kurus skalrunjus lai perk?

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV kurus skalrunjus lai perk?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146431
    burcins
    Participant

    sveiki,gribeju jautat kuri skalrunji ir vissnormalakie?skatijos saja veikala https://smscomputers.lv/plist/0.3.54.html varbut ir ari citur,pavertejiet un pasakiet,cena lidz 30ls,tur daudz ir pa 20ls un nedaudz vairak un es vienkarshi nespeju izveleties,nezinu kuri ir labaki utt.

    paldies jau iepriekshs.

    p.s. ja zinat citu veikalu kura ir labaki tad iesakiet,tikai ludzu noradiet precizu linku lai zinu kurus skalrunjus domajat.(cena lidz 30ls)

    #174429
    samurajs
    Participant

    Tev laimētos, ja dabūtu šitos: https://notepad.lv/viewtopic.php?t=664

    Vislabāk varētu liecināt kaimiņi… :rofl:

    #174430
    shady
    Participant

    Pa tik zemu naudu neko jēdzīgu jau nevar nopirkt….

    Varbūt apsver domu par ko šādu: https://www.onkulis.com/2008/01/03/sennheiser-hd-515-davana-ausim/

    Tas noteikti ir kvalitatīvāks risinājums, bet, ja tev vajag obligāti tumbas, tad, protams, neder….bet ieteiktu apdomāt.

    #174431
    msh
    Participant

    Shady no tevis biju gaidījis S-90 reklāmu :rofl:

    P.S. Jāsalīdzina skanējums starp S-90 un S-90D. Tā nu nejauši sanācis, ka man pagaidām ir divas tādas tumbiņas :hmz: Bet es ceru, ka tuvākās nedēļas laikā būs vienāds pāris 😀

    #174432
    shady
    Participant

    Divas S90 pa 30ls nenopirksi…

    Nemaz nerunājot pa pastūzi vēl.

    Un, ja cilvēks grib kvalitatīvu mūziku, bet nevajag obligāti tumbas, tad lētāk ir nopirkt kvalitatīvas austiņas.

    Ja man būtu jāizvēlas starp kaut kādām plastmasas štruntiem vai kvalitatīvām austiņām – es noteikti izvēlētos austiņas.

    Btw…atbilstošas kvalitātes tumbas ar pastūzi maksās vismaz ap 200ls.

    #174433
    samurajs
    Participant

    Nenēēē… ritīgi kvalitatīva sistēma maksās ~ 500 ls. bet te džeks prasīja par datortumbiņām;)

    #174434
    msh
    Participant

    Priekš kam pirkt dārgus pļurņikus, ja pa to pašu ciparu var nopirkt kaut kādas radiotehnikas tumbas un pastūzi, kas tos dārgos pļurņikus sabāzīs? Nav runa par tiešām kvalitatīvu sistēmu, bet par dārgajiem 2.1 pļurņikiem. Viens pazīstams nopirka 2.1 logitech pļurņikus, cipars bija kaut kas ap sotu. Varbūt spētu tie pļurņiki spēkoties ar normālām S-30. Varbūt. Uz dabīgu skaņu tiešām nevarētu. Bet to, kas man te tagad skan, nepārspētu nekādīgi – uzkrāmēju manai ļubavai vienu S-90 un vienu S-90D, zb, dzīvokļa grīda dreb, klava uz galda grab un tā tālāk :rofl:

    Bet ja par kvalitāti po, tad kāda šķirba, lētakie grabuļi ar iebūvētu barokli kaut kur ap 7 ls bija, ja ne mazāk 😀

    #174435
    ar4man
    Participant

    Atjaunoju tēmu, jo tā kļuva man aktuāla. Jautājumi tie paši – kādi skaļruņi ir vislabākie?

    Arī līdz 30 Ls. Ir 1 šāds variants:

    https://www.media-tech.pl/page.php?do=details&pid=1142&kid=11 jeb

    https://www.e1.lv/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=345&option=com_virtuemart&Itemid=1

    Iepriekš man bija līdzīgas tumbas – PARTITA PRO DB 2.2 MT3315 – bija ok, bet varbūt kādam ir paveicies nopirkt ļoti labas tumbas un var ieteikt?

    #174436
    Crow
    Participant

    Budžeta klasei response līknes neviens nezīmē un baigos testus neveic. Lai neizskatītos pārāk megabaisi visi tie megavati un megabasi. Š…em ciet.

    Obtw – laba skaņa sākas nevis tikai pastūžos vai skaļruņos, bet ar skaņas karti, kontaktiem un vadiem. Un nebeidzas arī ar tiem, bet gan ar pašas telpas akustiku.

    #174437
    Aldis
    Participant

    Š ādus var pirkt, nerekomendēju pirkt maximā daturtumbiņas pa 3ls, kas lepni nosauktas par mēdiju centriem (bezmaz)

    #174438
    feiks
    Participant

    Pirms 3 gadiem lielajā mahimā nopirku xpoint 7.1 !!!!! ( te domāts rofl ) kinozāli pa ~35ls. Klausos vēl šobaltdien un priekš dzīvoklīša ir vairāk nekā pietiekami .

    #174439
    Crow
    Participant

    Cik watti? 😀

    #174440
    feiks
    Participant

    125w subis un 50Wx5 😀 tas ir ar mistisko P.M.P.O

    reāli ir kaut kādi 6nieki pīkstuļi un kaut kāds 30nieks sabis. bet man neko vairāk arī nevajag un jūtos pilnīgi apmierināts ar savu pirkumu. S30, protams, būtu daudz daudz skaistāk.

    #174441
    Snorx
    Participant

    Nu lai nu man piedod visi lielie audio guru, bet 2.1 komplektiņi cenā 15-30Ls pagaidām skatītos vai nu uz Logitech S-200, vai microlab m-528. Bļauri baigie, bet kā jau lētā gala datortumbiņām- virs 2/3 jaudas nekontrolēti pieaug vidējo frekvenču līmeņi. Pats sēžu uz diviem dažādiem 2.0 Sven komplektiņiem, ja nemaldos 2x12W un 2x15W RMS, cenu grupā 20-30Ls un teikšu kā ir- palielam 1istabniekam pat priekš dzēruma ir biki par skaļu. Protams viss atkarīgs no atskaņojamā materiāla kvalitātes un klausīšanās paradumiem.

    P.S. Vēl viena lieta, ko vajadzētu tehniskajos dokumentos paskatīt, vai ir tāda lieta kā “magnetic shielded”, savādāk, ja noliksi trubu blakus tumbiņām un kāds piezvanīs, tad sliktākajā gadījumā sirdstrieku nosausi 🙂

    #174442
    samurajs
    Participant

    Logitech X-210 mazliet niknāks tajā pat cenu kategorijā 🙂 Ieteicu pameklēt kādu 3-joslu sistēmu (sānu tumbiņās ir vidējo frekvenču skaļrunis + pīkstulis). Tad nebūs tas efekts, ko Snorx aprakstīja.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā