Kko nesapratu :/

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148496
    Anonīms
    Neaktīvs

    Š on izdomāju bik pafiltrēt aktīvos neta savienojumus un atklaju šo te:

    [img]https://bildites.lv/images/5525277m2ss5tngay2il.png[/img]

    ip-115-86.zb.lv:23724

    Okei bet nevaru iebraukt, kāda velna pēc mans skype savienojies ar zb.lv provaideri ja man ar siem nav nekādas saistības, pat viņu darbības zonā neesmu? Š…eužeļi kautkādi spiegi? 😀 (stulbi bet jājautā) , nesaprotu ko viņi tur var visu laiku stāvēt ielinkoti (gan up gan down) 😀

    #195132
    archeens
    Participant

    varbūt kādam kontaktam ir zb.lv nets?

    #195133
    drono
    Participant

    p2p tīkla specifika. Tavs ziņojums no tevis līdz otram skype lietotājam var iet arī caur citiem lietotājiem.

    It īpaši tad, ja tev un tam otram nav reālas IP adreses – tad dati vienmēr ies caur trešajiem lietotājiem.

    Skype izmanto visu datu šifrēšanu un tie starpnieklietotāji nevar izlasīt, ko tieši tu tur sūti.

    #195134
    archeens
    Participant

    nostreb wrote:

    Pareizā atbilde: Tapēc ka daunelis nejēdz savam routerim UPnP ieslēgt.

    dzirdi, ja tev kas nepatīk tad lūdzu ej prom no šejienes, jo citus tu neapdirsīsi šeit. saprati?

    #195135
    nostreb
    Participant

    Ta ka zirga deķis… vajadzētu tādiem aizliegt internetu lietot, ne? Tikai KÄ€? 🙂

    #195136
    Anonīms
    Neaktīvs

    nostreb wrote:

    Ta ka zirga deķis… vajadzētu tādiem aizliegt internetu lietot, ne? Tikai KÄ€? 🙂


    nostreb wrote:

    Pareizā atbilde: Tapēc ka daunelis nejēdz savam routerim UPnP ieslēgt.

    Klau, pazvani man 20209229 (nebaidos publicet savu nummuru, tas tāpat ir neta brīvi pieejams) kad esi Rīgā vai Ogrē kautkur, saskriesimies, padzersim kafiju un aprunāsimies kapēc tu tāds saspringts 🙂 Aiziesim uz baletu vai kautko 🙂 🙂

    :lala:

    #195137
    archeens
    Participant

    Principā vajag likt banu uz ip, pieņemu ka viņam ir Lattelecom dsl nets ar Dynamic ip adresēm, kuras tiek piešķirtas caur DHCP, limits 2ip adreses, mainīs viņas kamēr abas nokārsies un varēs zvanīties, lai atbloķē, ir bijusi liela pieredze ar tādiem cseriem utt 🙂

    Bet pastāv arī proxy, bet tur gan neko nevar darīt. Bet ja tiek aizskarta cieņa un gods internetā, tad mierīgi var sūdzēties policijā.

    #195138
    nostreb
    Participant

    Tu iedod savu IP labāk, pļāpa 🙂

    Teu gadijumā nav OiC pieslēgums? 😀 dod IP!

    #195139
    archeens
    Participant

    nostreb wrote:

    Tu iedod savu IP labāk, pļāpa 🙂

    Teu gadijumā nav OiC pieslēgums? 😀 dod IP!

    man jau nav žēl lūdzu: 81.198.230.190

    #195140
    Anonīms
    Neaktīvs

    Man arī ne 😛 78.84.109.89

    #195141
    Jaunzems
    Participant

    Lauz! 87.110.241.254! Tik un tā mainīgā!!!

    #195142
    Anonīms
    Neaktīvs

    e.j. wrote:

    Lauz! 87.110.241.254! Tik un tā mainīgā!!!

    Nesmīdini 😀 vienīgais ko viņš var uzlauzt ir õmes paskastīte 😀 fiziskā, ne emails 😀

    [img]https://bildites.lv/images/sytdeilnm81zc37u48os.jpg[/img]

    #195143
    grisha
    Participant

    Skype darboja P2P tiiklaa. Un kas ir P2P tiikls, tev, Morpheus, ir jaazin. Taa taad, kur jautaajums?

    UI, pokemonu speelites gan atmetat, kjip ko kursh lauziis u.t.t.t . Kursh ir spejiigs to izdariit, nekad pie pilna sapraata nereklameesies. Varbuut es sen jau speeleejos Morpheus kompii?

    #195144
    Jaunzems
    Participant

    BullSh! Skype darbojas VoIP’ā…

    #195145
    Anonīms
    Neaktīvs

    Skayps darbojas Mac-Beton blue-air data transfer mode 😛 Š on skype zvaniju un prasiju, teica ka jā, tas ir ta, visu tur betons brauc 😛 Ta kāda atskiriba kur viņš darbojas, vnk gribeju zinat kapec tas taa un tas ir noskaidrots, tatad punkts un viss

    #195146
    samurajs
    Participant

    e.j. wrote:

    BullSh! Skype darbojas VoIP’ā…

    Ja nebeigsi runāt muļķības, atnāks betons ar ķirzaku un pakārs tevi aiz olām! :lala:

    Sky peer-to-peer” – no šejienes cēlies vārds Skype. VoIP – tas ir tikai protokols, tāpat kā HTTP vai FTP.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā