, jo pinjkjereeties ar daudz, siikiem uzdevumiem man nav ne pa praatam, ne arii pietiek apnjemsjanaas. Siikaas lietas nokaartoju pa starpbriizjiem. Labaak izguljos un nodarbiibaas seezju un visu bez probleemaam iegaumeeju un rezultaataa es esmu viens no labaakajiem… 😉

    #177723
    Jazz
    Participant

    Da ko jūs te gribat cilvēku nodzirdīt vai arī, lai riepu uzdzen ar halvu 😀 pēc 18:00 vispār kaiīti ēst, jā, jā un dzīvot arī 😀

    Paņem kādu draugu un mācieties kopā, vot arī visa problēma.

    #177724
    karass
    Participant

    Labāk paņem draudzeni, kārtīgi viņu ***** un tad, sarunā lai viņa izpilda tavā vietā 🙂 ( pārdbaudīts darbojas ). :yes:

    #177725
    Jazz
    Participant

    Nu pēc seksa cik man ir zināms un cik esmu dzirdējis leģendas, nav vairs spēka ne vienam ne otram… Kur tur pēctam vēl kāda mācīšanās. Tā arī aizmiedz piesvīdušajos palagos 😀

    #177726
    karass
    Participant

    Jazz – ir arī cilvēki, kas nomazgāties pēc seksa 🙂 , vīrieši parasti aizmieg pēc seksa, bet sievietēm ir dažādas izpausmes, viņām patīk runāt, dažas pēcāk ielien netā, bet citas sāk lasīt grāmatas utt 🙂

    #177727
    Jazz
    Participant

    Nu nezinu man parasti pēc kārtīgas mīlēšanās vairs nav spēka pat aiziet līdz toletei nemaz nerunājot par mazgāšanos dūšā, tas viss protams tiek piekopts no rīta. Negrib izlielīt sevi par Kazanovu 😀 bet parasti pēc seksiņa arī manai partnerei nav spēka un “atslēdzās” kopā ar mani 😎

    Bet nu protams stāsts šoreiz nav par mani…

    #177728
    Mr.Death
    Participant

    Nenorēkties :D:D:D

    P.s. Es jau nesaku, ka Jūs bišku tēmu ir mainījuši – sākumā runājām par to kā pavadīt nakti nomodā, tagad jau aizgāja par seksu 😀

    #177729
    Jazz
    Participant

    Edgar viss vienmēr nonāk līdz tam, agri vai vēlu, AGRI VAI VĒLU 😀

    #177730
    Foxsk8
    Participant

    Aprēkties var, bet tā jau pēc būtības arī ir. :party:

    #177731
    Sid
    Participant

    Mazliet sāk līdzināties datuves irc chanam, tur ar viss vienmēr beidzas ar sexu… 😀 Anyway, paliekam pie tēmas, ja nevienam vairs nav nekas sakāms – slēdzu ciet.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Tēma ‘Kādi ir jūsu ieteikumi, lai nevarētu gulēt visu nakti?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā