KDE 4.2 Nvidia 7600gt.

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD KDE 4.2 Nvidia 7600gt.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148438
    faq
    Participant

    Labs vakars, labs aliņš.

    Lieta sekojoša. Svaigi uzlikts kde 4.2 (aha, pakļāvos mainstrīmam) pirmās stundas performēja lieliski. Pieņemu, ka bija tā, jo tad skatījos southpark čerez flash ar eneiblotu hardware acceleration. Vis lidoja. Tad vienā momentā, cik atceros, nebiju neko sevišķi mainījis, 3d atliecās. Bet tikai spēlēm, flašam un glxgear`iem. Kompozīts uz paša kde lido,ka prieks. Mēģināju desktop effektus suspendot, diseiblot, da visu ko. xorg.conf izrakāts pārmainīts līdz pēdējam. Nekas nelīdz. Virtualbox`ā tieši tas pats, ieslēdzot 3d renderēšanu, viss notiek ar bezmazvai 10SPF. Palaižot twm opengl ar visiem qveikiem un virtualboxotām d3d spēlītēm aiziet ka prieks. Vēl pieminēšanas vērts būtu, ka ar wine Stronghold un Starcraft strādā, ka nemetas, bet piemēram HL uz visiem iespējamiem variantiem parādā atkal 10 seconds per frame. Figņa ir tajā, ka sākumā viss strādāja. Un es nevaru atkost wtf ir noticis. glxinfo rāda direct ieslēgts, bet glxgears kruķījās ar freimu sekundē.

    Jā, zinu, savā laikā compizam bija tā, ka nevarēja reizē izmantot kompozītdesktopu un 3d spēlītes, bet šajā gadījumā ir kas cits. Kādu laiku atpakaļ 4.1 viss strādāja. Veči, idejas, kur vajadzētu skatīties? Nvidia 180.29 draiverītis.

    #194495
    shady
    Participant

    Varbūt kāds sistēmas apdeits? Neko nekruķīji virsū?

    #194496
    faq
    Participant

    Izmantoju slapt-get, bet kruķīts tika pēctam. Pārliku visu no slackware-current, bet nelīdzēja. Pagaidīšu vēl idejas un nonesīšu kde pa tīro. 12.2 Patriks vispār izdarījās muļķīgi, pārnesot kde4 no testing uz kde, aizvācot 3.5. Kamēr stāvēja testingā, tikām bija skaidrs, ar visiem tiem phononiem, stigiem un kas vēl tur ir, tagad šamie izmētāti pa visām malām. Lab, mēģināšu atinstalēt kde4 ar veco testinga kde4_remove.sh, un tad uztaisīt install-set. Paskatīsimies, kas būs vainīgs. Nvidia vai kde.

    #194497
    grisha
    Participant

    Es meerkjeetu pasha KDE virzienaa. Palasies KDE forumu. Iespeejams kaut kas tamliidziigs jau buus.

    Ja ne, pameegjini uz bugu uzprasiities. Vispaar KDE 4 ir diezgan garaam. UZ openSuses veelarvien seezhu uz 3.5 versijas. Ceturto cik aatri uzliku, tik aatri novaacu, spljaudiidamies. Par speeleem gan nemaaceeshu pateikt, bet compiz straadaa godam.

    #194498
    faq
    Participant

    Pārliku kde ar vecajiem remove skriptiem no vecās testing diras. uztaisīju install-set kde un l. Nepalīdzēja. Beigās saņēmos un aizvilkos uz nvidia lapu. Un skaties, tur 180.44 draiverītis. Š amam protams nepatika mans apdeitotais gcc, bet po, visu smuki nokompilēja un glxgears:

    28151 frames in 5.0 seconds = 4730.126 FPS

    28417 frames in 5.0 seconds = 4783.232 FPS

    28436 frames in 5.0 seconds = 4787.193 FPS

    ar visiem desktop effektiem.

    Viss rullē.

    Paldies notepadam, bez jums esvienkārši nebūtu saņēmies kautko mēģināt :). Vajadzīga iedvesma.

    Edit. Grisha, man pēc 4.0/4.1 kāda mēneša palietošanas arī tieši tas pats, atpakaļ uz 3.5, bet tad salasījos, ka uhuh 4.2 sataisījuši, uzliku. Vēl pirms tam, kad slaka currentā iekļāva pie stable šamo. Nu vispār teikšu esmu patīkami pārsteigts. Vismaz meitenes ir starā desktop switcheri uz hotspotiem labā un to tasku parādīšanu kreisā stūrī. Pats jau arī pa divām nedēļām baigi pieradis esmu, vairs par alt+tab un ctrl+F neizmantoju.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā