Kādu php frameworku iesakiet?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde CMS un Dziņi Kādu php frameworku iesakiet?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #159091
  pear
  Participant

  Sveiki, jau vairākas dienas nevaru izlemt kuru no framworkiem ņemt, ļoti patīk codeigniter, bet tagad diemžēl jau vairs netiek aktīvi atjaunots un salīdzinot ar citiem pietrukst autorizācijas modelis un vēl šis tas cits (it kā sīkums, bet tomēr patīkami, ka laiks tiek novirzīts pareizām lietām), tāpēc meklēju citu, kuru plānots izmantot projektam, kas nebūs pāris dienu vai nedēļu jautājums.

  Ir pāris varianti, bet gribētu dzirdēt viedokļus kādus tieši Jūs iesakiet?

  #304192
  root
  Participant

  Jebkuru. Visi viņi ir vienādā mērā nekam nederīgi, so why bother. 🙂

  Ja tomēr gribi iztaisnot pirkstus un muguru, Phalcon.

  #304193
  pear
  Participant

  Kāds tas frameworks ir salīdzinot ar Laravel? (ja neskaita ātrumu)

  #304194
  root
  Participant

  Nu iespējams tu to vari uzzināt jamos salīdzinot.

  #304195
  natolv
  Participant

  Piekrītu root`am. Visi freimworki pa lielam ir vienādi. Vienīgais kas atšķiras ir ātrdarbība, un pieejamais dokumentācijas daudzums. Piem. 3 gadus vecs freimworks īpaši daudz neatšķiras no šogad izlaistā.

  Phalcon tiešām ir labs ieteikums, jo tas tiek taisīts kā PHP paplašinājums(respektīvi rakstīts uz C un tiek ielādēts uzreiz, kā tiek PHP palaists, respektīvi ātrdarbību nodrošina tas, ka viņš dzīvo RAM`ā), līdz ar to tas ir vismaz 100 reizes ātrāks nekā jebkurš cits freimworks, kurš ir rakstīts php kodā.

  Kā arī – pašam uztaisīt savu nav nemaz tik grūti, vajag tik iztēli un daudzas liekas stundas 🙂

  #304196
  root
  Participant

  Es teicu, vienādā mērā nederīgi, ne vienādi. Vienādi tie pilnīgi noteikti nav – ja ne pamatprincipos, tad niansēs ir kaudzēm atšķirību, nemaz nerunājot par izstrādes procesu.

  Arī freimworku, ja nav neviena iestrādāta varianta, kas jau labi apgūts, ir jāizvēlas pēc tā pielietojuma mērķa – sīkas, gļukainas lapeles var veidot CI/Kohana, prototipiem un savas mašinērijas bāzei ir Silex un Slim. Laravel un alaiki ir domāti tiem, kam prātā vairāk kasīšanās par to, kas labāks – tabi vai atstarpes un tiem, kas grib programmēt freimworku, ne to, par ko tiek maksāts. Ir vēl bariņš fanātu, kas lieto Symfony, un reizēm labi sanāk uzražojot kaut ko lietojumu. Bet tas tikai reizēm. Tad ir itkā “enterpraiz” “giganti” – Yii, Cake un ZF. Yii ir pretty much objektos grupētu funkciju bardaks, kuru lieto puslīdz mazohisti un “I am a hardcore developer, so I develop development” tipiņi. Cake – kāds lieto. Klusi, savā nodabā. Itkā RAD un smags “enterpraiz” bet tajā pašā laikā, mēģināt to apgūt uz vairāk kā vienu projektu rada analogas sajūtas, kā tusēt baikeru bārā ar tik vien kā rozā maiciņu un pelīščībām kājās. Kas attiecas uz Zendu – ir jābūt tiešām fanātiskam koda gurķim lai šo opciju vispār apsvērtu.

  Man kā komerciālam izstrādātājam visi augstāk minētie liekas kaut kāda opensources pumpaiņu muļļāšanās. Pats no minētajiem visvairāk izmantoju Slim un Silex, kas padara to pielietošanu konkrētiem darbiem vairāk kā baudāmu. Pārējā laikā ir sava platforma, kas vairāk pieslīpēta tam, kā man vajag, ne kā nobalsojis pumpaiņu kvorums.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā