Kaut kāds blogs par jaunākajām tehnoloģijām.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma Kaut kāds blogs par jaunākajām tehnoloģijām.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155633
    mit2
    Participant

    ÄŒau.

    Nu jau kādi 2 mēneši būs, kad rakstu blogu http://www.tapta.lv.Daudz par savu dzīvi nerakstu, bet rakstu tieši par jaunākajām tehnoloģijām, tas būtu – dažādi gadžeti, IT jaunumi utt.

    Īpaši vairāk nereklamēšos, vēlētos dzirdēt kritiku un ieteikumus.

    #280301
    WordPad
    Participant

    Tā jau ir daudz līdzigu blogu/lapu, ar ko tavējā būs īpaša?

    #280302
    mit2
    Participant

    Varbūt tu varētu nosauktu, cik tādu blogu ir Latvijā? Blogs varētu atšķirties ar vienkāršumu gan tekstā, gan dizainā. Es cenšos rakstīt īsi un saprotami.

    #280303
    samurajs
    Participant

    Tādā veidā, kāds blogs tev ir tagad – tas nevienam nebūs vajadzīgs. Meklē savu nišu, mērķauditoriju, kas spēs atrast tavā blogā vienkopus visu to, kas nav citur. Piemēram Nokia cienītāju klubiņš (protams, tikpat labi var būt HTC, SE, Motorola utml.). Tur kolekcionē infu par visiem jaunākajiem modeļiem, inovācijām, iecerēm utml. Nav jāliek raksti ik dienas, pietiks ar 2 nedēļā. Bet tiem jābūt kvalitatīviem.

    #280304
    shady
    Participant

    Rakstīt vai vienalga ko darīt, ja tas sagādā prieku, ir apsveicami, pat ja nesanāk ideāli (kuram gan sanāk? Un tāds ideāls standarts nemaz nevar būt, jo cilvēki ir dažādi). Raksta garumam nav nozīmes, svarīgāk ir tas, ko un kā tu pasaki savā tekstā. No pieredzes varu teikt vienu – ir labi uzklausīt ieteikumus / kritiku, pavisam labi, ja tu pats to prasi un par to interesējies, bet nekad nevajag mēģināt visu uzņemt, izpildīt utml.. Jo vairāk lasītāji, jo dažādāki cilvēki ar 101 viedokli – tu nekad nevarēsi izdabāt visiem. Vienkārši uzklausi un paturi prātā dažādos viedokļus, ar laiku tev pašam izveidosies savi standarti un pieredze, kuri mainīsies un mainīsies…

    Man drīzāk jautājums tev pašam – saprotu, ka mērķis uzturēt savu blogu ir labi, bet vai nav vēlmes pievienoties NP komandai (tas nenozīmē, ka jāklapē ciet savs blogs) ?

    Mēs no laika gaita esam bijuši ar devīzi “portāls pozitīvi domājošiem cilvēkiem” – mēs nepiekasāmies pie sīkumiem. 🙂 Ja ir interese, tad padod ziņu uz PM vai e-pastu, kas redzams man parakstā.

    #280305
    Andron MacBeton
    Participant

    Nebūtu panda bildē, moš pat atvērto to lapeli.

    #280306
    Arcis
    Participant

    Tā jau tik tiešām ir tur arī ko palasīt, bet esmu no tiem lasītājiem, kuriem nepatīk dienu no dienas skraidīt pa 10 lapām, portāliem un blogiem lai gūtu sev noderīgu informāciju. Iespējams ka risinājums varētu būt sākt lietot RSS, lai informāciju ātrāk pamanītu. Būtu interesanti, ja Tavus rakstus varētu ieraudzīt arī šeit iekš notepad.lv! 🙂

    #280307
    Evers
    Participant

    Nekad neatsaki pandai 😀 https://www.youtube.com/watch?v=X21mJh6j9i4

    #280308
    tastins
    Participant

    Piekrítu Arcis’am…

    #280309
    buldozers
    Participant

    Piekrītu visiem, kas saka, ka labāk raksti iekš notepad.lv! 🙂

    #280310
    WordPad
    Participant

    😀 😀 😀

    #280311
    shady
    Participant

    Iedevu raksta autora tiesības avansā – gaidam aktivitāti! 🙂

    Un priecīgus svētkus visiem!

    #280312
    mit2
    Participant

    Paldies par kritiku un atsauksmēm. Esmu nolēmis, kas rakstīšu rakstus arī notepad.lv. Kā arī tapta.lv bez rakstiem neizpaliks, tāpēc tur arī būs ko palasīt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā