Kāpēc StarCraft II multiplayer ir tik grūts?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Kāpēc StarCraft II multiplayer ir tik grūts?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #244198
    Nelabojams
    Participant

    Vai šamo vispār var spēlēt bez tā stulbā battle.net?, t.i., kā normāls single player uz sava kompja, :mod: ?

    Man šis kaukā nepiedāvā nekādu alternatīvu. Pievienojos Brutto un DMG viedoklim – spēlēju reti un tad baudas pēc, nevis lai kādam parādītu, ka man pincītis lielāks.

    #244199
    goodman2576
    Participant

    Tas jau ir sports, tur vairs nav nekāds baudījums no spēles kā tādas, tikai vēlēšanās uzvarēt…

    IMHO vienspēlētāja režīms vienmēr būs vajadzīgs lai izbaudītu spēli gan vizuāli, gan iedziļinātos pašā stāstā…

    Ar MMORPG ir mazliet labāk, tāpēc tās arī ir populāras jo vidējā līmeņa spēlētājiem nav jātrennē pirkstu veiklība un APM :))

    Bet piekrītu raksta autoram par Warcraft… pats esmu uzaudzis ar šo stratēģiju, kad vēl pirmo spēli provēju online režīmā…. tiem laikiem tas bija cool :))))….. un jāsaka ka vēl joprojām pats visums un tas cik kvalitatīvi tas tiek pasniegts liek straujāk iepukstēties sirdij kad Blizzard paziņo par jaunas spēles iztrādi.. ceru ka arī Diablo 3 nebūs sliktāks visos aspektos par priekšgājējiem :))

    #244200
    Evers
    Participant

    Kas zin, varbūt uztaisīs futūristiskās fantastikas cienītājiem World of Starcraft mmorpg spēli.

    #244201
    Izliecies
    Participant

    Es labāk gribētu WarCraft IV.. bet tur jau droši vien kādi 10 gadi jāgaida. 😀

    #244202
    shb-
    Participant

    Š…jā, es arī pievienojos visiem tiem, kas gaida war4 : ) . Bet cik esmu manījis, pats blizzards ir diezgan izvairīgs izteikumos par šīs frančīzes nākotni.

    #244203
    Foxsk8
    Participant

    Nu cmon, vai kāds no Jums ir spēlejis, gan Warcraft, Warcraft 2, Warcraft 2000, Diablo, Diablo 2, Hellfire, Starcraft. Tik daudz muļķību te sarakstīts. Un tie kas gaida W4, padomājiet, cik SC cienītāji, kā arī Diablo fani, gaidija nākošās spēles daļas. Tie bija vismaz 10 gadi.

    The first game of the StarCraft series was released for Microsoft Windows on 31 March 1998

    P.S. 12 gadi, a tur pretī no W,W2 lidz W3 ar visiem FT, utt… nebija tik ilgi jāgaida.

    Un blizzard, ir visu laiku veiksmīgākā stratēģisko spēļu veidotāji. Pats starcrafts, jau tika piedēvēts, kā visu laiku labākā stratēģiskā spēle, un vēljoprojām, tā tiek iekļauta, datorspēļu čempionātos.

    #244204
    daGrevis
    Participant

    Es, par brīnumu, laikam esmu… 🙂 Piekrītu Tev, foxsk8! 🙂

    #244205
    Wuu
    Participant

    Tie kas vēlas interesantu singlplayer stratēģiju iesaku Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising.

    Spēle ir nebalansēta, tāpēc singlplayers ir tiešām interesants un grūts.

    p.s. Spēle ir tik nebalansēta, ka multiplayers nav pieejams. Ar oriģinālo Red Alert 3 ir maz kas kopīgs.

    #244206
    Izliecies
    Participant

    foxsk8, nesapratu? Laikam manu postu būsi palaidis garām.

    #244207
    Brutto
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Nu cmon, vai kāds no Jums ir spēlejis, gan Warcraft, Warcraft 2, Warcraft 2000, Diablo, Diablo 2, Hellfire, Starcraft.


    Tās esmu! Kaut ko nedaudz no Diablo, bet to var neskaitīt.

    Ak jā, pirmā manis spēlētā RTS bija Dune.

    P.S. Nez ko MS perina ar AoE:Online…?

    [spoil][img]https://ageofempiresonline.com/SPARTAN_FALLBACK_PAGE_01.JPG[/img]

    [/spoil]

    https://www.gametrailers.com/video/gc-10-age-of/703026

    #244208
    Crow
    Participant

    Evers wrote:

    Kas zin, varbūt uztaisīs futūristiskās fantastikas cienītājiem World of Starcraft mmorpg spēli.


    :D:D:D

    #244209
    Crow
    Participant

    The school, located in Gainesville, Florida, is offering a two-credit honors couse titled, “21st century Skills in Starcaft.” The eight-week class “does not teach about Starcraft,” but combines weekly gameplay, analysis of recorded matches and “synthesis of real/game-world concepts,” to develop workplace skills.

    https://www.neowin.net/forum/topic/933686-gaming-skills-become-a-college-course/page__pid__593087436__st__0

    Kuda mir kaķitsa? 😀

    #244210
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Kuda mir kaķitsa? 😀


    Korejā pro spēlētāji iegūst naudu, meitenes un slavu :] Tad kāpēc gan nē 😛

    #244211
    Crow
    Participant

    Korejā jau arī jēdzienu “hotdogs” uztver burtiski un biežākais nāves gadījums ir nevis sirdslēkme vai smēķēšana, bet nakts elfu klana reids 😀

    Tā padomājot divreiz, īstenībā spēlītēs vajag bišku baškā būt kaut kam. Ja šamiem tur izdodas bariņam hārdkŠrnieku iestāstīt, kā to pielietot IRL, tad lai notiek… :lala:

    Moš mums ar vajag tādu kursu augstenēs. Bet tas jau gan tāpat tiek darīts 😀

    #244212
    goodman2576
    Participant

    —> brutto

    Yeah.. atceros Dune… (Vēl uz sega mega drive, PC toreiz man bija tāls un nepieejams sapnis).

    Tas bija kautkas fantastisks…. kā ELITE(Frontier) savulaik, kā zero tolerance (vēl pirms doom)….

    uh kas tie bija par laikiem…. THE DAWN of GAMING industry.. :))))))))))))))))))))

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā