Kādu Tu rūteri ieteiktu mājas vajadzībām?

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Kādu Tu rūteri ieteiktu mājas vajadzībām?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147540
    memorex
    Participant

    Vajadzētu mājās rūteri, tiks slēgti 3 PC, bet jābūt ar Wifi (kā plus būtu uzskatāms 802.11n), bet galvenā prasība, lai rūteris ir stabils (nedropo paketes, un tiks izmantots ļoti daudz p2p ar lielu traffiku). Pats aci metu uz Mikrotik, bet cena manām prasībām arī ir paliela. Un budžets apmēram +- 50Ls

    Ko Jūs Notepad biedri varētu ieteikt?

    #185517
    deivs001
    Participant

    Pats lietoju Edimaz ražojumu – BR-6204Wg. 1 patstāvīgi pieslēgts ar vada palīdzību, 2 ierīces izmanto wi-fi – iPod un WM bāzēts telefons. Dienā vidēji trafiks sastāda 30 Gb, ja neslēdz uTorrentu ārā. Nav pagaidām, 3 mēnešu laikā, manīta nestabilitāte.

    #185518
    shady
    Participant
    #185519
    sm00x
    Participant

    Ja teu nevaig baig monitoreet trafiku un kaukaadus ierobezhojumus likt tad jebkursh leetaakais routeris derees. Mikrotiks noteikt nau maajs routers. Aceros reiz Rimi tirgoja Sweex, 19Ls. Nau ne vainas. un atlikushos 30Ls vari izteereet par UPSi. Smart UPS nesanaaks bet nu vismaz kaukas.

    #185520
    memorex
    Participant

    sm00x ja nezini par ko runā labāk nekomentē, es mājās varu noslogot to rūteri vairāk nekā maza firmele takā…

    Tas Linksys WRT54GL arī ar kātrīgu P2P slodzi aizrijas, itkā ar tomato firmware būs normāli…

    #185521
    marr
    Participant

    tad, kad ir vajadzība pēc WLAN, lietoju

    Netgear. Salīdzinot ar iepriekšējo gļukaino compex, šitas liekas brīnišķīgs, tiesa, nav ko teikt par lielu p2p trafika turēšanu, jo lattelecom internets lielu p2p trafiku nespēj ģenerēt. Tā kā veikala cena ap 30 Ls, tad droši vien lielo trafiku netur…

    #185522
    shady
    Participant

    Es pieņemu, ka man ir diezgan ātrs nets, bet nekas ciet man nerijas.

    #185523
    memorex
    Participant

    Nu nav bieži, bet daudzi saka ka Linksys WRT54GL dažreiz aizrijas lietojot p2p. Es jau nesaku ka tas rūteris ir slikts, bet jauns viņš arī nav, tapēc varbūt skatīties uz jaunajiem Linksys produktiem? Man nav tik svarīgi, lai var iešūt advancētu firmware, bet lai maršrutētājs ir stabils.

    #185524
    Foxsk8
    Participant

    Man pašam stāv Sweex firmas Wireless. Nekāda vaina. Teikšu, ka ir samērā iztūrīgs un stabils.

    #185525
    Creep
    Participant

    Vecā paaudze: https://www.metaleks.lv/cenas/70/25302_edimax_54mbps_router_10_100m_br_6204wg_g.php

    Jaunā paaudze: https://www.metaleks.lv/cenas/70/25302_edimax_54mbps_router_10_100m_br_6204wg_g.php

    Pašam lietošanā stāv abi divi, un teikšu tā: nu nekādi nenožēloju, ka paņēmu šos…

    P.S. fox, ko nozīmē izturīgs rūteris? Svaidies ar viņu vai?

    #185526
    memorex
    Participant

    Domāts pret slodzi. viens variants varētu būt šis buffalo rūteris https://www.buffalo-technology.com/products/wireless/wireless-n-nfiniti/wireless-n-nfniti-router/

    #185527
    Foxsk8
    Participant

    Creep wrote:

    Vecā paaudze: https://www.metaleks.lv/cenas/70/25302_edimax_54mbps_router_10_100m_br_6204wg_g.php

    Jaunā paaudze: https://www.metaleks.lv/cenas/70/25302_edimax_54mbps_router_10_100m_br_6204wg_g.php

    Pašam lietošanā stāv abi divi, un teikšu tā: nu nekādi nenožēloju, ka paņēmu šos…

    P.S. fox, ko nozīmē izturīgs rūteris? Svaidies ar viņu vai?

    Izturīgs tik tiešām nozīmē, ka ja roteri tu nomet no 2 M augstuma vismaz 3 reizes nedēļā, tad uzskatu, ka tas ir pietiekami izturīgs. Tik neprasat kāpēc man viņš lidoja vismaz 3 reizes nedēļā.

    #185528
    Creep
    Participant

    Š…em jebko izņemot to. Arī tāds viens mājās ir stāvējis un vienas vienīgas problēmas… Pirmkārt jau paketes zuda, otrkārt bremzēja, treškārt nestabils… Aizvietoju ar šito, un jūtos tiešā atvieglots:

    https://www.metaleks.lv/cenas/70/24315_edimax_wrl_54mbps_router_10_100m.php

    (jaunā paaudze manis ieteiktajam, kā rādās nepareizu linku esmu ielicis šamam…)

    #185529
    shady
    Participant

    foxsk8 wrote:


    Izturīgs tik tiešām nozīmē, ka ja roteri tu nomet no 2 M augstuma vismaz 3 reizes nedēļā, tad uzskatu, ka tas ir pietiekami izturīgs. Tik neprasat kāpēc man viņš lidoja vismaz 3 reizes nedēļā.


    Tev laikam mājās ir kaķis…

    Man tas briesmonis sagrauza wireless antenu rūterim, bet strāda ok.

    #185530
    Foxsk8
    Participant

    Nē, agrāk dzīvoju 14 kvadrātos, kur atradās PC darbnīca, viesu izstaba un viss pārējais dzīvošanai. 14 kvadrāti ir tādā kā virtuve 😀 Vadi visu salikti ka pats uz muti rauj, tad nav brīnums, ja krīti tad viss raujās līdzi 😀 Plus vēl ja 14 kvadrātos 30 cilvēki var salīst, tad reāli ne vien tas kritīs.

    #185531
    sm00x
    Participant

    Tikai pilniigas nulles datoros var shitaa muldeet. Pirmkaart pats autors nejeedz pateikt cik Mbps un cik konekcijas grib gruust cauri. Tas noziimee ka vinjsh ir nulle. Nav jeegas likt to pashu Linksys pie 100Mbps liinijas, un nav jeegas likt Mikropirzha 4xx boardu pie Maajs DSL! Tas buutu jaasaprot pirms sevi uzdroshinas saukt par ko vairaka nekaa lameri.

    Kad vinjam pasaka atbildi vinja uzdotajam jautaajumam tad vel muld.

    Un triis forumos iemetis tupu un greizu jautaajumu. Vinja darba deveejs diez zin kaadu nulli algo?

    #185532
    memorex
    Participant

    sm00x wrote:

    Tikai pilniigas nulles datoros var shitaa muldeet.


    sm00x tas ka tu esi idiots jau pierādās vairākās tēmās. Būtu es te administrātors tu tiktu sodīts 😀

    sm00x wrote:

    Pirmkaart pats autors nejeedz pateikt cik Mbps un cik konekcijas grib gruust cauri. Tas noziimee ka vinjsh ir nulle. Nav jeegas likt to pashu Linksys pie 100Mbps liinijas, un nav jeegas likt Mikropirzha 4xx boardu pie Maajs DSL! Tas buutu jaasaprot pirms sevi uzdroshinas saukt par ko vairaka nekaa lameri.


    Produrik es nevaru precīzi pateikt cik konekciju būs vislaik (no 1-50), par datu up/down ātrumu tas pats, pagaidām 20Mbit/s ,būs 100Mbit/s.

    sm00x wrote:

    Kad vinjam pasaka atbildi vinja uzdotajam jautaajumam tad vel muld.

    Un triis forumos iemetis tupu un greizu jautaajumu. Vinja darba deveejs diez zin kaadu nulli algo?


    sm00x es neesmu tāds “lameris” © sm00x cs 1.6 pro… kad visu iemācās sežot forumos un klausot visus komentētājus. Tā jau tie jaunie speci izveidojas, viens kautko pasaka, parējie bļauj līdzi, pat nepadomājot/nezinot par ko runā.

    #185533
    samurajs
    Participant

    sm00x: pie mums ganās pozitīvi noskaņoti cilvēki… nevajag tā braukt virsū uzreiz, arī es neesu viszinis, es tikai mācos 😀

    Portāla ideoloģijas gaismā mēs nevienu lietotāju nesodām, bet ja ies par tālu – ko var zināt… :punch:

    #185534
    sm00x
    Participant

    Nu tas konkrētais indivīds ir stulbenis, to es redzu pēc tekstiem.

    #185535
    memorex
    Participant

    Es gribu zināt no kura interneta kluba vai cs servera tu esi izlīdis? Ja uzskati sevi par zinošu, tad argumentē to kautkā, nevis tikkai kautko nomato, bet neko par tēmu pareizu nepasaki. Tas attiecas uz visiem taviem postiem, slinkums quotēt. Ja godīgi visi pārejie komentētāji man ir palīdzējuši vairāk nekā tu ar savu “pro” postu, kad rimi pie augļu nodaļas ir labi rūteri…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā