Krāsainā TV iegāde

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Krāsainā TV iegāde

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158304
    Willis
    Participant

    Lieta tāda, uz Jāņiem gribu uzdāvināt Tētukam 32” krāsaino televizoru kura bildes kvalitāte savā klasē būtu augstāka par vidējo.

    Galvenais lai savā klasē tam būtu normāla attēla kvalitāte .

    Ļoti gribu ielikties 250-270 lašos .

    Vai ir vērts skatīties uz TV ražotāju vai visas runas par brendu ir fufels ?

    Quote:

    PHILIPS 32PFL4007H/ 12

    Gribētu zināt galvenos PHILIPS 32PFL4007H/ 12 TV plusus un mīnusus, kādas ir alternatīvas un kuriem TV tie mīnusi nav, lai nav jātērē laiks izvēloties .

    #297946
    aoma
    Participant

    Tēmas nosaukums lika atmiņā pazibēt 30 gadus vecai pagātnei 😀

    Pieņemu, ka lielākā daļa notepad apmeklētāju melnbalto TV nav ne acī redzējuši.

    #297947
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ir full HD ņem ciet! Man ar philips 32″ LCD ir! Iet bez problēmām un bilde ar ir smuka pēc suņa 🙂

    #297948
    shadow118
    Participant

    Vai tad nu te visi tik jauni? 😀

    #297949
    Willis
    Participant

    Philips Full HD 32″ TV ir arī pa +400.Ls, es jau nezinu kāds modelis, tad varētu +- pēc specifikācijām kaut ko spriest

    #297950
    aoma
    Participant

    Es jau nesaku, ka visi, tikai tagad Tv laikam pieņemts iedalīt šādi:

    1) Smart (gudrie)

    2) 3D (resnie jeb biezie)

    3) krāsainie 😀

    #297951
    Aldis
    Participant

    +1.. 😀

    Es ar gribēju jautāt, vai bez krāsainajiem mūsdienās ir arī melnbaltie..? 😀

    #297952
    grisha
    Participant

    Man arii beerniiba atnaaca praataa. 🙂

    Ja tiiri skatiisies tikai TV kanaalus, tad domaaju ka var njemt jenbkuru, jo Latvijaa neviens provaiders veel nespeej piedaavaat normaalu bildes kvalitaati, iipashi vieteejiem kanaaliem, bet taa jau nav vinju vaina.

    Samsungs cietnjus razhot neprot, bet nu teljuki man patika, nevareeju suudzeeties.

    #297953
    Willis
    Participant

    Izvēloties TV cenā no 250-270.Ls., pirmkārt skatījos uz attēla kvalitāti, cik biju veikalos skatījos un salīdzināju attēlu ar citiem TV, Philips 32PFL4007H/12 ir stabila bilde un pārējie parametri it kā nebūtu tie sliktākie, ceru ka pieslēdzot Philips pie Lattelecom interaktīvās TV strādās normāli .

    🙂 Galvenais lai kāja būtu stabila, shady mani iebaidīja ka tie gāžoties gar zemi ..

    #297954
    msh
    Participant

    Pasakiet labāk kur nopirkt kādas 30 collas lielu LCD televizoru ar ekrāna malu attiecību 4:3… 😀

    #297955
    shadow118
    Participant

    Tādi vispār ir?

    #297956
    Peteris Skabarga
    Participant

    Man personīgi ir 37PFL3507H, pirku pa 275ls pirms pus gada, strādā viss ideāli, ar LTK interaktīvo tv viss bumbās, programmējamā pults arī strādā. Kāja.. nu, neesmu viņu daudz grūstījis, bet liekas gana laba, mazu zemestrīci izturēs.

    #297957
    Willis
    Participant

    Pagaidīšu vēl ko teiks shady, kā pērkot TV veikalā ir iespējams pārbaudīt visas uzskaitītās funkcijas

    Quote:

    Vajadzētu izmēģināt tā darbību. Cik bremzējošas ir SMART funkcijas, cik ērta viedpults. Sev vajadzīgos savienojumus pārbaudi pēc specifikas. Vajadzētu pievērst uzmanību arī TV kājai, lai nesanāk kā šim modelim, ja negrasies to likt pie sienas. Var neatpazīst kādu formātu, var būt ierobežojumi uz ārējā cietā diska failsistēmas atpazīšanu, utml…


    un tad vajag klapēt tēmu ciet, pārāk daudziem tēmas nosaukums izraisa smaidu .

    #297958
    shady
    Participant

    Nesapratu, kāpēc nevar palūgt ieslēgt TV un ar to padarboties? Vismaz normālā veikalā to neliegtu darīt, arī cieto disku pieslēgt tev nevar liegt. Vienīgā problēma var nebūt pieslēgts pie interneta, ja veikalam nav wifi, tad vari izmantot savu viedtelefonu kā wifi punktu, ja tev tāds ir. Ieteiktu paņemt līdzi arī kvalitatīvu filmu un attēlus (savus), kurus tu zini, kā ir jāizskatās, lai pēc tam nav vilšanās kaut kādā attēla kvalitātē.

    Es kad pirku lapsi, pat tad palūdzu to pieslēgt, lai varu pārbaudīt sev interesējošas lietas. Neredzu problēmas ar TV pārbaudi. Neļauj, tad ej uz citu veikalu, tev nav jāpērk kaķis maisā. Un it īpaši ar TV ir jābūt uzmanīgi. Es zinu kā strādā noliktavās un tur, kur elektro ierīces krāmē čupā uz izvešanu uz veikaliem. Nebrīnies, ka vari nopirkt veikalā jaunu TV vai mikroviļņu krāsni, kura vienkārši ir sašķaidīta… A pēc tam pierādi, ka tu to neizdarīji…

    #297959
    Willis
    Participant

    Vispār biju domājis par TV pirkšanu i-veikalā, šodien atnāca atbilde:

    Quote:


    I-veikals:

    Labrīt,

    Pērkot preci veikalā Jūs noteikti varēsiet to izpakot un pārbaudīt, televizoram protams ka būs visas, šim modelim, paredzētās pieslēgvietas un funkcijas. Lai pārbaudītu vai televizors atskaņo Jums nepieciešamos failu formātus, Jums vajadzēs paņemt līdzi datu nesēju ar failiem. Ja Jūs vēlaties preci saņemt ar piegādi, to mēs piegādāsim ar kurjer dienesta starpniecību un kurjeriem nav iespējas gaidīt kamēr Jūs izpakosiet preci, saslēgsiet un “iztestēsiet”, neiet runa par preces vizuālu apskati, šajā gadijumā ja Jūs neapmierinās preces kvalitāte, Jūs protams varēsiet izmantot 14 dienu atgriešanas iespēju.


    Man bija teikuši ka i-veikalos ir mazliet citi noteikumi .

    Jebkurā gadījumā paldies ! 🙂

    Tēma slēgta !

    #297960
    valters.vasilis
    Participant

    Kas par internetveikalu???

    #297961
    Willis
    Participant

    Ko kas par internetveikalu, tas kurā nevar pārbaudīt vai atbalsta visus formātus ?

    http://www.brīvi.lv neļauj pārbaudīt formātus, var tikai ieslēgt un pārliecināties ka ekrāns nav sasists .

    Vviss atsperas TV vizināšanā, aizved mājās, uzzini ka kaut kas nav kārtībā un vizini TV atpalaļ !

    METI BŠªŠ ANA[necenzēti] !

    #297962
    msh
    Participant

    Labs jautājums.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā