Kam tas ir izdevīgi?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Kam tas ir izdevīgi?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146528
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080207095255350.jpg[/imgl] Jau kopš vakardienas pēcpusdienas līdz pat šī rakstiņa rakstīšanas brīdim Tele2 tīklā valda vispārēja eiforija: var zvanīt uz visiem pasaules tīkliem, un par šiem zvaniem maksa netiek aprēķināta. Vēl vairāk – var lietot pat “Zelta zivtiņas”, kurām beidzies kredīta termiņš.

    No otras puses – biznesa cilvēki, Tele2 abonenti, kuriem vakar vajadzēja veikt svarīgus zvanus, to nevarēja izdarīt tīkla pārslodzes dēļ.

    Protams, daļai zvanītāju visticamāk vēlāk sagaidāms nepatīkams pārsteigums – maksa agrāk vai vēlāk tiks atvilkta, jo zvanu logfaili noteikti ir saglabājušies. Galu galā par velti ir tikai siers peļu slazdā…

    Izraisa sašutumu fakts, ka Latvijas 2. lielākais mobilais operators nevar daļu savas milzīgās peļņas novirzīt savas tehnikas sakārtošanai, serveru dublēšanai. Drausmīga bezatbildība, jo šī jau nav pirmā reize.

    Par šo tēmu daudz ir apspriests šeit[/url].

    Pausts arī viedoklis, ka pēc korekcijas “Zelta Zivtiņu” kontos parādīšoties arī skaitļi ar “mīnus” zīmēm, un maksāt negribētājiem būšot jāiegādājas jauns numurs. Bet nūjai ir 2 gali – ļoti iespējams, ka šie cilvēki turpmāk izvēlēsies, piem. Okartes, kurai tagad ļoti demokrātiski tarifu plāni.

    Lasām, komentējam, gaidām notikumu jaunos pavērsienus!

    #175479
    deivs001
    Participant

    Pat negribot var iebraukt mīnusos, jo Zz kartēm pat kredītu nevar noskaidrot.

    #175480
    usins
    Participant

    Nu tagad jau 5 min limitu uzlikushi 😀

    Bet vinji newar priekshapmaxas karteem nonjemt naudu, jo katra karte atver jaunu kontu. Un ko tad vini man novilks no 0,00 ls? 😀 Es domaaju neko, ja nu vienīgi bonusus, bet man svarīgāks, tas, ka esmu runaajis ar cilvēkiem cik ilgi vajadzīgs neuztraucoties par kredīt.

    Kāda uzņēmuma vietā jau iesūdzētu tele2, lai atmaksā zaudējumus, kā nekā, normāli pazvanīt nevar.

    #175481
    drono
    Participant

    Baigā sagadīšanās. Kopš vakardienas līdz pat šim brīdim nestrādā internets lielākā Liepājas ISP Elektrons & k abonentiem.

    #175482
    samurajs
    Participant

    drono: He, ja abi izmanto Telia Latvia serverus – tad vari nebrīnīties:)

    #175483
    drono
    Participant

    Š oreiz gan laikam šiem nebūs nekāda sakara. Elektrons izmanto Latnet pieslēgumu, un problēma ir vietēja, t.i. netiek piešķirtas IP adreses.

    #175484
    samurajs
    Participant

    Es tādos gadījumos vnm zvanu uz ISP supportu un pasaku, ko par viņiem domāju 😀 Tas palīdz un parasti pēc stundas nets atkal ir. Bet nu līgumā man ir atrunāts, ka 2 darbdienas mēnesī drīkst būt pārtraukumi, lai veiktu profil.remontus utml.

    #175485
    msh
    Participant

    drono wrote:

    Baigā sagadīšanās. Kopš vakardienas līdz pat šim brīdim nestrādā internets lielākā Liepājas ISP Elektrons & k abonentiem.


    Tas kantoris ir liepājas lielākais ISP? [img]https://www.audi-style.lv/forum/images/smiles/kaspich.gif[/img]

    #175486
    drono
    Participant

    Kurš tad ir vēl lielāks? 😀

    Nu labi – viens no lielākajiem 😀

    #175487
    usins
    Participant

    Nu sāk jau činīt 🙂 Limits zvanu ilgumiem uzlikts, nevar uz ārzemēm piezvanīt, nullē bonusus 🙂 tā kā vienīgais labums bija tas, ka sarunas pa velti bija 🙂

    #175488
    Jonis
    Participant

    Pa to atņemšanu pēc tam 😀 tas laikam kāds prikols, viņi tak nevar tā atņemt man to norunāto, kad atjaunojus. Neticu… tad es toch pie BIETEs pārietu :grr:

    #175489
    remarco
    Participant

    Nedomāju ka par tiem zvaniem kāds naudu iekasēs. tas būtu negodīgi.

    Tak neteiksiet jūs, ja uz lielceļa apgāztos siera krava un vietējie iedzīvotāji kā arī garāmbraucošie autovadītāji katrs paķērtu pa siera rutulītim vai pat pa vairākiem, ka kāds pēčāk no tiem cilvēkiem prasītu samaksu :DDD

    Tele 2 ir paši vainīgi un par viņu kļūdām nav jāmaksā viņu klientiem.

    Lai priecājas ka pēc tāda čp vispār kāds vel ir viņu klients….

    kā viņi tur lielas pāri pa miljonu klientu?

    nu tad lūdzu…..

    Es viennozīmīgi nemaksātu par tādu figņu.

    #175490
    Foxsk8
    Participant

    Itkā jau bite nav slikta. Man te viens pazīstamais kādreiz strādāja tele2 apkalpošanas centrā, šamo bite pārvilināja pie sevis solot lielāku algu. Beigās tāda pati alga vien sanāca 😀 Vēl viņš stāstija, ka šie telekomunikāciju monstri var pat pateikt, cikos tu celies bno rīta, kā sauc tavu draudzeni, draugu, etc. Joks vēl kāds šī saruna notika vienu dienu pirms ši gļuka sākšanās. 😀

    #175491
    msh
    Participant

    Jonis wrote:

    Pa to atņemšanu pēc tam 😀 tas laikam kāds prikols, viņi tak nevar tā atņemt man to norunāto, kad atjaunojus. Neticu… tad es toch pie BIETEs pārietu :grr:


    Ja tu pārietu, tad tu paliktu par Disconnecting People, vismaz ārpus liepājas [img]https://www.audi-style.lv/forum/images/smiles/crazy1.gif[/img]

    #175492
    tastins
    Participant

    samurajs wrote:

    Es tādos gadījumos vnm zvanu uz ISP supportu un pasaku, ko par viņ iem domāju 😀 Tas palīdz un parasti pēc stundas nets atkal ir. Bet nu līgumā man ir atrunāts, ka 2 darbdienas mēnesī drīkst būt pārtraukumi, lai veiktu profil.remontus utml.


    Ar visiem šiem lieliem kantoriem nav vērts strīdēties! Š ie pasaka, ka nets būs varbūt pirmdien, ja neapmierinot, lai mainot provaideru… :suck:

    #175493
    archeens
    Participant

    Prikols ir tāds, ka viņu palīdzības dienestu sazvanīt arī nav iespējams 😀

    #175494
    afigel
    Participant

    neredzu nekaadu pamati bazhaam.

    cilveeki tak gan jau ka taapeec izvelas zz, lai kontroleetu savas sarunu izmaksas.

    respektiivi runaa, kameer atduras. nu i kaada suuda peec man jaakontrolee, vai t2 siteemaa viss ir ok, vai peso skaitaas?

    #175495
    rajah
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Vēl viņš stāstija, ka šie telekomunikāciju monstri var pat pateikt, cikos tu celies bno rīta, kā sauc tavu draudzeni, draugu, etc.


    Tā būtu klusā spiegošana – noklausīšanās?

    Ja tā, tad es nebrīnos, biju par to kaut kur lasījis, ka ir iespējams bez problēmām noklausīties. Varot to pat izdarīt, ja telefons esot pat izslēgts. It kā izslēgts. Buģiļņiks tak rukā arī tad kad tas ir izslēgts. Kas liedz kādām īpašām elektronikas ķēdēm strādāt izslēgšanas režīmā?

    Bet šī gan jau ir cita tēma.

    #175496
    afigel
    Participant
    #175497
    Loading
    Participant

    remarco wrote:

    Tak neteiksiet jūs, ja uz lielceļa apgāztos siera krava un vietējie iedzīvotāji kā arī garāmbraucošie autovadītāji katrs paķērtu pa siera rutulītim vai pat pa vairākiem, ka kāds pēčāk no tiem cilvēkiem prasītu samaksu :DDD

    Neveiksmīgs salīdzinājums. Veikalā pazudusi pārdevēja…. Preces par brīvu?

    ZZ problēmas jau ir bijušas no paša iesākuma. Tele2 – kvantitāte. LMT – kvalitāte.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā