Lapu numerācija ar Word

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Lapu numerācija ar Word

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147483
    samurajs
    Participant

    Vajag noformēt diplomdarbu ar Word (Office 2003) – uztaisīt numerāciju tā, lai sākas ar 6.lapu (6,7,8,…) Pirmajās 5 lapās printējot numerācija nedrīkst būt. Kaut kāds marasms manā uztverē, bet tādas prasības.

    Varbūt kāds zin?

    #185030
    Loading
    Participant

    2007 ir iespējams uzlikt no kura sākās…

    #185031
    samurajs
    Participant

    Tad saprotu tā – lai cilvēks pabeigtu skolu, obligāti jāaiztek uz veikalu, jānopērk 2007.ofiss, jo 2003 neder… vēl jānoalgo privātskolotājs, kas iemāca tās tizlās jaunās fīčas…

    Nu redzam, kā valsts izglītības politika palīdz M$ nokāst papildus miljardus…

    #185032
    Loading
    Participant

    🙂 Varbūt ir arī iespējams tajā 2003, bet es nemāku. Bez tam, 2007 nav nemaz tik slikts…. Izmanto 2007 tikai, lai saliktu numerāciju… 🙂

    #185033
    normis_161
    Participant

    Es īsti nezinu kā to var darīt. Bet man prātā ienāca mūļķīgs variants – sadali darbu divās daļās. Pirmās piecas lapas saglabā citā word dokumentā un izprintē tos bez nummurācijas, bet otru, printē ar nummurāciju sākot ar 5. Tā, man šķiet gan varēja izdarīt.

    #185034
    memorex
    Participant

    ar 2003 to var izdarīt, un no galvas neatceros kur tā iespēja bija word arī nav blakus, bet paskaties vai nav pie Insert tad page numbers, tālāk ganjau pats sapratīsi

    #185035
    marr
    Participant

    memorex, ieteikums pa rubli! 😀

    kur tad vēl page number Tu parasti liec, ja ne pie instert->page numbers 😀 ?

    un man arī ir bijusi šāda problēma, kuru šķiet tā arī neatrisināju – šo nevar izdarīt ar vienkāršu insert numbers, cik tur uzstādījumi pārskatīti, šādu efektu dabūt nav izdevies.

    #185036
    drono
    Participant

    Š itādos gadījumos vajadzīgajās vietās vienkārši uzliek pa virsu baltu taisnstūrīti un lieta atrisināta.

    Vēl ir tā iespēja headerī/footerī nospiest CTRL+F9 un uzrakstīt formulu, lai rāda tikai tad, ja lappuse ir > par kaut kādu nr.

    { IF {PAGE} <= 5 " " "{PAGE}"} Tos {} vienmēr dabū, nospiežot to CTRL+F9 Par šito jau te pa mani smējās kādreiz – kā jau programmētājs, pat wordā lapušu numerāciju pieprogrammē 😀

    #185037
    memorex
    Participant

    Stulbumam nav kalngala… (vairāk tēmēts uz marr)

    Es saku neatceros no galvas, meklē pats page number format, tad var izvēlēties, kautvai no 99 lapas sāksies numerācijas, romiešu vai arābu skaitļiem utt.

    #185038
    samurajs
    Participant

    Problēmu atrisinājām vienkārši, sadalot dokumentu 2 daļās un numurējot tikai 2. daļu (sākot ar 6. lapu). Tā kā šo vajag tikai printēšanai, tad nav īpašas šķirbas 🙂

    #185039
    Foxsk8
    Participant

    Es būtu izlīdzējies ar balto kvadrātu, or kā drono, mēģinājis piekodēties 😀

    #185040
    deivs001
    Participant

    memorex wrote:

    Stulbumam nav kalngala… (vairāk tēmēts uz marr)

    Es saku neatceros no galvas, meklē pats page number format, tad var izvēlēties, kautvai no 99 lapas sāksies numerācijas, romiešu vai arābu skaitļiem utt.


    Var sākt numurēt kaut no 99 lapas, bet nenumurēt var tikai pirmo lapu. Nevar sākt numurēt ar 5 lapu vienā dokumentā, tādu iespēju nedod izvēlne 2003 office versijā zem Insert -> Page numbers.

    #185041
    marr
    Participant

    memorex wrote:

    Stulbumam nav kalngala… (vairāk tēmēts uz marr)

    Es saku neatceros no galvas, meklē pats page number format, tad var izvēlēties, kautvai no 99 lapas sāksies numerācijas, romiešu vai arābu skaitļiem utt.

    Par to stulbumu samērā abpusēji – kāda jēga no ieteikuma – pamēģini ielikt lappuses numuru tur, kur to liek? (un jā, šis ieraksts mani uzjautrināja, tāpēc to arī atzīmēju)

    Ja reiz esi to kādreiz iespējis tur izdarīt, tad pasaki to citiem, jo cik man saprotams, tad tur neviens no diskusijas dalībniekiem to nav spējis izdarīt tur, kur Tu iesaki.

    Lūk, drono ieteikums ļoti solīds un kādreiz noteikti izmēģināšu/pārbaudīšu!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā